Özel günler için en güzel yüzük koleksiyonlarından biri de mavi pırlanta yüzüklerdir. Birçok insan, güzel rengi ve asil görünümü nedeniyle onu giymeyi tercih ediyor..

Mavi Renk Pırlantalarda Özel Tasarım Yüzükler:

Yarışta olan normal yüzüklerin yerini artık sadece güzel değil, aynı zamanda ikisi arasındaki farkı gösteren benzersiz güzellikte birçok renkli pırlanta yüzük alıyor. İşte düğün ve nişan törenleri için bazı mavi pırlanta yüzükler listeledik..

1. Mavi Pırlanta Alyans:

Mavi Pırlanta Alyans

Bu, herhangi bir erkeğin kadın için seçebileceği en güzel seçenektir. Bu yüzüğün ortasında bir mavi yuvarlak solitaire vardır ve beyaz altın yüzük üzerinde her iki tarafında sergilenen birçok beyaz pırlanta vardır..

2. Mavi Pırlanta Alyanslar:

Mavi Pırlanta Alyans

Alyans seçeneğinden çoğu gelinin özel günlerinde tercih ettiği alyans seçeneğidir. Bu bant parmağa takıldığında kadınların güzelliğini arttırır. Bu, mavi elmasları çevreleyen birçok beyaz elmasla kanal ayarıyla ayarlanmış mavi elmaslara sahiptir..

3. Mavi Pırlanta Tek Taş Yüzük:

Mavi Pırlanta Tektaş Yüzük

Tektaş yüzükler tüm zamanların favorisi olarak kabul edilir. Beyaz altın yüzüğün üzerine mavi bir tektaş işlenmiş olan bu yüzük, gören herkeste derin ve kalıcı bir izlenim bırakıyor. Bu sade görünüm sadece her kadını cezbetmekle kalmadı.

4. Düğün için Koyu Mavi Pırlanta Yüzük:

Düğün için Lacivert Pırlanta Yüzük

Bu çiçek şeklindeki güzel yüzük, orada bulunan insanların dikkatini çekmek için birçok farklı fırsat için birçok kadın tarafından en çok sevilendir. Yüzüğün taç yaprağı şeklindeki desenine bağlı birçok beyaz pırlanta ile merkezde bir koyu mavi pırlantaya sahip olmak, güzelliğini ve kullanıcının güzelliğini arttırır..

5. Nişan için Mavi Pırlanta Altın Yüzük:

Nişan için Mavi Pırlanta Altın Yüzük

Herhangi biri kraliyet görünümünü istiyorsa, bu iyi bir seçimdir. Mavi pırlantalar sadece siyah veya beyaz altına eklenmez, güzelliği tüm zamanların en güzeli olan sarı altınla daha da artar. Bu yüzüğün ortasında bir koyu mavi elmas var ve çevresinde birçok beyaz elmasın da takıldığı birçok yuvarlak halka var. Yüzükte bile pırlantalar serme ayarı teknolojisi ile tutturulmuştur..

6. Erkekler için Şık Mavi Pırlanta Tungsten Yüzük:

Erkekler için Şık Mavi Pırlanta Tungsten Yüzük

Özel günlerde erkekler için mavi pırlanta yüzük çeşitlerinde oldukça geniş bir yelpazeye sahiptir. Beyaz altından yapılan bu yüzüğün tam ortasında mavi bir pırlanta var. Sade bir görünüm kazandıran bu yüzük, iç kısmı paslanmaz çelik ile kaplandığı için de rahattır..

7. Erkekler için Mavi Pırlanta Alyanslar:

Erkekler için Mavi Pırlanta Alyans

Yüzüğün yanı sıra alyans da erkekler arasında popülerliğini kazanmıştır. Sadece sade görünümü onları cezbetmekle kalmıyor, aynı zamanda geniş tasarım çeşitliliği de dikkat çekiyor. Bu tasarım, beyaz altın yüzüğe bağlı birçok mavi renkli pırlantaya sahiptir, bazıları yüzüğün ortasında bir zincir oluşturur ve bazıları yüzüğün yan kenarlarında bulunur..

8. Antik Tasarım Mavi Seylan Pırlanta Yüzük:

Antik Tasarım Mavi Seylan Pırlanta Yüzük

Oval ısıtılmamış mavi pırlanta ile ortalanmış bu altın yüzük, antika ve en pahalı seçeneklerden biridir. Mavi pırlanta ile ortalanmış bu yüzük, karmaşık dokusu ve deseninde baget, eski Avrupa tek kesim pırlantalarla çevrilidir..

9. Platin Edward Mavi Pırlanta Yüzük:

Platin Edward Mavi Pırlanta Yüzük

Bu nadir el yapımı yüzük, tasarımında açıkça görülebilen sevgili düğümünü göstermek için tasarlanmıştır. Mavi pırlantanın üzerine oyulmuş aşk, dostluk ve şefkatin simgesi olan beyaz küçük pırlantalı sevgili düğümü tasarımı var. Bu, yukarıda belirtilen tüm yüzüklerin antikası olarak söylenmelidir..

Kişiyi güzelleştiren mavi pırlanta yüzükte birçok çekici ve göz alıcı tasarımlar bulunmaktadır..