Katy Perry’nin vücudunda 5 dövmesi var. Bunun dışında, aynı zamanda popüler olan çeşitli tırnak dövme tasarımları veya çıkartmaları denedi..

En İyi Katy Perry Dövme Tasarımları ve Anlamları:

Aşağıda, Katy Perry’nin denediği en iyi 9 dövme tasarımı türü bulunmaktadır ve onun gibi bir spor yapmak istiyorsanız bunları da deneyebilirsiniz..

1. Küçük StrawBerry Katy Perry Dövme Tasarımı:

Katy Perry Dövme Tasarımları Ve Anlamları

Bu, ayaklarındaki renklerle kalıcı olarak yapılan küçük bir saman dutunun tasarımıdır. Bunun içinde bir yüz var ve bu da çok küçük bir boyutta yapılıyor. Siz de böyle bir şey yaptırabilirsiniz. Bu çok kız gibi ve sporu da kolay.

2.  Küçük Lotus Katy Perry Dövme Tasarımı:

Küçük Lotus Katy Perry Dövme Tasarımı

Şarkıcı burada bileğindeki küçük nilüfer dövmesini sergiliyor. Bu boyut olarak çok küçüktür ve kendinize de böyle bir şey yaptırabilirsiniz. Bu, renksiz kalem formatında yapılır. Bununla birlikte, bunlar oldukça popüler ve çiçek tasarımları da spor yapmak için oldukça kız gibi. Bunun gibi bir şeyi renkli olarak da deneyebilirsiniz. Bunlar hemen hemen her kişi tarafından giyilebilir ve bunları daha büyük formatlarda da yapabilirsiniz. Bunlar da çok sanatsal. Bu tür tasarımları profesyonel sanatçılardan özel olarak yapabilirsiniz. Küçük Katy perry dövme tasarımlarından biridir..

3. İsa Katy Perry Dövme Tasarımı:

İsa Katy Perry Dövme Tasarımı

Bu, Katy Perry’nin bileğindeki İsa dövmesi tasarımı. Bu stilleri büyük ölçekli olmadıkları ve aynı zamanda kız gibi bir his verdiği için kolayca deneyebilirsiniz. Ancak, bunlar herhangi bir kişi tarafından bir spor olabilir. Ayrıca desen sanatçınızdan bunun konumu ve ayrıca detaylandırma veya renk konusunda size rehberlik etmesini isteyebilirsiniz. Bunlar için diğer yazı tiplerini kullanabilirsiniz..

4. Nane Katy Perry Dövme Tasarımı:

Nane Katy Perry Dövme Tasarımı

Bu, şarkıcının ayak bileklerinde sahip olduğu nane tasarımı. Bunun gibi bir şeyi vücudunuza da kolayca yaptırabilirsiniz. Bu oldukça kız gibi ve boyutu çok küçük olduğu için bunu kolayca giyebilirsin. Bunu kolayca deneyebilirsiniz. Bunun da içinde bir yüzü var ve bu nedenle bu oldukça korkak görünüyor. Bu tür modaya uygun tasarımlar profesyonel sanatçılar tarafından yapılabilir. Bunlar, ünlü tarzı görünmeleri için vücudun uygun pozisyonlarında yapılmalıdır..

5. Sanskritçe Katy Perry Dövme Tasarımı:

Sanskritçe Katy Perry Dövme Tasarımı

Bu, şarkıcının elinin iç tarafında bulunan Sanskritçe dövmesidir. Elinize de böyle bir şey alabilirsiniz.

6. Müzikal Tırnak Katy Perry Dövme Tasarımı:

Müzikal Tırnak Katy Perry Dövme Tasarımı

Bu, deneyebileceğiniz Katy Perry’den ilham alan bir müzikal tırnak geçici çıkartmasıdır. Kırmızı Halıda giydiği ayağa kalkma şekli buydu. Bu, her türlü parti elbisesi ile giyilebilir. Bunlar da kızdır. En iyi müzikal Katy perry dövme tasarımlarından biridir.

7. Obama Katy Perry Dövme Tasarımı:

Obama Katy Perry Dövme Tasarımı

Bu, Katy Perry’nin Kırmızı Halı’da veya bir sahne şovunda taktığı Obama tırnak çıkartmaları. Bunları satın alabilir ve herhangi bir temel kat üzerine kolayca giyebilirsiniz. Bunlar oldukça moda ve bu çıkartmalar da kolayca bulunabiliyor..

8. Şarkıcı Katy Perry Dövme Tasarımı:

Şarkıcı Katy Perry Dövme Tasarımı

Bu, şarkıcının tırnak tasarımının başka bir türüdür. Bu çıkartma dövmelerini dekor mağazalarından satın alabilir ve tırnaklarınızda kullanabilirsiniz. Bunları beyaz bir taban kat üzerine kullanabilirsiniz ve ardından bunları partiler için giyebileceksiniz..

9. Çiçekli Tırnak Katy Perry Dövme Tasarımı:

Çiçekli Tırnak Katy Perry Dövme Tasarımı

Bu, deneyebileceğiniz Katy Perry’nin çiçekli tırnak dövmesi. Bunlar su ile transfer edilebilen çıkartmalardır ve bunları tırnak dekoru mağazalarından kolayca satın alabilirsiniz. Bunlar oldukça ucuzdur ve neredeyse tüm temel renk türlerinin üzerine giyebilirsiniz. Ancak üzerine biraz pardesü kullanmalısınız..