Birinin zihnini karmaşık bir soruyla karıştırmak için, o zaman kesinlikle kimyasal bir denklem olacaktır. Denklemi çözmeye çalışmak yerine, yaratıcı tasarımcılar tarafından ortaya atılan bir dövme olarak onları yapmak eğlenceli olurdu. Betimleyici bir bilimi sanatsal bir şekilde ortaya çıkarmanın bu yeni yolu, herhangi bir genç gözü var..

Kadınlar ve Erkekler İçin Şık Kimya Dövmeleri

Görüntülerle En İyi ve Şaşırtıcı Kimya Dövmeleri:

Dünyaya bilinenden bilinmeyene kadar kimya dövmesi fikirlerinden yapılabilecek en iyi 9 kimya dövmesine bir göz atalım.!!

1. Küçük Kimyasal Beher ve DNA Dövme Tasarımı:

Küçük Kimyasal Beher ve DNA Dövme Tasarımı

Beher, tasarımcıların beherleri standart bir kimya dövme tasarımı olarak kullandığını vurgulamak için tüm kimya laboratuvarlarında kullanılan standart bir araçtır. Sadece bir beher değil, aynı zamanda İnsan vücudunun bir kol veya bacak dövme tasarımı olarak birlikte tasarlanmasını sağlayan bir DNA da mürekkeplenir..

2. Adrenalin Kimyasal Bağlantı Dövme Tasarımı:

Adrenalin Kimyasal Bağlantı Dövme Tasarımı

Uçuş olarak adlandırılan adrenalin, insanın aktif olmasına neden olan adrenalin tekme semptomu veren korku veren kimyasal bir moleküldür. Bu kimyasal bileşik, temel olarak kimyasal formülü kullanılarak bir dövme olarak tasarlanmıştır..

3. Azot Fiksasyon Dövme Tasarımı:

Azot Fiksasyon Dövme Tasarımı

Azot, birçok kimyasal deneyde kullanılan önemli bir kimyasal bileşik ve herhangi bir tıbbi anestetik bileşik için bir çift bileşiktir. Bu azot fiksasyonu, azotun amonyağa dönüştürülmesiyle elde edilen, bitkiler için gerekli olan önemli kimyasal reaksiyonlardan biridir. Bu tür dövme kimyası çoğunlukla kimya severler tarafından giyilir..

4. Periyodik Element Kimya Dövmeleri:

Periyodik Element Kimya Dövmeleri

Periyodik elementler, tüm kimyagerlerin ezbere bildiği, atmosferimizde görülen önemli 103 kimyasal elementtir. Bir veya birkaç elementi sevenler, onları birçok kimyagerin kutsal saydığı bedenlerine sokmayı severler.

5. Dopamin Kimyasal Yapı Dövme Tasarımı:

Dopamin Kimyasal Yapısı Dövme Tasarımı

Mutluluk, birkaç bitkisel bitkide bulunan kimyasal bir bileşik oluşturur, bu tüketildiğinde halüsinasyon ve neşeli bir ruh hali yaratır. Bu kimyasal yapı, özellikle erkekler tarafından kol veya bacak çevresinde biyokimya dövmesi olarak tasarlanmıştır..

6. Tasarım Kimyasal Formül Dövme Tasarımı:

Özel Kimyasal Formül Dövme Tasarımı

Çizgiyi ve geometrik şekilleri temsil eden sadece kimyasal yapıya sahip dövmeye sahip olmak yerine, kimyasal formülün içine birkaç Mehndi tasarımı çizilerek kesinlikle büyük bir fark yaratan farklı bir stil tasarlanmıştır..

7. Renkli Komple Periyodik Tablo Dövmesi:

Renkli Komple Periyodik Tablo Dövme

Ölümcül Kimya sevenler için, bu mürekkepli dövme tasarımı, bir dövme mağazasını ziyaret ettiklerinde en iyi seçenek olabilir. 103 elemanlı bu biyokimyasal dövme tasarımları kesinlikle zaman alan bir işlemdir, ancak sabır iyi sonuçlar verir.!

8. Kimyasal Formül Dövme Tasarımı:

Kimyasal Formül Dövme Tasarımı

Basit ama anlamlı bir kimya dövme tasarımına gitmek, bu kimyasal formül dövme tasarımı olabilir. Bu dövme tasarımı, tema olarak kimyasal formül kullanılarak tasarlanmış basit bir alfabe tasarımıdır..

9. Zincirleme Reaksiyon Kimyası Dövmeleri Tasarımı:

Zincirleme Tepkime Kimyası Dövme Tasarımı

Kimya kelimesinin kendisi, birçok insanın kimyayı ana konu olarak almaktan korkmasının nedenlerinden biri olan bu büyük zincir reaksiyon denklemleri hakkında düşünmemizi sağlar, ancak ayrıca sadece uzun zincirli reaksiyon denklemlerini türetmeyi seven insanlar da vardır. onlar için gerçekten bir zevktir.

Aşk yoluyla ifade edilen çiftler arasında kimyaya kesinlikle ihtiyaç duyulur, ancak konuya aşık olan insanlar için kimya ancak kimya dövme tasarımına sahip olarak ve kimyasal forumları başkalarına yayarak gösterilebilir. Bilinmeyen.