Dövme sanatı, kalıcı olmasına rağmen son yıllarda oldukça arzu uyandıran ilkel bir vücut sanatı biçimidir. Dövmeler, kendilerini özgür bir tuval olarak isteyerek kabul ederek vücudunu süslemek için iğneleri icat ettiğinden beri dövmeler şiddetli bir yutturmaca olmuştur. Şimdi son teknoloji dünyasında, benzersizlik yeni hedeftir ve bunu başarmak için, eski dövme fikirleri daha yeni kavramlara yol açarak gözden geçirilir. Bunlardan biri kilit ve anahtar dövme sanatıdır. İlham almanız için bazı kilit ve anahtar dövmelerinin resimlerini ekledik!

İnsanlar sevgilerini ifade etmenin çeşitli yollarını ararlar. Böyle en yeni trendlerden biri, sanat formu, tam olarak kilit ve anahtar dövme stili ile ifade etmektir. Kilit ve anahtar dövmesinin önemi, bir partnerin diğerinin bir kalbinin veya hayatının anahtarına nasıl sahip olduğudur. Sadece ortaklarla sınırlı değildir. Anne-kız, kardeşler vb. de yolunu açmıştır, bu da birinin diğerini nasıl tamamladığını gösterir. Anlam esasen semboliktir.

Erkekler ve Kadınlar İçin En İyi Kilit Ve Anahtar Dövme Tasarımları

Peki, kafa karışıklığınızı anlıyoruz! Nerede mürekkepleneceği konusunda kafanız karışmış olanlar için, işte tüm erkekler için fikrimiz.

Vücudunuzu Anlayın: Vücut anatomisini anlamak çok önemlidir. Gövde düz bir tuval değil. Çekici bir sonuç arıyorsanız, vücudunuzun düz kısımlarını seçmediğinizden emin olun. Biceps sıklıkla tercih edilen bir seçimdir. Deltoid üzerinde ortalayın ve deltoid ve triceps arasında güzelce akacaktır. Vücudun şeklini vurgular.

Üst sırt: Bir sonraki seçenek, üst sırt veya sadece vücudun arka kısmıdır. Aklınızda büyük bir tasarım varsa, sırtın üst kısmı doğru yer. Burada mürekkep için bir profesyonel bulun ve yemin ederiz, pişman olmayacaksınız!

önkollar: Çalışma alanınız dövme yaptırmanıza izin vermiyorsa kollarınızı sıvayın. Önkol, küçük ve soyut tasarımlara sahip olmanızı sağlar. Gösteriş yapmak istemeniz durumunda, sadece kılıfı kıvırın..

Göğüs: Çalışma alanınız veya toplumunuz dövmeye izin vermiyorsa, başka bir popüler seçenek. Göğüs geniştir ve bu nedenle gerçekten güzel tasarımlar elde etmeniz daha kolaydır.

Kadınlar için, nerede mürekkeplenmeniz gerektiğine dair en iyi seçeneklerimiz var..

Boyun arkası: Başınızın hemen altı, boynunuzun arkası, mürekkeplenmek için iyi bir yerdir. Kilit ve anahtar dövme fikriniz, özellikle boynu kapatmayan bir şey giydiğinizde iyi görünecek. Dövmeyi öne çıkarmak için bir topuz çekin!

Bilek: Küçük dövmeler mi arıyorsunuz? O zaman bileğiniz iyi bir seçim olacaktır. Alan küçüktür ve tasarım rahatça sığacaktır. Ayrıca istemeden yanıp sönmeye ve gösteriş yapmaya başlarsınız.!

ayak bilekleri: bir sonraki iyi fikir ayak bilekleri. Ayak bileklerinizde soyut fikirleri deneyin ve dövmenin daha parlak görünmesini sağlamak için yüksek topuklu ayakkabılar giyin..

En İyi Kilit Ve Anahtar Dövme Tasarımları:

İşte size denemeniz için ilham verecek en iyi kilit ve anahtar dövme fikirlerimiz.

1. Süslü Güzellik  Kilit ve Anahtar Dövmesi:

Süslü Güzellik  Kilit Ve Anahtar Dövmesi

Buradaki dövme sanatı, üstte harika bir çiçek sanat eseri çemberi ile eşit derecede şaşırtıcı bir anahtar tarafından yönetilen diğerleri arasında çiçeklerden oluşan karmaşık bir detaylandırma ile güzel bir şekilde inşa edilmiş tasarımda süslü bir kilit gösterir. Anahtarın üst üste bindiği kilidin etrafındaki boncuklar, arkasındaki kilit olmadan anahtarın hiçbir şey olmadığı bir bağlantıyı gösterir..

2. Çiftler için Paslı Aşk Kilidi ve Anahtar Dövmeleri:

Çiftler için Paslı Aşk Kilidi ve Anahtar Dövmeleri

Çırpınan bir aşk kalbi şeklinde oyulmuş olan kilit ve anahtar, birlikte olmasalar da sevenler için iyi bir fikir. Kilidin ve anahtarın içine karışan koyu renk gölge, anlaşılmaz bir aşktan dolayı hala birbirine bağımlı olan asırlık paslı bir çiftten bahsediyor. Çiftler için mükemmel kilit ve anahtar dövme tasarımlarından biridir..

3. Kadınsı Dokunma Kilidi ve Anahtar Dövmesi:

Kadınsı Dokunma Kilidi Ve Anahtar Dövmesi

Bir kez daha, kilidin anahtarı yönlendirdiği güzel bir kilit ve anahtar dövme sanatı görüyoruz ve onları tanımlayan ve birbirine bağlayan yumuşak tasarımlar arasında, kilidin etrafına sarılmış pembe bir saten fiyonk görülebilir; aşağılara ‘kazınmış’ saygı sözleriyle aşk kurdu. Bu, kadınlar için en iyi kilit ve anahtar dövme tasarımlarından biridir..

4. Basit Tutmak İçin  Kilit ve Anahtar Dövmesi:

Basit  Kilit Ve Anahtar Dövmesi

Savurganlık sizin için bir fincan çay değilse ve birbirinize olan sevginizi tasvir etmek için daha alçakgönüllü ama anlamlı bir şey seçmek istiyorsanız, bu sizin için mükemmel bir dövme sanatıdır, bir kilit ve bir anahtar gösteren, yumuşak tasarımlarla sağlam bir şekilde cesur bir görünüm veren bu dövme sanatıdır. görünüşe göre çok gizemli bir his. Bu şık tuş kilidi dövmesini deneyin.

5. Gül Müdahalesi  Kilit ve Anahtar Dövmesi:

Gül Girişimi  Kilit Ve Anahtar Dövmesi

Dövmelerin onları belirli bir anlamla yorumlamanın kesin bir yolu yoktur, ancak yalnızca daha derin katmanları bir dövmeye deneyebilir ve tahmin edebiliriz. Burada, üzerinde yumuşak ama karmaşık detaylara sahip altın sırlı bir kilit ve anahtara, olası bir sevgi ve güven işareti olan sağlam bir kırmızı gül eşlik ediyor..

6. Kilitli ve Anahtar Dövmeli Kafesli:

Kafesli Kilit Ve Anahtar Dövmesi

Bu, kilidi ve anahtarı birbirine bağlayan zincirlerin güçlü ve sağlam olduğu derin bir içsel anlamla desteklenen bir kilit ve anahtar dövme fikridir, genellikle gizliliğin korunmasını gösteren büyük bir işarettir. Çoğu zaman bu, kilide erişmek için yalnızca anahtarı olan tek bir varlığın sevgisiyle kilitlenen bir kalbe yorumlanabilir. Bu dövmede bazı isimleri de deneyebilirsiniz.

7. Kadınlar İçin Lise Aşkı  Kilit Ve Anahtar Dövmeleri:

Kadınlar İçin Kilit Ve Anahtar Dövmeleri

Bu, ilişkilerini bir sonraki seviyeye taşımak isteyen lise sevgilileri için, birbirlerine olan aşklarını tanımlayan bir kilit ve anahtar dövmesi. Dövmenin her iki tarafında yazılı ‘tek kalp tek aşk’ yazan parlak altın anahtarlı küçük kırmızı bir kilit var, iki sevgili için uygun bir seçim. Bunları isimlerinizle de değiştirebilirsiniz..

8. Erkekler İçin Halk Hikayesi  Kilit ve Anahtar Dövmeleri:

Erkekler İçin Halk Hikayesi  Kilit Ve Anahtar Dövmeleri

Karmaşık ayrıntılı tasarımla çılgın siyaha kazınmış bir kabile sanatının güçleri tarafından yönlendirilen bir kilit ve anahtardan başka hiçbir şey inovasyonu yenemez. Buradaki dövme, yaygın olmasa da çok laik bir mesaj verebilen aşk, güven veya dostluk yoluyla gizemi tasvir etmek için iyi bir kavramdır. Erkekler için en iyi kilit ve anahtar dövme tasarımlarından biridir..

9. Aşk Kuşları  Kızlar İçin Kilit Ve Anahtar Dövmeleri:

Aşk Kuşları  Kızlar İçin Kilit Ve Anahtar Dövmeleri

Bir başka harika konsept olan aşk kuşları, kelimenin tam anlamıyla burada belden aşağı inen ve her biri bir parça taşıyan ve diğeri ayrılmaz olacak olan iki kuşu gösteriyor. Bu, kızlar için popüler kilit ve anahtar dövme tasarımlarından biridir ve çarpıcı görünüyor.

10. Soul Sisters için:

Ruh Kızkardeşleri için

Lock n anahtar dövme fikirleri sadece aşk kuşları ve çiftler için değildir. Bu ruh kız kardeşler için, bağınızı güçlendiren ve sizi her zamankinden daha güçlü yapan bir dövme fikri. Bilek veya ayak bileği olsun, etkilemek için başarısız olmayacak.

11. Kızı Aşkı:

kızı aşk

İşte anne-kız bağınızı güçlendirecek başka bir güzel dövme fikri. Güzel dövme, her birinizin birbirinizle ne kadar tamamlandığını gösterecek. Basit bir ilgi gösterme eyleminin ötesinde bir anlayış ve bağlanma duygusunu temsil eder..

12. İskelet Anahtarı ve Kilit Dövmesi:

İskelet Anahtar ve Kilit Dövmesi

Bu çılgın en iyi arkadaşlar için, işte iyi bir seçim. Hem paylaştığınız çılgın fikirlerin miktarını uygun bir şekilde tanımlar hem de bağı güçlendirir. İlişkinizin derinliğini ve birbirinizi ne kadar tanıdığınızı gösterir..

13. Onun ve Dövme Fikri:

Onun ve Dövme Fikri

İşte ellerinize güzelce oturacak romantik bir aşk kalp kilidi ve anahtar dövmesi. Sevginizi göstermenin yolları günden güne artmış gibi görünüyor ve bu dövme fikri, ilişkiyi sağlamlaştırmanın ve birbirinize ne kadar çok şey ifade ettiğinizi söylemenin sağlam bir yolu..

14. Vintage Kilit ve Anahtar Dövmesi:

Vintage Kilit ve Anahtar Dövmesi

İşte korkak ama yaratıcı bir kilit ve anahtar dövme tasarımı. Tasarım, yayılan canlı renklerle ürkütücü ve klas. Bu kilit ve anahtar eşleştirme dövmesi, onu basit tutmak için ilham aldı. Bunu elinizde deneyin.

15. Kelebek Kilidi ve Anahtar Dövme Parmağı:

Kelebek Kilit ve Anahtar Dövme Parmak

Bu, gençler ve genç nesiller için tasarlanmış başka bir yaratıcı kilit ve anahtar dövmesidir. Dövme renkli ve göze hoş geliyor. Aynı zamanda kelebeğin kanatlarıyla ifade edilen kurtuluşun göstergesidir..

16. Asma Kilit ve Anahtar Dövmesi:

Asma Kilit ve Anahtar Dövmesi

Bu, anlaşılması kolay, basit ve şık bir dövme fikridir. Biri kilit tasarımına sahip, diğeri ise anahtara sahip. İlişkilerini ifade eder ve onu diğerlerinden bir seviye ayırır. Komplikasyon olmadan, bu birçok kişi tarafından tercih edilen tüm zamanların en sevilen tasarımıdır..

17. Kafatası kilidi ve Anahtar Dövmesi:

Kafatası kilidi ve Anahtar Dövme

Bu, yaratıcı ve yine de korku duygusu uyandıran başka bir ürkütücü kilit ve anahtar dövmesidir. Özel bir anlam taşımaz ve daha çok profesyonelin yaratıcı yönünü ortaya çıkarmayı amaçlar. Biraz ürkütücü görünen türden iseniz bu dövmeyi deneyin..

18. İsimli Kilit ve Anahtar Dövmesi:

İsimli Kilit ve Anahtar Dövmesi

Sevginizi göndermenin bir başka kişiselleştirilmiş yolu, üzerinde isimleri olan bir kilit ve anahtar dövmesi ile denemektir. Aşkınız, anneniz, kızınız ve hatta en iyi arkadaşınız olsun, her iki adınızı da yazdırın. Karşınızdakini özel hissettirmenin bu yeni yolunu deneyin.

Kilit ve Anahtar Dövmesinin Son Tasarımları:

Eski tasarımlardan sıkıldıysanız, 2018’den ilginç ve etkileyici en yeni kilit ve anahtar tasarımlarının bir listesi..

En İyi Kilit Ve Anahtar Dövme Tasarımları -19

I. Bir Twist ile Klasik: bu klasik olan klasik kilit ve anahtar dövme tasarımıdır. Gölgeli koyu olması anlamında bir bükülme vardır ve üzerine kelimelerin yazdırılmasını sağlar. Bunu elinizde deneyin ve mat bir görünümle bitirin.

En İyi Kilit Ve Anahtar Dövme Tasarımları -20

II. Trend Olan: Modaya uygun kilit ve anahtar tasarımı, aynı kişiye ait kilit ve anahtarın bulunduğu bir dövmedir. Fikir bir yalnızlık duygusu verir ve kişinin nasıl hapsedildiğini gösterir. Ancak tasarım, kalın gölgelemelerle zifiri karanlık.

En İyi Kilit Ve Anahtar Dövme Tasarımları -21

III. Canlı Olan: İşte ağırlıklı olarak kırmızı olan canlı bir dövme. Renkler çekici, tasarımın etkileyici görünmesini sağlıyor. Eldeki kilit ve diğerindeki anahtar, var olan ilişkinin göstergesidir. Bu çekici olanı deneyin!

En İyi Kilit Ve Anahtar Dövme Tasarımları -22

IV. Sanat Eseri: Elinizdeki sanat eseri gibi mi? İşte bir sanat şeklinde tasarlanmış bir kilit n anahtarı. Kilit ve anahtar aynı ellerdedir ve profesyonelin yeteneğini sergilemek içindir. Tasarımın renkleri yok, sadece güzel bir taslağı var.

En İyi Kilit Ve Anahtar Dövme Tasarımları -23

V. Bağlantılı Olan: bu benzersiz. Hem kilit hem de anahtar, bir bağlantı hissi verecek şekilde çizilmiştir. Zincirler gevşek asılı bırakılır ve diğer yandan tamamlanır. Denemek isteyebileceğiniz gerçekten yaratıcı bir şey.

Kilit veya anahtar sizde olsun, tasarım fikri etkili bir şekilde aktarılır. Günün sonunda, sadece birbirlerinin yaşamlarında nasıl bağlantılı olduklarına ve ne kadar iyi olmaları gerektiğine dair bir eyleme indirgeniyor. Bu tür birçok fikirle sevginizi daha fazla ifade edin. Bugün mürekkebi alın!