Günümüzde maske dövmeleri çok popüler hale geliyor. Sanatsal desenlerin ve stillerin çeşitli biçimlerini deneyebilir veya hatta Meksika kafatası tasarımları gibi çeşitli Asya desenlerini deneyebilirsiniz. Bunları bir araya getirmenin çeşitli yolları vardır ve buna göre böyle bir şey yapabilirsiniz. Profesyonel bir uzmanın uzman tavsiyesini almanız gerekecek ve o, hangi tür tasarımların daha popüler olduğu konusunda size rehberlik edebilir ve ardından özel yapılmış bir şey alabilirsiniz. Bunları bilinen bir sanatçıdan yaptırmanız gerekecek..

maske-dövme-tasarımları-ve-resimleri

Çünkü vücudunuzda nasıl bir tasarım yapmanız gerektiği konusunda size rehberlik edebilir. Renklerin doğru kullanımı da önemlidir. Bunu yapan sanatçının rehberliğini almalısınız. Bunun nedeni, genellikle bunların birkaç renkte yapılmasıdır. Ancak bazen vücudun bazı yerlerinde kurşun kalem bordür veya sadece siyah mürekkepli desenler yaparsanız daha sanatsal görünebilirler. Bu nedenle bu, ne tür bir model spor yapmak istediğinize bağlıdır..

En İyi Maske Dövme Tasarımları ve Resimleri:

Aşağıda kesinlikle denemeniz gereken en iyi 9 maske dövme tasarımı ve anlamları bulunmaktadır..

1. Tiyatro Maskesi Dövme Tasarımı:

Tiyatro Maskesi Dövme Tasarımı

Bu, bir tiyatro maskesi tasarımı biçiminde yapılır. Bu bacağın arkasında yapılır. Siz de böyle bir şeyi kolayca yapabilirsiniz. Renkleri düzgün bir şekilde profesyonel desen sanatçısından alabilirsiniz. Kadınlar için mükemmel maske dövmelerinden biridir..

2. Gaz Maskesi Dövme Tasarımı:

Gaz Maskesi Dövme Tasarımı

Bu, bugünlerde oldukça popüler olan bir gaz maskesi dövmesidir. Bunların çeşitli farklı stillerini deneyebilirsiniz ve bunlar spor için oldukça modadır. Bunlar çoğunlukla 3D tarzında yapılır ve bu nedenle bakmak oldukça gerçek olabilir. Bunlar da çoğunlukla siyah mürekkeple yapılır ve bu nedenle tasarımın boyutundan memnun olup olmadığınızı bilmek için desen uzmanının rehberliğini almalısınız ve ayrıca bunları kaldırmak istiyorsanız oldukça uygun olacağını göz önünde bulundurmalısınız. yapmak zordur çünkü lazer bile ciltte mürekkep izlerine sahip olabilir. Bu, cildin düzensiz görünmesine neden olabilir ve o yerde yamayı kapatmak için başka bir tasarıma ihtiyacınız olabilir. Erkekler için en iyi gaz maskesi dövme tasarımlarından biridir..

3. Kafatası Maskesi Dövme Tasarımı:

Kafatası Maskesi Dövme Tasarımı

Bu, başka bir cesur maske tarzı kafatası tasarımıdır. Bu bir sigara ile modaya uygun bir etki verilir. Bunlar gibi çeşitli stilleri deneyebilirsiniz. Bununla birlikte, bunlar üzerinde ne tür renkler kullanmak istediğinizi bilmelisiniz. Bu, erkekler için popüler maske dövmelerinden biridir..

4. Büyük Şeytan Maskesi Dövme Tasarımı:

Büyük Şeytan Maskesi Dövme Tasarımı

Bu, büyük ölçekli bir Asya tarzı maske tasarımıdır. Bu oldukça sanatsal.

5. Japon Maske Dövme Tasarımı:

Japon Maskesi Dövme Tasarımı

Bu, Asya tarzı maskenin sanatsal bir eseridir. Siz de bu tasarımları oldukça kolay bir şekilde deneyebilirsiniz..

6. Tribal Yüz Maskesi Dövme Tasarımı:

Tribal Yüz Maskesi Dövme Tasarımı

Bazı insanlar yüzlerine Maori veya kabile desenleri ile dövme yaptırabilir ve bu bir yüz maskesi gibi olur. Böyle bir şeyi yaptırmak istiyorsanız, bunları yapmadan önce göz önünde bulundurmanız gereken çeşitli şeyler vardır. Eğer hoşunuza gitmediyse, bunların lazerle çıkarılması da yüz derisini yakabilir. Bu yüzden uzman tavsiyesi almak en iyisidir.

7. Asya Maskesi Dövme Tasarımı:

Asya Maskesi Dövme Tasarımı

Bu, deneyebileceğiniz bir Asya tasarımı şeklidir. Bunlar genellikle çeşitli biçimlerde yapılır. Bunlar için çeşitli renkler kullanabilirsiniz. Bunlar çok büyük ölçekli.

8. Gül ve Ağla Maskesi Dövme Tasarımı:

Gül ve Ağla Maskesi Dövme Tasarımı

Bu tasarım sadece siyah mürekkeple yapılmıştır. Bunları kolayca deneyebilirsiniz. Kızlar için en iyi maske dövme tasarımlarından biridir..

9. Maori Tarzı Maske Dövme Tasarımı:

Maori Tarzı Maske Dövme Tasarımı

Bu başka bir Maori tarzı maske dövmesi. Bunları çeşitli renklerle deneyebilirsiniz.