Peki, kim parlak kırmızı ve tatlı kalp şeklinde çilekleri sevmez ki? Çilek, aşkı, romantizmi ve tutkuyu sembolize eder. Çilek tipi dövmeler, parlak kırmızı renklerinden dolayı bu günlerde özellikle kadınlar arasında oldukça popüler. Sevimli ve feminen bir şey planlıyorsanız, vücudunuza kazınacak çilek dövme tasarımlarını düşünebilirsiniz. Ayrıca, bu dövmeler çok yönlü.

Çilek Dövme Görselleri, Tasarımları Ve Anlamı

Erkekler ve Kadınlar İçin En İyi Çilek Dövmeleri:

Sizin için birini seçmenize yardımcı olacak en iyi 9 çilek dövmesini görelim,

1. Çilek ve Asma Dövmesi:

Çilek ve Asma Dövmesi

Bu dövme son derece güzel görünüyor ve taşıyıcının canlı ve yüksek ruhlu kişiliğini gösteriyor. Asmalar vahşiliği ve canlılığı içsel masumiyetle ifade eder. Genel olarak, tercih etmek için iyi bir dövme yapar.

2. Çift Çilek Dövmesi:

Çifte Çilek Dövmesi

Aşkın ilanı veya itirafı anlamına gelen bu çifte çilek dövmesi, büyük bir aşk temalı dövmedir. Bu dövme koleksiyonunda sevenler için harika bir seçim; her iki ortak da aşklarının ve romantizminin bir işareti olarak vücutlarına bulaştırabilir. Bu seçim için iyi yorumlar alacaksınız.

3. Melek Kanatlı Çilek Dövmesi:

Melek Kanatlı Çilek Dövmesi

Bunun gibi küçük bir çilek dövmesi, sağlıklı bir ilişki ve güzel bir romantizm hakkında fikir verir. Kanatlar, kişinin aşık olmaktan keyif aldığını ve partneriyle birlikte yaklaşan etkinlikleri sabırsızlıkla beklediğini söylüyor..

4. Çikolataya Daldırılmış Çilek Dövmesi:

Çikolatalı Çilek Dövmesi

Çikolata sosundaki bu dövme tasarımı, taşıyıcının güçlü ve şehvetli çekiciliği hakkında çok şey anlatıyor. Aşk veya hayattaki diğer bağlılıklar konusunda tutkuluysanız, bu dövmeyi düşünebilirsiniz. Bazı dövmeler düşüncelerinizin karanlığını tanımlar, çilek dövmelerinde çikolataya batırılmış desen her zaman güzel tasarımlardan biridir..

5. Eriyen Çilek Dövmesi:

Eriyen Çilek Dövmesi

Yukarıdaki dövme, dövme yaptırmak isteyen bayanlar için harika bir seçenektir. Olumlu hisler ve basit ama çekici bir çekicilik verir. Ayrıca dövme tasarımı olarak ve taşıyıcının gövdesinde öne çıkıyor..

6. Çilekli Cupcake Dövmesi:

Çilekli Cupcake Dövmesi

Bayanlar için başka bir dövme seçeneği, kekli bu sevimli çilek dövme görüntüsüdür. Kabarcıklı bir kişiliğe ve hayata iyimser bir bakış açısına işaret eder. Bu dövmede parlak kırmızının diğer kırmızı çeşitleri seçilebilir ve kırmızı renkle denenebilir..

7. Çilek Kalp Dövmesi:

Çilek Kalp Dövmesi

Bunun gibi bir çilekli kalp dövmesi yaptırmak, kalbe benzerlik nedeniyle harika bir dövme fikri. Sadece gözlerinizi alamayacağınız bir tasarım. Biz böyle dövmeleri seviyoruz ve sizin de seveceğinizi umuyoruz.

8. Siyah Beyaz Çilek Dövmesi:

Siyah Beyaz Çilek Dövmesi

Artık dövmenizin çekici olması için parlak kırmızı olması gerekmiyor. Düz siyah beyaz da olabilir ve yine de size iltifatlar verebilir. Süslü bir şey istemiyorsanız, bu siyah beyaz çilek dövmesi sevimli ve basit görünüyor..

9. Katy Perry Çilek Dövmesi:

Katy Perry Çilek Dövme

Bu Katy Perry çilek dövmesi, “One of the Boys” albümündeki başarısının bir hatırlatıcısı olarak aldığı dövmelerinden birinden ilham aldı. Eğer korkak bir küçük dövme tasarımı planlıyorsanız veya Kate Perry’nin büyük bir hayranı iseniz, bu gülümseyen dövmeyi düşünebilirsiniz..

Çilek dövmeleri, diğer popüler olanlar gibi bayanlar tarafından da talep görüyor. Evrensel çekicilik nedeniyle çekiciliklerini veya benzersizliklerini asla kaybetmezler. Çilekler süper yiyeceklerdir ve şarapla birleştiğinde harika bir tat verir. Belki de bu yüzden tutku ve sevgiyi temsil ediyorlar. Bu tür dövmelerin yapılması da basit ve anlamlıdır. Çilek desenli dövmeler, meyvenin kendisi gibi hemen herkesin dikkatini çekecek..