Dövme formları, saatlerden çiçeklere, baykuşlardan atlara, portrelerden alıntılara kadar hayatın her yönünü istila etti, modern günlerde dövme ateşi, yeni nesillerin çok fazla yutturmacasını ele geçirdi. Gelecek nesiller, tam teşekküllü bir dövmeyi bir iş, bir eğlence ve sanat kaynağı olarak görüyor ve bu gelişen forum sanatını temel temel unsurlardan yararlanıyor. Bir dövme, en basiti bile, bazıları için derin bir içsel anlam taşırken, diğerleri için saf bir eğlence kaynağıdır. Geyşalar, Japon kökenli geleneksel profesyonel eğlenceler olarak tanımlanır ve işte en iyi Geico veya geyşa dövmelerinden bazıları.

Görüntülerle En İyi Geyşa Dövme Tasarımları

Anlamları Olan İnanılmaz Geyşa Dövme Tasarımları:

Japon kültürünün örnek güzelliğini gerçekten temsil eden Geyşa’nın büyüleyici güzelliğinin en egzotik koleksiyonlarından bazıları. İşte hem erkekler hem de kadınlar için resim ve anlamları olan en güzel geyşa dövme tasarımlarının bir listesi..

1. Doğa Dövme Tasarımının Ortasında Geyşa:

Doğa Dövme Tasarım Ortasında Geyşa

Yukarıdaki erkekler için geyşa dövme tasarımı, harika bir şekilde karışan çok sayıda element ve renk tonu karışımı ile tamamen uyarlanabilir. Altındaki geleneksel geyşa dövmesi, bir erkek tarafından giyildiğinde, geyşa vurgusu ile konfigürasyonun çok yönlü doğası göz önüne alındığında, güzel kıyafet ve her yönden şekillendirilmiş saçla tamamen ilgi çekici görünüyor. Altındaki geyşa dövmesi taslağında tonların kullanılma şekli, kesinlikle nefes kesici görünmesini sağlar. Her bileşen için bir gölgeleme kullanmak, dövmedeki her bir unsurun dışa doğru iyileştirilmesini ve baskın olmasını sağlar. Koyu, kırmızı ve yeşilin kullanılması, kusursuz bir karışım oluşturarak tüm dövmenin çok zevkli görünmesini sağlar..

2. Kadınlar İçin Sofistike Geyşa Dövme Tasarımları:

Kadınlar İçin Sofistike Geyşa Dövme Tasarımları

Altındaki geyşa dövme tasarımı anlamı, erkekleri cezbetmek ve etkilemek için harika yeteneklere sahip, eğitimli, zarif bir geyşanın kusursuz bir ifadesidir. Saç kesimi ve dış görünüşü, gözleri tamamen onun ideal erkeğinin etrafında toplanmışken baştan çıkarıcıdır. Dövmenin bir parçası olarak kullanılan tonlar inanılmaz görünüyor ve kullanıcının kompozisyonuyla iyi uyum sağlıyor. Bu dövme, büyük bir dövme olarak çizildiğinde çarpıcı görünüyor ve hazırlanmış herhangi bir dövme ustası, uyluk gibi bölgelere mürekkeplendiğinde muazzam dövmelerin seçim gibi göründüğünü size bildirecektir. Uyluklar, ihtiyaç duyulabilecek her şeye sahiptir, böylece dövmeyi istediğiniz herhangi bir konfigürasyonu çekebilirsiniz..

3. Etnik Geyşa Dövme Tasarımı:

Etnik Geyşa Dövme Tasarımı

Kadınlar için geyşa dövmeleri, etnik geyşa kıyafetlerinde cila ve mükemmellik anlamında kullanılabilir. Bir bayanın bir geyşa olmasını beklediği her şey, iş dünyasındaki başkaları veya genç bayanlara nasıl profesyonel bir geyşa olunacağını veya etnik geyşanın özelliklerini nasıl adapte edeceklerini göstermek için çalışan bayanlar tarafından eğitilebilir. Ne olursa olsun, biri sevimli olmalı ve bununla ilgili iki ders yoktu. Bu nedenle geyşaların son derece harika bayanlar olmadığı biliniyordu, bu nedenle birçok kişi dövmelerini ihtişamı simgelemek için kullanıyor. Stil de aynı şekilde bir geyşa olmanın bir parçasıydı ve onsuz bir işte başarılı olamazdınız, böylece cilanızı göstermek için bir geyşa dövmesi kullanabilirsiniz..

4. Ayık Mavi Geyşa Dövme Sanatı:

Ayık Mavi Geyşa Dövme Sanatı

Bazı geyşalar dans becerileriyle tanınırken, bazıları güzellikleri, bazıları ise zarafetleriyle tanınır. İşte bu kadının kaburga tarafını kaplayan geyşa gibi bir hayat, geyşanın geleneksel bağlarıyla ona yakın bir zarafet ve zarafet platformuna dokunduğu yerde. Şemsiyesine tutunarak bakana cilveli bir şekilde gülümserken, yumuşak mavi sakinlik ve huzurun bir işaretidir..

5. Tam Şekil Geyşa Dövme Tasarımı:

Tam Figür Geyşa Dövme Tasarımı

Bu başka bir geyşa dövme tasarımı. Buradaki geyşa, geleneksel Japon kimonosu ve el fanı ile süslenmeye hazır, tam boyda balonunda gösterilmektedir. Arkadaki mavi çiçek ve uçarı kelebek, sanat eserine canlılık katıyor. İnsan yapısındaki yaratıcı parlak vücut işçiliği ile ilgili olarak, pek çok dövme geyşa ile tezat oluşturamaz. Enerjik bir parlak kimonoya sarılmış bir mükemmellik ve bilmece görüntüsü, montajı incedir ve beyaz kozmetikler ve koyu renkli bir peruk veya genişleme giyer. Kadınlar için en iyi geyşa dövme tasarımlarından biridir..

6. Portre Geyşa Dövme Tasarımı:

Portre geyşa dövme tasarımı

Önceki dövme sanatından farklı olarak, burada sadece geyşanın zarafetiyle birine veya bir şeye dikkatle baktığı bir portre şekli çizilir. Yumuşak çiçek ve başlık onu geleneksel köklerine bağlarken, yontulmuş özellikleri kişiliğini ortaya çıkarır. Ustaca yapılan gölgeleme, dışarı fırlayan köprücük kemikleri gibi ince ayrıntılar portrenin güzelliğine katkıda bulunuyor. Bu dekorasyonlu kadınlar için bir başka güzel geyşa dövme tasarımı kalk.

7. Geyşa Savaşçısı Dövme Tasarımı:

Geyşa Savaşçısı Dövme Tasarımı

Bazı geyşalar yumuşak ve oyuncak bebek gibi sunulurken, bu geyşa kitlelerden biraz farklıdır. Güçlü bir savaşçı görünümüne sahip. Önden püsküllü saçları, çiçekli bir arka plana karşı bir kimono sallarken geleneksel bir saç modeliyle yukarı itilmiş. Japon geyşalarını hazırlama düzeyine bir göz atmak, erkeklere organizasyon ve eğlence vermek için önemli bir deneyimdi, geyşa dövmesinden, genç bayanın sergilediği gerçek mükemmellik ve giyiniş ve mücevherlerdeki ilerleme anahatlarından açıkça görülebilir. geliştirilmiş. Kullanıcının karakterinde bir mükemmellik ve cila sergisi olduğundan emin olmak için alttaki dövme taslağında olduğu gibi geyşa dövmesi ile ilgili.

8. Dans Eden Çekici Geyşa Dövme Tasarımı:

Dans Eden Çekici Geyşa Dövme Tasarımı

Yukarıdaki geyşa dövme tasarımı anlamı, akış topluluğu ve botanik saç taslağı ile çok zengin görünüyor. Anahat, yüz makyajları ve süslemelerin mükemmel bir şekilde karışmasıyla vücudun arkasına kusursuz bir şekilde uyuyor. Hareket hareketleri, tüm konfigürasyonun şaşırtıcı görünmesini sağlar. Geyşa dövmeleri çeşitli boyut ve tarzlarda gelir ve dövme arkadaşlarının göz atabileceği önemli sayıda vardır. Japon geyşasının anısına ilham veren unsurların bir kısmı, işlemeli koyu renk peruk, porselen yüz ve bir geyşaya yapboz havası veren harika “kimono”dur. Geyşalar harika hareket yetenekleriyle tanınırlar, bu yüzden bu dövme bunu ortaya çıkarmaya çalışır. Bir dövme durağan bir resim olmasına rağmen, hareketli bir duruşu taklit edecek bir şekilde çekilebilir, böylece resimdeki mesaja sadece bir göz atarak anlaşılır olacaktır..

9. Şehvet Geyşa Dövme Tasarımında Kırmızı:

Şehvet Geyşa Dövme Tasarımında Kırmızı

Geyşalar güzellikleriyle tanınırlar ve burada Japon kıyafetleri detaylı sanat çalışmalarıyla gün ışığına çıkarken utangaç pozuyla aşağıya bakıyor. Başının üstündeki çiçek, resme coşku katıyor. Bu, kusursuz gölgeleme karışımıyla çok fazla mürekkeplenmiş en keyifli geyşa dövmesi taslağı arasında öne çıkıyor. Çoğu geyşa dövmesinin bir işareti olarak, saç, çiçeklerin ve ağacın birleştirilmesiyle mükemmel bir şekilde tamamlanır ve tamamen büyüleyici görünmesini sağlar. Bu tür geyşa dövmelerini spor yapabilirsiniz, diğerlerinden kıvılcım dikkati çekecektir..

10. Kadınlık Dövme Tasarımını Temsil Eden Geyşa:

Kadınlık Dövme Tasarımını Temsil Eden Geyşa

Geyşalar, temelde, herhangi bir erkeği baştan çıkarma konusunda yeniden üretilmiş ve hazırlanmış harika bayanlardır. Bu tabii ki onları yatakta tatmin etmekle sınırlı değildi, daha çok ideal oyuncu ya da arkadaş olmakla sınırlıydı, ne olursa olsun, kalıcı bir öncül. Geyşaların her yerde hazırlıklı, zengin, şarkı söyleme ve hareket etme becerisine sahip, tartışma konusunda bilgili ve büyük izleyici üyeleri olma kapasitelerini sürdürmeleri gerekiyordu. Temel olarak, ideal ortak olmaya hazırdılar, ancak kötü şöhretleri statülerini geçersiz kıldı – ortak ödüller oldukları için düzenli olarak evlenmelerine izin verilmedi. Resimdeki kadınlar için geleneksel geyşa dövmesi, geyşanın cazibesiyle erkekleri baştan çıkaran büyüleyici ve büyüleyici görünümü gösterir. Geyşa dövmesi taslağı, tüm vücut güzel estetik çalışmalarla güvence altına alındığında keyifli görünüyor. Kullanılan tonlar da aynı şekilde kullanıcının vücut kompozisyonu ile iyi uyum sağlar. Bu, erkekler için popüler geyşa dövme tasarımlarından biridir..

11. Anime Geyşa Dövme Tasarımı:

Anime Geyşa Dövme Tasarımı

İşte bu dövmede geyşanın içinde ince bir komik görünüm var. Geyşalar güzellikleri ve becerileri ile tanınırlar ve bu geyşa da farklı değildir. Güzelliği burada, gözleri anında çeken inci beyazında ince ve karmaşık detaylara sahip geleneksel Japon başlığı tarafından bastırılıyor. Arka plan bile ön planda geyşayı ortaya çıkaran hafif bir ahşap dokuya sahip. Bu, kadınlar için güzel geyşa dövme tasarımlarından biridir..

12. Utangaç Geyşa Dövme Tasarımı:

utangaç geyşa

Geyşalar, şarkı söylemeye ve dans etmeye gelince güzellikleri ve becerileri ile tanınan geleneksel Japon kadın eğlence sanatçılarıdır. Aynı zengin Japon kültürünü betimleyen bu önkol dövmesinde, geleneksel Japon el hayranlarıyla yüzünün yarısını kaplayan bir geyşa gösterilirken, arka planda derin bir çiçek deseni sergileniyor. Saçtan gözlere kadar ince detaylar çok hassas bir şekilde işlenmiştir..

13. Tek Renkli Geyşa Dövme Tasarımı:

Tek Renkli Geyşa Dövme Tasarımı

Burada güzellik, gerçeğe yakın ayrıntılarda değil, geyşaların bize sunduğu desenlerde ve pozlarda yatmaktadır. Tek renkli geleneksel güzellik, geleneksel kıyafetleri içinde, başı utangaç bir şekilde size dikkatle bakarken gösterilir. Bu, ön kol veya bacak dövmesi için uygun olan başka bir geyşa dövme tasarımıdır..

14. Sırtta Dans Eden Siyah Geyşa Dövme Tasarımı:

Sırtında Dans Eden Siyah Geyşa Dövme Tasarımı

İşte kimonosu ve aksesuarlarıyla şan için dans ederken yeteneğine kapılmış bir geyşa. Bu sanatta vücudunun hareket şekli zarafeti yansıtıyor. Geleneksel unsurlara yapılan nefes kesici detaylarla bu geyşa, çıplak sırt dövmesi için harika bir dövme fikridir..

15. El Geyşa Dövme Tasarımı:

El Geyşa Dövme Tasarımı

Japon geleneksel geyşa dövmesi ana hatları, geyşa genç bayanların ne kadar karmaşık olduğunu gösterir, ancak onların genç bayanların cinsel maceralar için kullanıldığına dair yanlış bir yargıdır. Genç bayanlar, fahişeler gibi değil, yeteneklerine göre öğrenilir ve hazırlanır. Altındaki Japon geyşa dövmesi taslağı kadınların uyluklarında havalı görünüyor ve giyen kişi açıkça dövmenin önemiyle ilgili..

Bir dövme olarak, geyşa erkekler ve bayanlar tarafından giyilir. Japon toplumunun bir görüntüsü olduğu düşünülür ve Batı toplumlarında merak uyandıran çabasızlığın ve mükemmel ihtişamın bir görüntüsüdür. Genellikle son derece güzel ve öngörülemeyen bir şekilde özetlenmiştir. Gerçek mükemmelliğini yakalamak için gerçekten yetenekli bir ustaya ihtiyacınız var, bu nedenle incelemenizi yaptığınızdan ve zanaatkarın portföyünü görmeyi talep ettiğinizden emin olun..