Vücudun herhangi bir yerinde kolayca işlenebilse de, altında derin bir anlam veya sembol bulunur. Ankh kelimesi Mısır ülkesinden gelir ve üzerinde küçük şirin bir daire olan haç bulunan bir semboldür. Bu tür işaretler daha önce bir mezarda veya mumyalarda, tapınak duvarlarında ve ayrıca Mısır Tanrıçası parmak uçlarında da görülüyordu..

Ama şimdi değişti ve yüzyıldan beri insanlar havalı görünmek için vücut kısımlarını tasarlamaya başladılar. Ancak Ankh dövme tasarımına bağlanmadan önce, bu tasarımlar sonsuz yaşamı ve yeni bir yaşam dönemini tasvir ettiği için anlamının farkında olmalısınız..

Tanıdık Ankh Dövme Tasarımları

Sevimli ve Şık Ankh Dövme Tasarımları:

Şimdi ilk 9 farklı Ankh dövme tasarımına göz atalım..

1.  Yaratıcı Ankh Dövme Tasarımı:

Yaratıcı Ankh Dövme Tasarımı

Bu dövme tasarımı, bir Ankh ile kaburgalar üzerinde hazırlanmış ve halkasına kancalanmış bir anahtar, Ankh’in bir kişinin yaşamı ve ölümü arasındaki tüm gizemin ardındaki anahtar olduğunu gösteriyor. Aynı zamanda asla ölmeyen ebedi ruhu da tasvir eder, bu yüzden başlangıcı veya sonu yoktur. Ankh dövmeleri güçlü ve sansasyonel bir anlam taşır. Ankh dövmeleri güçlü ve sansasyonel bir anlam taşır.

2. Gözlü Muhteşem Ankh Dövmesi:

Gözlü Muhteşem Ankh Dövmesi

Bu dövme, diğer dövme tasarımlarından farklı görünür ve kullanıcıya büyüleyici bir görünüm kazandırmak için vücudun herhangi bir yerinde tasarlanabilir. Tasarımda, gözün ruhunuzu uyandırabileceğiniz yol olduğunu açıklayan döngü üzerinde bir göz çizilir..

3. Göğüs için Taahhütlü Ankh Dövme Tasarımı:

Göğüs için Taahhütlü Ankh Dövme Tasarımı

Tanrı’nın vefat etmiş ruhları gözetlediği ve Ankh’ı dolaştırdığı, aynı zamanda yaşam ve ölümden sonraki gizemler üzerindeki kontrolünü ve gücünü sergilediği eşsiz bir tasarımdır. Bu ankh göğüs dövme tasarımında, Mısır tanrısı bir insan vücut yapısına sahiptir ve bir çakal kafasına sahiptir, bu tasarımlar dövme dünyasında çok popülerdir..

4. Serin Ankh Dövme Tasarımı:

Havalı Ankh Dövme Tasarımı

Bir başka ilginç ve farklı görünen dövme, benzersiz bir şey tasarlamaya bayılan insanlar içindir. Baykuş gizemli yaratık olarak bilinir ve aynı zamanda ölümün ebeveyni ve koruyucusunu sembolize eder. İlahi ve korumayı da vurgulayan sembolün üzerinde oturan muhteşem yaratık.

5. Çekici Ankh Dövme Tasarımı:

Çekici Ankh Dövme Tasarımı

Bu gizemli kutsal küçük Ankh dövmesi, bilekte tasarlanmıştır ve kullanıcıya sert ve minimalist ve şık bir görünüm kazandırır. Dövmelerin çizimi oldukça basittir, ancak derin ve değerli bir anlam taşır..

6. Phoenix Ankh Dövme Tasarımı:

Phoenix Ankh Dövme Tasarımı

Mitolojik kuş dövme tasarımı, bir kişinin yeniden doğuşunu tasvir ettiği için çok popüler ve talep görüyor. Bunlar, on yılın kesinlikle çarpıcı ve ayırt edici Ankh dövme tasarımı ve anka kuşu ile inanılmaz derecede güzel ve sansasyonel görünen kabile Ankh dövmesi..

7. Eşsiz Ankh Dövme Tasarımı:

Eşsiz Ankh Dövme Tasarımı

Bu dövme, tüm konsepte muhteşem bir görünüm veren Ankh çevresinde farklı geometrik şekillere sahiptir. Bu alışılmadık bir dövme tasarımıdır ve takipçisi olan ve bu tür tasarımlara aşık olan insanlar için mükemmeldir..

8. Köpüklü Ankh Dövme Tasarımı:

Köpüklü Ankh Dövme Tasarımı

Bu dövme türü omuzlarda harika görünür ve kullanıcının kalabalığın içinde bile özel ve özel görünmesini sağlar. Tasarımda Khepri adında bir Mısır tanrısı, gücünü gösteren bir gübre topu gibi güneşi evrene fırlattı. Bu dövme tasarımı, kullanıcının Scarab, bok böceği gibi güçlü olduğunu dünyaya ifade etmenin akıllı bir yoludur..

9. İlham Veren Ankh Dövme Tasarımı:

İlham Veren Ankh Dövme Tasarımı

Kadınlar için daha şehvetli ve çekici görünmelerini sağlayan mükemmel Ankh dövmeleri. Bir çiçeğin bir kadının kalitesini engellediği ve andırdığı ve Ankh ile gömüldüğünde daha ilahi görünmesini sağladığı için.

Zaman geçtikçe Ankh dövme tasarımları yeniden çerçevelendi ve yeniden tasarlandı. Yapılması veya tasarlanması çok kolaydır ve çok zarif görünürler. Şimdi dövmeler, onları çok şaşırtıcı ve çekici kılan harika renklerle mürekkepleniyor. Ankh dövme tasarımları, dövme severler tarafından çok talep görmektedir, çünkü bu dövmeler yaşam ve ölümü, yaşamı, korumayı ve diğerlerini yaratan farklı unsurları ilişkilendirir ve sunar..