Tamamen deri kıyafetleri, sakalları ve bisiklet eldivenleri, botları ve zincirleri, tüm klasik klişelerle Amerika sokaklarında vals yapan motorcu çetelerinden klasik bir dövme akımı ortaya çıktı. Bugün gördüğümüz dövme fikirlerinin bir kısmı onlar tarafından teşvik edildi, klasik çapalar, kuşlar, dikenli teller ve çoğunlukla hayatlarının aşkı, araçları. Motorcu çeteleri her zaman kral motor Harley Davidson’ı kullanıyor ve bu araca olan sonsuz sevgisini canlandırmak için çoğu kişi aynısını tenlerinde dövmeyi tercih ediyor. Artık bir Harley’e olan aşkınızı ilan etmek için motorcu çetesinin bir parçası olmanıza gerek yok, ancak bu dövme fikrini tercih eden kişilerin genellikle kendi adlarına sahip oldukları varsayılır. Sahipleri ne olursa olsun, aşağıda gösterilen dövmeler size doğru geliyorsa, gidip onları alsam mı almasam mı diye zamanınızı harcamaktan asla çekinmeyin. Klasik bir Harley Davidson dövmesi asla gerçekten yanlış gidemez.

harley davidson dövme tasarımları

Harley Davidson Dövme Tasarımları:

İşte erkekler ve kadınlar için en iyi 8 Harley Davidson dövme tasarımı:.

1. Bisikletin Kendisi:

Harley Davidson dövmesi 1

Genellikle, Harley Davidson dövmeleri hakkında konuştuğumuzda, genellikle bir yazı veya imza stili bekleriz. Bununla birlikte, burada güçlü motosikletin kendisini önkolda poz vererek bir Harley Davidson fanatiği için iyi bir tasarım oluşturduğunu görüyoruz. Mükemmel bir şekilde çizilen ve gölgelenen bu dövme, önkolda çok harika görünüyor. Erkekler için en iyi Harley Davidson dövme tasarımlarından biridir..

2. Kısmen Kısmen:

Harley Davidson dövmesi 2

Bir Harley’e sahip olmanın en iyi yanlarından biri, motorun hızını artırmak ve arkadan gelen yüksek sesli bir kükremeyle yola fırlamak anlamına gelir ve tüm bunlar, varlığını güçlü motora borçludur. Muhtemelen bu yüzden, bu dövmede kaynağını seçti, Harley motoru, üzerinde Harley Davidson etiketiyle mürekkeplendi. Bu, erkekler için popüler Harley Davidson dövmelerinden biridir..

3. Logo Gösterimi:

Harley Davidson dövmesi 3

Harley Davidson’a olan sevginizi canlandırmak istiyor ama aşırıya kaçmak istemiyorsanız, her zaman her Harley resmiyle birlikte sıvalı olan logoyu tercih edebilirsiniz. Gökyüzünde süzülen güçlü kartal, kalın harflerle işlenmiş Harley sloganıyla buradaki dövme için poz veriyor..

4. Arsa Harley Davidson Dövmelerini Açıyor:

Harley Davidson dövmesi 4

Unutulmaz bir anı ya da sadece günlük binicilik alanları olan motorcu, Harley’ine binen bir adamın, ata binen bir başkasının onunla yarıştığına dair ayrıntılı bir hikayeyi kazıdı. Zemin yumuşak bir dağa veya kayalık bir bölgeye ya da sadece çöle benziyor, yolculuk için mükemmel bir arkadaş..

5. Baştan Sona Yırtık:

Harley Davidson dövmesi 5

Bu resimde dövme, Harley Davidson logosunun artık son lifleri tutan yırtık deriden dışarı çıktığı ve artıkları da eklemeden önce en son trendlerden birini takip ediyor. Bu genellikle Harley’nin kanına nasıl entegre olduğunu gösteren araca olan inancın ve bağlılığın mümkün olduğunu gösterir..

6. Ölümcül Kafatası Harley Davidson Dövmeleri:

Harley Davidson dövmesi 6

Parlatılmış kolunuzun ön kolları, bu dövme mürekkebi dehası için mükemmel bir yer olacaktır. Harley logosunun arkasında yazılı olduğu, sağlam ve güçlü, tehlike dolu bir etki yarattığı için tehlike ve riski tasvir eden şiddetli alevlerle desteklenen klasik bir kafatası ile başlar..

7. Sadece Minimum:

Harley Davidson dövmesi 7

Harley Sloganını takip etseniz bile, “Live to Ride”, aşkınızı kalıcı olarak vücudunuza dövmeye gelince, abartılı bir dövmeden daha küçük ölçekli yumuşak bir dövme yapmayı tercih edersiniz. Bu aynı zamanda araca bayılan kızlar için de uygun bir dövme. Aracın küçük karartılmış silueti, altındaki kazınmış kelimelerle destekleniyor. Bu, kadınlar için Harley Davidson dövme tasarımlarından biridir..

8. Güçlü Karşılaştırma Harley Davidson Dövmeleri:

Harley Davidson dövmesi 8

Kuşların kralıyla karşılaştırıldığında, buradaki görkemli kartal, arkasındaki Harley Davidson logosunu ortaya çıkaran yaklaşan kartalın güçlü bir pençesini gösteren, deri dövme tasarımında klasik bir yırtmadır. Kızlar için popüler Harley Davidson dövmelerinden biridir..