Boğa dövmeleri, bu burcun etkisi altında doğan birçok insan için ilham kaynağıdır. Zodyakın ikinci işareti olan Boğa, Boğa kişiliğinin çok karakteristik özelliği olan, öfkelenmeyen ancak kışkırtıldığında ölümcül olan boğa tarafından temsil edilir. Boğa dövmeleri genellikle boğa, Toros glifi veya her ikisinin bir kombinasyonu ile tasvir edilir..

Erkekler genellikle erkeklikle ilişkilendirilen boğa imajını tercih ederken, kadınlar glifin inceliğini veya süslü bir yazı tipinde yapılan harfli dövmeyi tercih eder. Boğa dövmeleri, kahverengi ve siyahın baskın tonlar olduğu bir dizi tasarım ve renkte gelir. Boğa dövmelerinin, Toros güneş işareti altında doğan kişinin özelliklerinin ve kişiliğinin karakteristiği olan kendi sembolik anlamları vardır..

Aşağıda özetlenen eşlik eden Toros dövme tasarımları, güçlü işaretlerini vücutlarında sallamak zorunda olan bireylerin vücudunda normalde görülen bu dövmelerin çeşitli bölümlerinin bir parçasıdır..

Erkekler ve Kadınlar İçin Boğa Dövme Tasarımları

En İyi Boğa Dövme Tasarımları:

Aşağıda erkekler ve kadınlar için en iyi 15 Toros dövme tasarımı bulunmaktadır..

1. Raging Boğa Dövme Tasarımı:

Azgın Boğa Dövmesi

Boğa vahşi bir yaratıktır, doğası gereği korkusuzdur ve gücü sınır tanımaz. Tüm bu nitelikler, siyah ve kahverengi tonlarında sanatsal olarak yapılan bu dövmede kendini gösterir. Bu dövme, erkekliğin ve gücün saf bir tasviridir. Erkekler için en iyi öfkeli Boğa dövme tasarımlarından biridir..

2. Boğa Dövme Tasarımları:

Boğa Dövme Tasarımları

Boğaların, kırmızı renkle ilişkilendirilen kısa huylu yaratıklar olduğu yaygın olarak bilinir ve boğa dövmeleri, bu dövmede belirgin bir şekilde tasvir edildiği gibi, bu ilişkiyi sıklıkla kan rengiyle ifade eder..

3. Boğa Glif Dövmesi:

Boğa Glif Dövme

Boğanın boynuzları, vücudunun en güçlü ve çekici özelliğidir ve bu dövmedeki Toros glifi, boynuzları en belirgin şekilde gösterecek şekilde tasarlanmıştır. Düzgün bir sanat eseridir ve bu güneş işaretine ait kadınlarla iyi oturur..

4. Kabartma Dövmeli Boğa Kafasının Ana Hatları:

Glif Dövmeli Boğa Kafasının Anahattı

Bu dövme, belirgin bir şekilde kırmızıyla yapılan glif ile koyu siyahla özetlenen boğa kafasının sanatsal bir izlenimidir. Kabile dövmesi görünümündedir ve hem erkekler hem de kadınlar için uygun bir tasarımdır..

5. Sakin Boğa Dövmesi:

Sakin Boğa Dövmesi

Normalde öfkeli ve agresif bir şekilde tasvir edilen boğa dövmeleri de sakin bir görünümle tasvir edilir. Boğa burcu, kıskançlık, sahiplenicilik ve amansızlık gibi agresif nitelikleri ile bilinirken, onların da yumuşak bir tarafı vardır. Dostlukta sıcak, samimi ve sadıktırlar. Kahverengi ve siyahın güzel tonlarında yapılan bu dövme, bu nitelikleri, boğanın nazik bir şekilde betimlenmesiyle ortaya çıkarıyor gibi görünüyor..

6. Boğa Boğa Dövmesini Şarj Etme:

Boğa Boğa Dövmesi

Boğanın başı aşağıda, boynuzları sivri ve topuklarını tekmeleyerek şarj olmaya ve tahribata neden olan tipik bir yorumu, şarj eden boğa dövmesi, çoğu Boğa erkeği arasında popüler bir seçimdir. Erkekliği tam anlamıyla kuşatan güç ve kuvvetin vücut bulmuş halidir. Erkekler için popüler boğa Toros dövme tasarımlarından biridir..

7. Kelt Boğa Dövmesi:

Kelt Boğa Dövmesi

Boğalar, yıllar boyunca Kelt kültüründe çok önemli olmuştur. Güç ve hatta doğurganlığın bir simgesiydiler. Kelt Toros dövmelerinin ataları bu kültüre ait olan insanlar arasında popüler olması şaşırtıcı değildir. Burada görülen, bir süs sanat eseri olarak göğsüne giyilen boynuzlu bir boğa kafasının ortak bir temsili olan bir dövmedir. Kadınlarda gösterişli görünüyor ve hatta erkeklerde iyi görünüyor.

8. Boğa Kafatası Boğa Dövmesi:

Boğa Kafatası Boğa Dövmesi

Boğa kafatası dövmeleri birçok farklı stil ve desende tasarlanabilir ve daha çok erkekler tarafından giyilir. Amerika Birleşik Devletleri’nin batılıları, Yerli Amerikalılar ve hatta Meksikalılar arasında her birinin kendi anlamı için popülerliği vardır. Yüzün ve boynuzların saf iskeleti ile tasarlanan bu boğa kafatası dövmesi, ölüm ve yıkımın simgesi olabilir. Tasarımın geniş boyutu göz önüne alındığında, boğa kafatası dövmesi harika bir sırt veya göğüs parçası yapar.

9. Ambigram Boğa Dövmesi:

Ambigram Boğa Dövmesi

Ambigramlar dövme dünyasında oldukça popülerdir. Yukarı ve aşağı aynı okunduğunda esrarengiz görünüyorlar ve vücudunuzu mürekkeplendirmenin oldukça yaratıcı bir yolu. Toros burcunu ambigram tarzında ifade etmek, Taurean dövme severler için eşsiz bir seçim olacaktır..

10. Venüs İlişkili Boğa Dövmesi:

Venüs İlişkili Boğa Dövmesi

Mitolojik metinlere göre Boğa gezegeninin hükümdarı Venüs gezegenidir. Dolayısıyla her iki gezegenin korelasyonu tamamen doğaldır. Venüs’ün bir tasvirinin tek bir resmi Boğa boğa dövmesi olarak nitelendirilemese de, genellikle bir boğa ya da sadece Boğa burcu ile birlikte bulunur. Her durumda, Venüs ile olan ilişki, Boğa dövmesi olduğunun bir göstergesidir. Bu, kadınlar için iyi Toros dövme tasarımlarından biridir..

11. Boğa Kabile Dövmesi:

Boğa Tribal Dövme

Çoğu kabile dövmesinin bir Boğa planıyla bir çeşit bağlantısı vardır. Bu tür bir Boğa kabile dövmesi taslağı gerçekten basittir. Yine de, gölgeleme, yerleştirme, boyut ve farklı artışlardan, örneğin kelimeler veya değişikliklerden, boğa kafasının çeşitli çeşitleri vardır. Boğa, kararlılık ve güvenliğin bir görüntüsü olduğu için, göreceğiniz boğa kafalarının büyük çoğunluğu yüksek kontrastlıdır, ancak aynı şekilde belirli bir duyguyu ifade etmek için tek bir hakim gölgeye gidebilirsiniz..

12. Boğa Burcu Dövmesi:

Boğa Burcu Dövmesi

Astroloji konusunda hevesli iseniz, o zaman bu en basit Boğa sembolü dövmesinden biridir, sadece boynuzlarla ve ileride konuşmak için birkaç kıvrımı olan bir daire. Aynı şekilde çok fazla dikkate alınmayacak küçük bir dövmeyi sevebilecek biri için bu yine ideal bir karardır. Büyük ya da küçük olması önemli değil, büyük ölçüde bireysel bir eklemlenmedir ve bu Boğa burcunu son derece basit hale getirmiştir..

13. Boğa Boynuzları Boğa Dövmesi:

Boğa Boynuzları Boğa Dövmesi

Herhangi bir Boğa dövmesinde, boynuzlar en önemli kısımdır, bu şekilde, doğal olarak bir Toros dövmesi yapmak için tamamen alakasız başka bir resme birkaç boynuz yapıştırabilirsiniz. Örneğin, bir kendi resmine, Toros dövmesi yapmak için birkaç boynuz eklenebilir. Boynuzları eklenmiş olan resim ne olursa olsun, Boğa burcunun her bir özelliği, kıskançlık, yorulmazlık, öfke, enerji ve daha pek çok özelliği ile betimlemeyi markalaştırır..

14. 3D Toros Dövme Tasarımı:

3 Boyutlu Boğa Dövme Tasarımı

Zodyak Toros dövmesinin en çok tanınan açıklamaları arasında göze çarpan bir tanesi 3d Toros dövmesidir. Bu, boğanın resmini gerçekten tüm ihtişamıyla çeken ve onu vücuda yorumlayan bir zanaatkarı içerir. Normalde, bu tür bir dövme, toon ve pratik arasındaki sınırları hemen hemen zorlayan ince unsurlara sahip olacaktır. 3D Boğa dövmesi, özellikle boğadan çekilmiş ve deriye aktarılmış bir fotoğrafa benzeyen şeydir..

15. Renkli Toros Dövme Tasarımları:

Renkli Toros Dövme Tasarımları

Boğa dövmelerini daha kolay bir konfigürasyonda görmek normal olsa da, asıl geçeceğinizin bu olduğunu düşünmeyin. Gerçekte, daha derin bir gölgeleme paletine ve dahil edilen tonları ve tonları dikkate alan daha fazla alana sahip olanlar genellikle daha mantıklı tasvirlerdir. Boğa ile bağlantılı coşku ve düşmanlık nedeniyle, sıklıkla kullanılan tonlar kırmızı ve siyahları ve ayrıca gözlerde sarıyı bu kişiliği ve eşsiz bir unsuru vurgulamaya yönelik bir yaklaşım olarak içerir. Ancak nihayetinde bu sizin dövmeniz ve dilediğiniz gibi yapabilirsiniz… ustanızla yaptığınız konuşmanın ardından açıkçası!

Boğa dövmeleri, tasvir ettikleri şeyde ve çağrıştırdıkları duygularda inanılmaz derecede ana akımdır. Boğa resmiyle ayrılan Toros dövmeleri harika ve şaşırtıcı, ayrıca eğlenceli ve yaratıcı, müşterinin şık ihtiyacına bağlı. Ektekiler, güçlü işaretlerini vücuduna takması gereken kişilerin vücudunda genellikle görülen bu dövmelerin çeşitli bölümlerinden bir kısmıdır..