Kelių eismo pareigūnas gali jus detalizuoti ir suimti tik tuo atveju, jei turi galimą priežastį vairuoti neblaivų. Jei nėra tikėtinos priežasties ir esate suimtas ar sulaikytas, priežastis gali būti atmesta.

Pavyzdžiui, jei važiuojant apie 2 val. Ryto jus sustabdė pareigūnas, bet nepadarėte jokių pažeidimų ar nieko panašaus, galite sakyti, kad eismo pareigūnas sustabdė jus dėl to, kad buvote kelyje tuo metu, kai paprastai uždaromi barai. Bet kokie šiuo metu surinkti įrodymai negali būti panaudoti prieš jus.

Panašiai yra daug kitų būdų kovoti su bilietu, susijusiu su DWI. Tačiau turėtumėte žinoti, kad DWI šiek tiek skiriasi nuo kovojant su eismo bilietais.

Kovos su vairavimu būdami neblaivūs būdai

Klaidingi kvėpavimo testai:

Pareigūnų naudojami DWI kvėpavimo testai turi daug trūkumų. Šių prietaisų atliekami bandymai gali sukelti šias problemas.

  • Gali būti, kad policija jį panaudojo netinkamai
  • Galite turėti tokią fiziologinę būklę kaip gastroezofaginio refliukso liga
  • Pats prietaisas galėjo sugesti

DWI kvėpavimo testas, be jokios abejonės, yra vienas iš labiausiai paplitusių ir populiariausių būdų įvertinti kaltinamųjų AKS, tačiau jis ne visada yra geriausias ar tikslus, nes šie prietaisai negali išmatuoti tikrojo alkoholio kiekio kraujyje. Jis matuoja tik alkoholio kiekį, kuris šiuo metu yra jūsų kvėpavime, ir tada paverčia jį, kad nurodytų, kiek „gali būti“ jūsų kraujyje.

Dėl to kvėpavimo testavimas yra netikslus ir nuo jo galima lengvai apsisaugoti.

Dietos gali turėti įtakos bandymams:

Jei laikotės specializuotos dietos, ypač tų, kurios riboja angliavandenių kiekį ir skatina tik baltymų dietą, tai gali apgauti DWI kvėpavimo testą ir gali sukelti klaidingai aukštą BAC.

Kraujo tyrimas ne visada yra tikslus:

Tarkime, kad galiausiai atiduosite kraują, kad patikrintumėte DUI/DWI. Net šis metodas nėra tikslus dėl kraujo fermentacijos, kraujo užteršimo ir netinkamo kraujo mėginio laikymo.

Šiais veiksniais galite kovoti prieš bilietą ir lengvai pasakyti, kad įgyti bandymai nėra tikslūs. Atsižvelgiant į aplinkybes, jūsų gynėjas gali lengvai pašalinti kraujo tyrimus iš įrodymų.

Jūs niekada nevairavote:

Policija turi įrodyti, kad važiavote ne tik tuo, kad vairavo neblaivus. Pavyzdžiui, jei patekote į avariją, kurioje niekas nematė, kad vairuojate automobilį, o policija jus sužinojo po to, kai automobilis buvo pastatytas, bus neįmanoma įrodyti, kad jūs vairavote automobilį.

Susisiekite su gynybos advokatu:

Kai viskas išeina iš rankų ir jūs nežinote, ką daryti toliau, susisiekite su Kolino apygardos kriminalinės gynybos advokatas. Kriminalinės gynybos advokatai turi didelę patirtį sprendžiant bet kokias su alkoholiu susijusias bylas.

Nesvarbu, ar patekote į avariją, ar tiesiog sustabdėte policiją už vairavimą apsvaigus, galite rasti patikimą advokatą, kuris jums padės.