Günümüzde insanlar vücutlarının hemen hemen her pozisyonunda dövme yaptırmaya eğilimlidirler. Büyüyen trend, saçınızın bir kısmını tıraş ettirerek yapılan baş veya saç tasarımlarıdır ve daha sonra bu pozisyonda mürekkep yapılır. Bunları kolayca kapatabilir ve saçınızı aşağıda tutabilir veya kapalı tutmak için o kadar uzatabilirsiniz. Bu pozisyonu herhangi bir saç şekli olmadan da tutabilirsiniz, böylece bunu insanlara gösterebilirsiniz. Ayrıca unutmamak gerekir ki bunlar oldukça önemli şeylerdir, sanatçınızın tavsiyesini almanız gerekir..

Bunlar da size bunları yapacak profesyonellerin yönlendirmesi ve tavsiyesi altında yapılmalıdır. Ayrıca bunların lazerlerle çıkarılması zor bir şey olabilir. Tasarımları da spor yapabilmeniz için rahat bir bedende almalısınız ve ayrıca desen kişiye özel olabilir, Renkler buna uygun ve size rahat gelen bir şekilde kullanılmalıdır. Ayrıca tasarımın boyutuna da dikkat etmelisiniz. Küçük istiyorsanız rahatlıkla spor yapabilirsiniz ama çok belli olmaz ayrıca çok büyükse saçınızla saklamakta zorlanabilirsiniz. Bu nedenle, kafanıza iğnelenmiş bir tasarım almak istediğinizde bu hususlar orada olmalıdır..

Saç Dövme Tasarımları Ve Görselleri

En İyi Saç Dövme Tasarımları ve Resimleri:

Aşağıda, kafanızda yapabileceğiniz en iyi 9 saç dövmesi tasarımı ve görüntüsü bulunmaktadır. Bunları kesinlikle özel yapıp denemelisin.

1. Masonik Saç Dövme Tasarımı:

Masonik Saç Dövme Tasarımı

Masonik dövmeler bugünlerde oldukça popüler. Bu, kafaya yapılan tüm Gören Göz Masonik tasarımıdır. Bunlar özel olarak yapılmalıdır. Bunları da genişletebilir ve isterseniz diğer renkleri kullanabilir ve ayrıca deseni özel yapabilirsiniz. Bunlar profesyonel sanatçılardan yapılmalıdır ve bunların boyutunu da özelleştirebilirsiniz. Kızlar için popüler saç dövme tasarımlarından biridir..

2. Polinezya Saç Dövme Tasarımı:

Polinezya Saç Dövme Tasarımı

Polinezya’nın birçok kabilesi vardır ki, halkları yukarıdaki resimde olduğu gibi tüm vücutlarını çeşitli antik desenlerle boyamaktan hoşlanırlar. Bunları tüm vücudunuzda ve kafanızda yapmak isterseniz benzer kalıpları da yaptırabilirsiniz..

3. Küçük Saç Dövme Tasarımı:

Küçük Saç Dövme Tasarımı

Ense bölgesinde küçük ölçekli bir tasarım istiyorsanız, böyle bir dövmeyi deneyebilirsiniz. Bunlar Mısır veya kabile formatlarında yapılabilir..

4. Maori ve Geometrik Biçim Saç Dövme Tasarımı:

Maori ve Geometrik Biçimli Saç Dövme Tasarımı

Bu, ense ve baş bölgesinde yapılmış Maori ve geometrik formatlı bir tasarımdır. Siz de böyle bir şey yaptırabilirsiniz. Bu, erkekler için en iyi saç dövme tasarımlarından biridir..

5. Gül Desenleri Saç Dövme Tasarımı:

Gül Desenleri Saç Dövme Tasarımı

Saçta dekoratif dövme tasarımları istiyorsanız, bunun gibi çiçek ve diğer gül desenlerini deneyebilirsiniz..

6. Yatay Yazı Tipi Saç Dövme Tasarımı:

Yatay Yazı Tipi Saç Dövme Tasarımı

Bazen insanlar alın pozisyonunda yapılan yatay bir yazı tipi dövmesini de severler. Ayrıca böyle bir şey yapabilirsiniz. Erkekler için popüler bir saç dövme tasarımıdır..

7. Kemik Balığı Saç Dövme Tasarımı:

Kemik Balığı Saç Dövme Tasarımı

Bu, saçın yanına yapılmış bir kemik balık dövmesidir. Bu kalıpları rahatça kullanabiliyorsanız, bunun gibi sanatsal bir şey elde etmeyi de deneyebilirsiniz. Bu, kadınlar için en iyi saç dövme tasarımlarından biridir..

8. Cesur Modeller  Saç Dövme Tasarımı:

Cesur Modeller  Saç Dövme Tasarımı

Alında ve ayrıca saçın üstünde cesur desenler istiyorsanız, bu zevkinize göre özelleştirebileceğiniz bir şey olabilir ve renkler buna göre yapılabilir..

9. Yaratıcı Saç Dövme Tasarımı:

Yaratıcı Saç Dövme Tasarımı

Bu, kafanızda yapabileceğiniz çok yaratıcı bir saç dövmesidir. Bunları ten renginde de yapabilirsiniz veya diğer çiçek baskıları ile yapabilir ve renkli mürekkepler kullanabilirsiniz..