Lady Gaga bir pop ikonu ve melodik albümleri ve akıllara durgunluk veren sahne performanslarıyla adından söz ettiren Lady Gaga, neredeyse tüm dünyayı dolaşmasına ve adım attığı her sahneyi rock’a sokmasına neden oldu. Onunla birlikte, şarkı aracılığıyla canlandıracağı karaktere adım atmasını sağlayan benzersiz, dünya dışı makyaj kalır. Pek çok insan aynı soruyu soruyor gibi görünüyor, Lady Gaga güzel mi? O makyaj yığınının altında nasıl görünüyor? Gerçek şu ki, o son derece muhteşem ve tatlı ve aynı zamanda güzel bir gülümsemesi var. Aksine, tüm zamanların görünüşü ve güzelliği konusunda en underrated şarkıcılardan biri olduğu söylenebilir. İşte Lady Gaga’nın aslında ne kadar güzel olduğunu kanıtlayacak makyajsız ilk 15 fotoğrafı. Ayrıca Lady Gaga’nın makyajsız selfie’sine de göz atın.

Makyajsız En İyi Lady Gaga Görüntüleri:

1. Yürüyen Deniz Kızı:

Makyajsız Lady Gaga 1

Bu resim size masmavi suda bir deniz kızını hatırlatmıyor mu? Lady Gaga, ister sahnede ister havuzda olsun, her bakışı nasıl kazanacağını kesinlikle biliyor. Makyaj yapmamasına rağmen kusursuz bir cildi var. Keskin yüz hatlarıyla koyu renk saçları bize Vay canına dedirtti! Bu bayanın en çok beğenilen özçekimlerinden biri.

2. Diğer Tarafı Ortaya Çıkarmak:

Makyajsız Lady Gaga 2

Resim kesinlikle Lady Gaga’nın diğer yüzünü ortaya koyuyor. Ekranda tamamen zarif ve sofistike görünse de, bu resim bunun tam tersi. Lady gaga, her şeye rağmen bir insan olduğunu tüm dünyaya güvenle gösterir. Batık gözler, solgun cilt ve kötü saçlar oyunun bir parçası. Onun felsefesine başparmak!

3. Oyuncu Ruh Hali:

Makyajsız Lady Gaga 3

için. Nasıl göründüğünü gerçekten umursamıyor gibi görünüyor ve bunun yerine anın tadını çıkarmayı seçiyor. Muhteşem boyalı dudakları ve biraz göz kalemi dışında yüzünde fazladan makyaj yok..

4. Ayna Özçekimi:

Lady Gaga Makyajsız 4

Lady Gaga’nın bu resmi, şarkıcının aynalı özçekimlerin trendlerini hızla yakaladığını gösteriyor. Bu resimde düzgün bir topuz ve sıkışmış bir çiçekle çok sevimli görünüyor. Sarı saçları ve koyu renk kaşları benzersiz bir görünüm sağlıyor. Bu fotoğrafta kesinlikle poz veriyor.

5. Sabah Şeytanı:

Lady Gaga makyajsız 5

Bulacağınız Lady Gaga’nın makyajsız fotoğraflarının çoğu bayanın kendisi tarafından tıklanmıştır. Bu kötü yüz görünümünde oldukça harika görünüyor. Açıkça makyaj yapmıyor ve yine de oldukça harika görünmeyi başarıyor. Gerçekten çok tatlı görünüyor ve bu resim şüphesiz Lady Gaga’nın tüm zamanların en iyi makyajsız fotoğraflarından biri..

6. Dumanlı Gözler:

Lady Gaga makyajsız 6

Bu, Lady Gaga’nın evinde tıkladığı bir resmi. Bu resimde doğal olarak güzel yüz güzelliğini spor ediyor. Elmacık kemikleri aşırı diyetinden dolayı ortaya çıkıyor ve saçları da oldukça normal görünüyor. Normal bir hayat yaşıyor ve normal bir insan olmak istiyor. Sahneye adım attığında tamamen farklı bir kişilik..

7. Bir Gün Daha Başlıyor:

Lady Gaga makyajsız 7

Bu resim Lady Gaga tarafından Instagram hesabında yayınlandı. Yataktayken tıkladı ve aslında yeni uyandı. Resim onun için konuşuyor. Kadınların sabahları bile makyajsız yüzünü dünyaya gösterecek kadar kendine güvenmeleri gerektiğini gösteriyor..

8. Buz Kadar Soluk:

Lady Gaga makyajsız 8

Bu, Lady Gaga’nın doğal olarak benimsenmiş yüz özelliklerini hiç tereddüt etmeden sergilediği makyajsız bir başka özçekimi. Bu muhtemelen yüzünde tek bir makyaj izi olmayan Lady Gaga’nın en güzel fotoğraflarından biri. Lady Gaga’yı makyajsız görmeyi merak ediyorsanız, bunun en iyilerinden biri olduğu söylenebilir..

9. Ağartılmış Sarışın:

Lady Gaga makyajsız 9

Lady Gaga, doğal yüz hatlarıyla birleşen sarı saçlarıyla oldukça sıradışı görünüyor. Yüzü, saçlarına uyacak şekilde ağartılmış kaşlarıyla oldukça solgun görünüyor. Şarkıcı, yeni yaptığı saç modeline odaklanmak istediği için kasıtlı olarak yüzünü makyajdan uzak tutmayı seçiyor..

10. Huzursuz Bir Zihin:

Lady Gaga makyajsız 10

İnsanlar bilmiyor gibi görünüyor ama Lady Gaga canlı bir okuyucu ve şarkı sözlerinin çoğunu kendisi yazıyor. Okulda şiir yazardı. Doğuştan gelen yeteneği, doğal olarak çekici yüzüne yansıyor gibi göründüğü için, tüm bunlar onun için uygun görünüyor. Ücretsiz Lady Gaga makyaj resimleri görmek istiyorsanız, bu sizin için mükemmel olabilir..

11. Baştan Çıkarmaya Hazır:

Lady Gaga makyajsız 11

Lady Gaga, nefes kesen müziği ve akılda kalıcı şarkı sözleriyle dinleyicilerin duygularını baştan çıkarıyor. Gaga’nın bu makyajsız fotoğrafı, bu kadının aslında ne kadar güzel olduğunu gözler önüne seriyor. Ekranda ve sahneye çıkarken yaptığı tüm o makyajın ardındaki gerçek yüzüne kolayca aşık olunabilir..

12. Arkadaş Zamanı:

Lady Gaga makyajsız 12

Lady Gaga’yı makyajsız gören çok az insan vardır. Lady Gaga’nın bu instagram paylaşımı onun ne kadar güzel olduğunu gösteriyor. Arkadaşlarıyla yakın ilişkiler kurmayı seviyor ve bu resim onun dünyaca ünlü bir ünlü olmasına rağmen arkadaşça tavrını ortaya koyuyor..

13. Gri Ölçekli Resim:

Lady Gaga makyajsız 13

Stefani Joanne Angelina Germanotto, daha çok sahne performansıyla tanınan Lady Gaga, ani sergilenmesi veya kaba resimleriyle ünlüdür ve bu sayede sık sık hayat hakkındaki gerçekleri ve içinde yaşadığımız sahte bir dünyayı ortaya çıkarır. Bu Amerikalı şarkıcı, bu tür resimlere tıkladı. , tereddüt etmeden doğal güzel yüzünü sergilediği yerde.

14. Rapunzel Saçı:

Lady Gaga makyajsız14

Lady Gaga’nın instagram gönderilerinden biri, sevimli bir elbise ve bir kolye de giydiği, doğal olarak güzel, makyajsız fotoğrafını ortaya çıkardı. Her zaman yeni güzellik araçlarının yardımıyla kendini şekillendiren ve yoluna devam eden bir kadın ama doğal güzelliği tüm bu makyajla birlikte görünür kalıyor..

15. Retro Görünüm:

Lady Gaga makyajsız 15

Bu, Lady Gaga’nın hiç makyaj yapmadan ne kadar güzel görünebileceğini gösteren oldukça eski bir resim. Burada, harika doğal güzelliğini spor yapıyor. Saç rengi teniyle uyumlu görünüyor.

16. Güzel Hanım:

Lady Gaga makyajsız 16

Bu, Lady Gaga’nın herhangi bir makyaj yapmadan harika bir resmi. Harika saçları ve inanılmaz güzel yüzüyle gerçekten çok güzel görünüyor. Tanrı vergisi güzelliği kendisi için konuşuyor ve onu gerçekten çekici gösteriyor. Muhtemelen tüm zamanların en güzel şarkıcılarından biridir..

17. Sevimli Kolej Kızı:

Lady Gaga makyajsız 17

Burada Lady Gaga’nın minimal makyajını ve yine de gerçekten muhteşem göründüğünü görebiliriz. Bir kadının tonlarca makyaj yapmadan bile ne kadar güzel görünebileceğini tam anlamıyla kanıtlıyor. O olduğu haliyle son derece güzel.

18. Evcilleşmemiş Güzellik:

Lady Gaga makyajsız 18

Bu muhtemelen Lady Gaga’nın makyajsız yüzünü herhangi bir tereddüt etmeden ekranda gururla sergilediği en etkili fotoğraflarından biridir. Bu kadın tam anlamıyla çekici görünmek için yüzüne fazladan bir şey koymak zorunda..

19. Kalabalığa El Sallamak:

Lady Gaga makyajsız 19

İşte Lady Gaga’nın hiç makyaj yapmadan çıktığı bir fotoğraf. İnsanların ilk başta makyajsız sokaklarda onu tanıması biraz zaman alacak. Platin saçları ve yuvarlak gözlükleriyle çok farklı görünüyordu. Şarkıcı, çıplak pembe ruj dışında normal makyaj rutininden vazgeçti..

Lady Gaga korkusuz, asi bir kadındır. Lady Gaga, ister et kostümü giyiyor, ister vücudunu açıkta bırakıyor olsun, hayatı kendi şartlarına göre yaşamayı seven özgür iradeli, modern kadının bir özetidir, Lady Gaga kesinlikle izleyicilerini fotoğraflarına nasıl bağlayacağını biliyor. Bazıları ona tuhaf, bazıları iğrenç diyor ama bizim için Lady Gaga feminizmin güçlü bir simgesi. Lady Gaga, bu makalede hiçbir makyajın gösterilmediği görüntüleri, görünüşünü denemeye nasıl hazır olduğunu gösteriyor. Cesur ve Güzel, işte size Lady Gaga!