Meksika dövmeleri bu günlerde çok popüler hale geliyor. Bunları çeşitli tarzlarda yapabilir ve spor yeteneğinize göre uygun hale getirebilirsiniz. Bunlara genellikle şeker kafatası tasarımları denir ve genellikle bunlar çeşitli çiçek ve diğer desenlerle birleştirilir..

meksika dövme tasarımları

En İyi Meksika Dövme Tasarımları ve Resimleri:

Aşağıda kesinlikle denemeniz gereken en iyi 9 Meksika dövme tasarımı ve anlamı bulunmaktadır..

1. Kalem Delici Stil Kafatası Meksika Dövme Tasarımı:

Kalem Delici Tarzı Kafatası Meksika Dövme Tasarımı

Bu, ilgili güllerle yapılan bir Meksikalı kalem delici tarzı kafatası desenidir. Spor için oldukça şık oldukları için bunları kolayca deneyebilirsiniz. Bunları diğer desen türleri ile de giyebilirsiniz. Bunlar başka desenlerle arkaya uzatılabilir ve diğer desenlerle bileğe kadar uzatabilirsiniz..

2. Kafatası Meksika Dövme Tasarımı:

Kafatası Meksika Dövme Tasarımı

Bu, vücudunuzun yanında yapabileceğiniz başka bir kız tipi kafatası dövmesidir. Bu da spor yaparken rahat edeceğiniz renklerde yapılabilir. Bunlar spor için oldukça şık. Buna çiçek de ekleyebilirsiniz. Bu, kızlar için popüler Meksika dövme tasarımlarından biridir..

3. Şeker Kafatası Meksika Dövme Tasarımı:

Şeker Kafatası Meksika Dövme Tasarımı

Bu başka bir şeker kafatası tasarımı. Burada bu, bir kızın yüzü ile yapılır, bu şekilde kadınlar yüzlerinde çeşitli desen desenleriyle giyinirler. Bunun gibi bir şey deneyebilirsiniz. Bu da renksiz yapılır ve tasarımın öne çıkması için tek siyah gölgeli ve farklı tonlarda kullanılır. Ancak bunu renklerle yapabilirsiniz ve bu, bunu yapan kişiye bağlıdır..

4. Kadın Yüzü Meksika Dövme Tasarımı:

Kadın Yüzü Meksika Dövme Tasarımı

Bu, üzerinde şeker kafatası izleri olan başka bir Meksikalı kadın yüzü. Bu tür 3B stilleri kendiniz de kolayca deneyebilirsiniz. Bu, üst elin tarafında yapılır. Bunu ellerde de yapabilirsiniz. Bunu sırt veya uyluk üzerinde de yapabilirsiniz. 3D ve kabartma efektlerinde böyle bir şey istiyorsanız, 3D efektleri iyi olan profesyonel bir sanatçıya danışmalısınız. Ayrıca size bu desene uygun özel tasarımlar, kişiye özel çizilmiş bir tasarımda verebilirler..

5. Asimetrik Kafatası Meksika Dövme Tasarımı:

Asimetrik Kafatası Meksika Dövme Tasarımı

Bu asimetrik bir kafatası tasarımıdır. Bunun gibi küçük ölçekli ve istediğiniz renkte yapılan bir deseni de deneyebilirsiniz. Bu çok renkli değil ama bunun için istediğiniz herhangi bir renkle sanatsal. Bunu kırmızı veya yeşil renkte yapabilirsiniz ve bu çok yaratıcı görünüyor. Kadınlar için en küçük Meksika dövme tasarımlarından biridir..

6. Girly Skull Meksika Dövme Tasarımı:

Girly Skull Meksika Dövme Tasarımı

Bu, çok dekoratif bir tarzda yapılmış ve ayrıca içinde çeşitli çiçek baskıları ve renkleri bulunan kız gibi bir kafatası tasarımıdır. Renkli bir Meksikalı dövme tasarımlarıdır..

7.  Modaya Uygun Gölgeli Meksika Dövme Tasarımı:

Modaya Uygun Gölgeli Meksika Dövme Tasarımı

Bu, bir kafatasına ve ayrıca diğer ilgili stillere sahip, modaya uygun, gölgeli bir Meksika dövmesidir. Bunun için birkaç renk de kullanabilirsiniz. Ancak burada bu, siyah ve gölgeli bir şekilde tutulur. Bunlar çok moda ve kolayca spor olabilir. Bununla birlikte, profesyonel bir sanatçıya danışmalı ve bunları çizilmiş ve özel olarak yaptırmalısınız. Profesyonel sanatçılar da vücudunuzda kullanmanız gereken renkler konusunda size rehberlik edebilir..

8. Çiçek Baskı Meksika Dövme Tasarımı:

Çiçek Baskı Meksika Dövme Tasarımı

Bu çok sanatsal bir tasarım ve üzerinde çiçek baskıları da var. Renkler de çok yaratıcı bir tarzda yapılmış, böylece bu kız gibi görünüyor.

9. Kafatası Ve Güller Meksika Dövme Tasarımı:

Kafatası Ve Güller Meksika Dövme Tasarımı

Bu, spor yapabileceğiniz çok Meksikalı renkli bir dövme. Buna daha fazla renk verebilir ve bununla daha fazla çiçek yapabilirsiniz. Bu, profesyonel bir uzmandan yapılmalıdır, böylece uygunluğunuza göre bu özel ürünü alabilirsiniz. Bunun da sanatsal görünmesini sağlayan 3D efektleri var..