Pek çok insan, vücutlarına dövme olarak kurbağa veya kara kurbağası deseni yaptırmaktan hoşlanır. Bunlar oldukça kız tipi ve bu formatları seven herhangi bir kişi tarafından da spor olabilir. Bunlar genellikle yusufçuk, lotus veya diğer çiçek baskıları gibi diğer ilişkili desenlerle birlikte kullanılır. Bunlar diğer kabile formlarında da kullanılmış ve bunlara çeşitli kabartmalı ve diğer şık efektler verilmiştir. Ayrıca bu kurbağa dövme tasarımlarını birçok renkli formda yapabilir ve bunlarla kişiye özel desenler elde edebilirsiniz. Büyük ölçekli bir tasarım istiyorsanız, bunları bu desenlerde kolayca yapabilirsiniz..

Bunlar da oldukça gerçekçi ve bunları kollarda ve ayrıca tüm vücutta yapabilirsiniz. Bunlar genellikle diğer nilüfer yaprakları veya balıklarla birlikte yeşil veya diğer sulu renklerdedir. Bunlar Japon desenlerinde yapılabilir ve diğer böcek veya kuş türlerini bunlarla birleştirebilirsiniz. Bunları kalıp uzmanınızdan yaptırmalısınız ve sanatçı daha rahat spor yapabileceğiniz bir tasarım çizebilir. Bu nedenle, bunları yapmadan önce her zaman iyi bir salondan bir profesyonelin tavsiyesini almalısınız. Bunları küçük veya büyük ölçekte de yapabilirsiniz ve boyutu zevkinize göredir..

Kurbağa Dövme Tasarımları ve Anlamları

En İyi Kurbağa Dövme Tasarımları ve Resimleri:

Erkekler ve Kadınlar için en iyi 9 kurbağa dövme tasarımını görelim.

1. Küçük Kurbağa Dövme Tasarımı:

Küçük Kurbağa Dövme Tasarımı

Bu, vücudun herhangi bir pozisyonunda yapabileceğiniz küçük bir kız tipi kurbağa dövmesidir. Bu küçük ama uygun gölgeleme efektlerine sahip ve bu yüzden oldukça sanatsal görünüyor. Bunlara başka çeşitli çiçek baskıları kullanabilirsiniz. Bunlar da spor yapmak daha kolaydır. Kadınlar için en iyi kurbağa dövme tasarımlarından biridir..

2. Kurbağa Dövme Tasarımlı Çim:

Kurbağa Dövme Tasarımlı Çim

Bu bir çim dövmesi üzerinde sanatsal bir kurbağa. Bunlar, yukarıdaki resimden de görülebileceği gibi büyük ölçeklidir. Ancak, isterseniz bu tür 3 boyutlu tasarımları diğer çiçek baskılarıyla da yapabilirsiniz..

3. Çin Kurbağa Dövme Tasarımı:

Çin Kurbağa Dövme Tasarımı

Bu dal tasarımında bir kurbağa. Siz de bu tarz renkli tasarımları oldukça kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Bunlar spor yapmak kolaydır ve aynı zamanda oldukça gerçekçi görünürler. Desenin rengi ve boyutu konusunda profesyonel bir sanatçının tavsiyesini almalısınız..

4. Kabartmalı Kurbağa Dövme Tasarımı:

Kabartmalı Kurbağa Dövme Tasarımı

Bu, çiçek baskılarıyla yapılmış 3 boyutlu ve kabartmalı bir kurbağa tasarımıdır. Bu formatları oldukça kolay bir şekilde yapabilirsiniz ve ayrıca çiçeklerle rengarenk bir tasarım istiyorsanız bunlar oldukça renklidir. Bu, kızlar için popüler kurbağa dövmelerinden biridir..

5. İnanılmaz Çeşitli Ağaç Modeli Kurbağa Dövmeleri Tasarımı:

İnanılmaz Çeşitli Ağaç Modeli Kurbağa Dövmeleri Tasarımı

Oldukça fazla kurbağa ve ayrıca büyük ölçekli bir dövme istiyorsanız, yukarıdaki resimdeki gibi bir şey yapabilirsiniz. Bunları profesyonel bir sanatçıdan özelleştirebilirsiniz. Bunlarla da çiçek yapabilirsiniz. Bunları yukarıdaki resimde gösterildiği gibi nilüfer yapraklarıyla da yapabilirsiniz..

6. Japon Tarzı Kurbağa Dövmeleri Tasarımı:

Japon Tarzı Kurbağa Dövmeleri Tasarımı

Bu tam bir Japon tarzı kurbağa tasarımıdır. Büyük bir tasarım elde etmek istiyorsanız, bu formatları deneyebilirsiniz..

7. Benzersiz Renk Kurbağa Dövme Tasarımı:

Benzersiz Renk Kurbağa Dövme Tasarımı

Bu kız tipi bir kurbağa dövmesidir ve bunları kolayca yapabilirsiniz. Bu ayak tarafında yapılır. İsterseniz bunları başka pozisyonlarda da yapabilirsiniz. Bu erkekler için sevimli kurbağa dövmelerinden biridir..

8. Bacakta Havalı Kurbağa Dövmeleri Tasarımı:

Bacakta Havalı Kurbağa Dövmesi Tasarımı

Bu, birkaç kurbağa ile doğal bir dövme tasarımıdır. Bu çok yaratıcı ve bu da kolayca spor yapmak için çok renkli.

9. 3D Kurbağa Dövme Tasarımı:

3D Kurbağa Dövme Tasarımı

Renklerle gerçekçi ve 3D efektli bir kurbağa dövmesi istiyorsanız, böyle bir şey denemelisiniz. Bu, kadınlar için en iyi 3D kurbağa dövme tasarımlarından biridir..

Son olarak, bunlar kesinlikle denemeniz gereken en iyi 9 kurbağa dövmesi tasarımı ve fikridir. Ayrıca, bu tasarımlardan ilham alabilir ve ardından iyi bir sanatçıdan sizin için özel bir desen yapmasını isteyebilirsiniz..