Bazı geleneksel kültürlerde dini dövmeler çok popülerdir. İnsanlar bunu yıllardır kendilerini tanımlamak ve ayrıca başkalarına takip etmeyi seçtikleri inancı veya Tanrı’yı ​​göstermek için kullandılar. En popüler dini dövmelerden bazıları Buda dövme tasarımlarıdır. Çin, Tayland, Nepal ve Hindistan gibi ülkeler de dahil olmak üzere çoğunlukla Asya kültürleri arasında bulundular..

buda dövme tasarımları

Buddha’nın gerçek adı Siddhartha Gautama’ydı ve aydınlanmaya ulaştıktan sonra insanlar onu Tanrı benzeri bir yaratıkla ilişkilendirdi; üstün bilgi ve büyük güce sahip biriyle. Bu nedenle insanlar, zenginlik, barış ve nimetleri belirtmek için Buda dövmelerini kullanırlar. Ayrıca, kişinin karakterinin aydınlanmasının ve gücünün bir sembolü olarak dururlar. En iyi Buda dövme tasarımları aşağıdaki satırlarda listelenmiştir..

Eşsiz ve Anlamlı Lord Buddha Dövme Tasarımları:

Buda dövme tasarımları, kutsallık ve derin bir varlık duygusu ile eş anlamlı hale geldi, bu da dövme severler arasında kesinlikle pozitiflik hissini artıracaktır..

1. Kolda Altın Buda Dövmesi:

Kolda Altın Buda Dövmesi

Parlak Buda heykelleri, Budist derslerinin olağanüstü bir görüntüsü olarak tüm dünyadaki bireyler için tüm zamanların favorisidir ve parlak bir Buda dövmesi, büyük renklerden mümkün olduğunca yararlanır. Parlayan bir altın sırlı Buda dövmeleri, ya düşünen bir altın Buda’nın tüm vücudunu ya da sadece yüzünü tasvir edebilir. Her durumda, dövme ustanız, en iyi şanslarını daha da desteklemek için ışık ve gölgeleme kullanabilir ve dövmenizi parlatabilir..

2. Gülen Buda Dövme Sanatı:

Gülen Buda Dövme Sanatı

Buda’nın açıklamaları arasında göze çarpan bir nokta, Çin masallarında bilindiği gibi, hoş görünümlü, tencere şeklindeki karınlı Buda’dır. Bu anahat seçimi, uhrevi olanın aksine Buda’nın kaygısız yorumunu arayan bireyler için mantıklıdır. Tercihen midede yapılır, konveyörünkiyle ilgili olan göbeği yakası ile görsel bir zevk verir. Aynı şekilde, Buda’nın yüz dövmesini vücudun alternatif bölgelerine, örneğin kol, omuz, yan, orta bölüm, bacak veya bilek üzerine mürekkeple yaptırabilirsiniz. Harika gülen Buda dövme tasarımlarından biridir..

3. Mandala Tekerlek Dövme Tasarımı:

Mandala Tekerlek Dövme Tasarımı

Mandala Çarkı, Budizm’de hiç bitmeyen doğum ve reenkarnasyon çarkını andırır. Mandala, evreni, düzenlemeyi ve içgörüyü tanımlayan akıllara durgunluk veren bir plandır, bu nedenle bir Budist dövmesi için hoş, büyüleyici ve cesur bir konfigürasyon yapar. Karanlıkta ve loşta çarpıcı görünmelerine rağmen, bir Mandala dövmesinde gölgeleme kullanımı, ana hatların ayırt edici parçalarını gerçekten ortaya çıkarır..

4. Göğüste Budist Mantra Dövmesi:

Göğüste Budist Mantra Dövmesi

Budist ilahiler düzenli olarak, aydınlanmayı başarmak için nihai hedef akılda tutularak tekrarlanan belirli mantralardan oluşur, bu nedenle dövme olarak önemli bir dilekçe parçası seçmek yüce bir seçimdir. Bir Budist dua dövmesi için iyi bilinen bir karar, tefekkür sırasında kullanılan ‘Om Mani Padme Hum’ mantrasının görüntüleridir. Bir Budist dilekçesi vücudun herhangi bir yerine yazılabilir ve birçok kişide bu yazılar kolun iç kısmında, orta kısmında veya göğüs kafesinin aşağısında bulunur.

5. Buda’nın Ayak İzleri Dövme Tasarımı:

Buda'nın Ayak İzleri Dövme Tasarımı

Buda dövmeleri arasında bir başka tür seçim, Buda’nın izlenimlerini vurgulayan konfigürasyondur. Anahat, kişinin Buda’nın gösterdiği yoldan sonra bir dürüstlük ve iyilik varlığına öncülük etmesi gerektiğini çağrıştırdığı için zahmetsiz oluşunda inanılmaz bir teklife sahiptir. Dünyanın dört bir yanındaki adanmışları ve bireyleri, farklı yapılarda derslerine sevgi gösterirler. üzerlerine Buda dövmesi yaptıran.

6. Sırtta Renkli Buda Dövmeleri:

Sırtta Renkli Buda Dövmeleri

Bir Buda Dövmesi her zaman barış, sadakat ve duanın bir temsilidir. Ayrıca meditasyondan bahseder ve tüm takipçileri için kutsal bir sembol olarak durur. Renkli Buda Dövmeleri sadece bakmak için canlı değil, aynı zamanda belirtilen tüm nitelikleri de içeriyor. Açıkça şu anda favoriler arasındalar ve birçok kişiden harika yorumlar aldılar..

7. Siyah Beyaz Kol Buda Dövmeleri:

Siyah Beyaz Kol Buda Dövmeleri

Siyah Beyaz Buda Dövmeleri, güzelliğin, huzurun ve sevginin dilini konuşsalar da sade ve basit görünüyorlar. Kendilerine sade ama şık bir görünüm vermek isteyenler bu dövme tasarımını gerçekten kendileri için kullanmalıdır..

8. Çiçek Buda Dövme Tasarımı:

Çiçek Buda Dövme Tasarımı

Buda Dövmeleri sadece erkekler arasında değil, kadınlar arasında da popülerdir. Çiçek Buda Dövmesi bunlardan biri. Onlar harika ve bakmak için çok güzeller. Sadece çiçeklerle çevrili Buda’nın görüntüsünü içerir. En iyi omuzların arkasına giyilir. Öne çıkıyor, harika ve çok hoş görünüyor.

9. Buda Sembolleri Dövmesi:

Buda Sembolleri Dövme

Buda Sembolleri Dövme, Buda ile ilişkilendirmek için kullanılan semboller anlamına gelir. Budizm’i takip eden insanlar bunu kullandılar. Çok fazla bilgelik konuşuyor ve gerçekten son birkaç yılda görülen en iyi Buda tasarımlarından biri. Bu, en iyi Buda dövme tasarımlarından biridir.

10. Omuzda Bodhi Ağacı Buda Dövme Tasarımları:

Omuzda Bodhi Ağacı Buda Dövme Tasarımları

Bodhi Ağacı Buda Dövmesi ciltte harika görünüyor. Gerçekten de dövmeler için harika bir tasarım. Buddha’nın aydınlanmayı aldığı Bodhi ağacının altında olduğu için çok fazla önem ve anlam taşırlar. Birçok kişi tarafından giyilir ve birkaç kişi tarafından da beğenilir. En iyi Buda dövme tasarımıdır.

11. Kızlar İçin Dharma Tekerlek Dövmesi:

Kızlar için Dharma Tekerlek Dövmesi

Dharma Çarkı, Buda’nın derslerinin ve ayrıca dinin kendisinin bir görüntüsü olan Buda dövmeleri arasında bir başka ünlü ve iniş kararıdır. Çark, çarpıcı bir öngörülemezlik sunar ve bu da onu bir odak noktası haline getirir..

12. Tam Vücut Meditasyon Buda Dövme Tasarımları:

Tam Vücut Meditasyon Buda Dövme Tasarımları

Tam vücut Buda dövmesi, bireye çok şık ve farklı bir görünüm kazandırır. Çok popülerdir ve birçok insanda kullanılabilir. Buda’nın sadık takipçileri olan insanlar, onlara çok dini ve manevi bir görünüm kazandıracağı için bu tasarımı gerçekten benimsemelidir..

13. Eldeki Geleneksel Buda Dövme Tasarımları:

Eldeki Geleneksel Buda Dövme Tasarımları

Geleneksel Buda Dövmeleri, Buda’nın yüzünü temsil eden dövmelerdir. Başkalarına karşı inanç ve sadakatin bir temsilidir ve aynı zamanda Buda’nın izlediği ideolojiyi vaaz eder..

14. Mavi Buda Kol Dövmeleri:

Mavi Buda Kol Dövmeleri

Mavi Buda Dövmeleri parlak, renkli ve canlı görünüyor. Saflığı ve dürüstlüğü ifade ederler. Buda dövmesi denilince akla ilk gelen şey onun imajı olduğu için dövmeyi korkusuz ve cesur göstermek için kullanılabilir. Mavi bir Buddha Tattoo, bakmak için çok benzersiz ve şaşırtıcı.

Daha fazla gör: Carpe Diem Dövme Resimleri

15. Lotus Buda Dövme Tasarımları:

Lotus Buda Dövme Tasarımları

Buda genellikle bir nilüfer ile ilişkilendirilmiştir. Bu nedenle, bir lotus ile birlikte Buda’nın dövme tasarımı harika bir seçim yapabilir. Gücün ve saflığın dilini konuşur. Ciltte harika görünüyor ve Budist kalabalık arasında da çok popüler..

Daha Dövme Tasarımları:

En İyi Buda Dövme Tasarımları 1

En İyi Buda Dövme Tasarımları 2

En İyi Buda Dövme Tasarımları 3

En İyi Buda Dövme Tasarımları 4

En İyi Buda Dövme Tasarımları 5

En İyi Buda Dövme Tasarımları 6

En İyi Buda Dövme Tasarımları 7

En İyi Buda Dövme Tasarımları 8

En İyi Buda Dövme Tasarımları 9

En İyi Buda Dövme Tasarımları 10

Buda dövmeleri, bu inanılmaz derin öncü ve koçun derslerini çoğaltmayı amaçlamaktadır. Dövmeler elbette sadece Budizm destekçileri tarafından tercih edilmez, ancak yaşamın kesin bir gerçeğine güvenen çok sayıda kişi, kurtuluş aşamasına ulaşmak için yaşamın tüm acılarını ve cazibelerini yenmesi gerektiğine inanır. ya da nirvana. Bu dövmeler kusursuzluğu sembolize edebilir. Budist toplum ve inanç çerçevesi, dünya çapında cilalanmış ve sevilen bir çerçevedir..