Kova burcunun en sevdiği burç veya zodyak ise dövmelerini spor yapmaktan hoşlanan birçok insan var. Tasarımlar çeşitli tarzlarda olabilir. Ancak, yapabileceğiniz çeşitli stiller olduğunu unutmamalısınız. Ancak bunlar, aşağıdaki resim listesinde de görebileceğiniz gibi, genellikle oldukça büyük olabilir. Dalgalı bir desen gibi sembolik formatta yapılabilecekler de olabilir. Bunlar ellerde veya boynun arkasında yapılabilir..

Kova Dövme Tasarımları

En İyi Kova Dövme Tasarımları:

Bu nedenle spor yapmak çoğunlukla daha kolaydır ve gerektiğinde bunları makyajla bile saklayabilirsiniz. Bunlar kız gibi ve oldukça gösterişli. Ayrıca vücudun geniş bir pozisyonuna çizilen göz alıcı kadın figürinlerini de yaptırabilirsiniz. Bunlar vücudun arka veya ön bölgeleri gibi olabilir. Bunları başka çiçeklerle veya baskılarla kombinleyebileceğiniz gibi farklı bir formatta denenebilecek desenler de var. Bunlar da oldukça şık olabilir. Bu nedenle kızların spor yapması oldukça kolaydır. Ancak tüm bunlar için her zaman profesyonel bir sanatçı seçmelisiniz..

Ancak, büyük ölçekli baskıların hayranı değilseniz, bunları yaptırmaya çalışmamalısınız. Bunlar geniş formatta yapılırsa, bunların çıkarılması konusunda rahat değilseniz, yüzeyde düzensiz mürekkep izleri bırakabilir ve bir örtü tasarımına ihtiyacınız olabilir..

Aşağıda, ilham alabileceğiniz en iyi 9 Kova dövme tasarımı bulunmaktadır..

1. Elinde Su Kavanozu Olan Kadın Tasarımı:

Elinde su kavanozu olan kadın tasarımı

Böyle bir şey çok sanatsal olabilir. Kadına bolca boyama yapılmış ve elindeki kavanoz su taşıyanın simgesi olan suyu dökmektedir. Bunun gibi bir şey deneyebilirsiniz. Bu çok sanatsal ve profesyonel sanatçı bunu doğru şekilde yapabilir. Bu, erkekler için mükemmel bir kova dövmesi tasarımlarından biridir..

2. Dalgalı Kova ve Çömlek Kavanozu:

Dalgalı Kova ve çömlekçi kavanozu

Bu, bir çömlekçinin işlemeli kavanozu olan küçük ölçekli bir desendir ve zodyak anlamına gelen dalgalı desen vardır. şöyle bir şey deneyebilirsin.

3. Sulu Sanatsal Kadınlar:

Su ile sanatsal kadınlar

Bu, kadının bir kavanoz tuttuğu ve suyun dalgalı bir tarzda döküldüğü sanatsal bir dövme tasarımları. Bu, gölgelendirme ve renk kombinasyonuna göre spor yapmak için çok şık olabilir..

4. Gölgeli Su Tasarımı:

Gölgeli Su Tasarımı

Bunun gibi bir şey deneyebilirsiniz. Bu, diğer bazı ilişkili tasarımın altında yapılır. Dalgalı stil, su taşıyan zodyakın sembolüdür..

5. Sanatsal Çeşitli Stiller Zodyak Tasarımı:

Sanatsal çeşitli stiller zodyak tasarımı

Bu, dalgalı çizgiler, yazı ve dekoratif bir şekilde ortaya çıkan bir girdaptaki suyun sıçraması gibi çeşitli sembol ve stillerin sanatsal bir tasviridir. Erkekler için en iyi Kova dövme tasarımlarından biridir..

6. Sanatsal Kova Tasarımı:

Sanatsal Kova tasarımı

Bu çok yaratıcı bir sanatçı tarafından yapıldı. Bunları kolayca deneyebilirsiniz. Bunlar da sanatsal ama bunları özel yaptırmalısınız. Bunlar profesyoneller tarafından buna göre yapılmalıdır..

7. Su Kavanozlu Bordürlü Tasarım Kadın:

Su Kavanozlu Kenarlı Tasarım Kadın

Bu, pek çok rengi olmayan bir kalem kenarlığı tarzı tasarımdır. Bunlar spor yapmak ve sanatsal görünmek daha kolaydır. Bu, kadınlar için en iyi Kova dövme tasarımlarından biridir..

8. Dalgalı Zodyak Su Sembolü:

Dalgalı zodyak su sembolü

Bu semboliktir ve yukarıda belirtildiği gibi, su taşıyıcı işareti bu dalgalı çizgilerle temsil edilebilir. Bu gölgelemede yapılabilir ve bunların sporu çok kolaydır..

9. Bacaklar İçin Dalgalı Su Dövmesi:

Bacaklar için dalgalı su dövmesi

Bunlar ayrıca sanatsal olabilir ve kendinize ne spor yapmak istediğinize bağlı olarak renkli olabilir. Bunlar büyük ölçekli sanatlardan hoşlanmayanlar içindir. Kızlar için mükemmel Kova dövme tasarımlarından biridir..