İğne ve mürekkep kullanarak vücudumuza çizilen en trend sanat eserlerini dövmeler. Bu tasarımcının sanatı temsil etme biçimi, sadece gençler üzerinde değil, aynı zamanda orta yaş grubundaki insanlar üzerinde de büyük bir etki yarattı. Kart temasıyla çizilmiş dövme, en yaygın ve en çok seçilen dövme tasarımlarından biridir..

Bu kart tasarımlarının sunulma şekli, oyun kartı tasarımları veya tarot kartı tasarımı ve daha birçok türle çizilmiş yenilikçi fikir ve konseptlerle yapılabilir. Bu tür dövmeler özellikle kart oyuncuları veya kumarhanelerde yeteneklerini keşfetmeyi sevenler arasında ünlüdür, Bir oyun kartı dövmesi tasarlamayı planlamadan önce nasıl çalıştıklarını anlamalısınız..

Kadınlar ve Erkekler için Kart Dövmeleri

Sevimli ve En İyi Oyun Kartı Dövmeleri:

Türler ve bunları tasarlarken kullanılan konsept hakkında daha fazla bilgi edinmek için burada en iyi 15 kart dövme tasarımı ile gösterilmiştir..

1. Poker Kartı Dövme Tasarımı:

Poker Kart Dövmeleri tasarımı

En ilginç ve akılla ilgili oyun, kartları ve elinden gelenin en iyisini tahmin etme hilesini içeren pokerdir. Bu kart oyunu, birkaç poker jetonu ile sadece bir mürekkep ve kart tasarımı ile bir dövme kartına çizilebilir. Renk ve doku ile de bu tasarım türüne gireceğiniz çeşitler.

2. Joker Kart Dövmeleri Tasarımı:

Joker Kart dövme tasarımı

Joker, oyun kartlarının seyri sırasında kurtarıcı olarak kabul edilir. Joker olmadan oyun daha az neşeli ve eğlenceli hale gelir. Jokere komik bir surat verilmesinin nedeni budur. Joker, tek veya çok renkli dövme tasarımı ile tasarlanabilir; Kazanan durumunuzu bu tasarım ile ifade edebilirsiniz..

3. Kart Destesi Dövme Tasarımı:

Kart destesi dövme tasarımı

Tek bir kart dövme tasarımına gitmek yerine, tam bir kol veya bacak dövme tasarımı olarak bir kart destesi çizilebilir. Kullanılan tasarlanmış kartlar, tek renkli oyun kartları veya çok renkli ve tasarlanmış oyun kartları olabilir..

4. Kral Kart Dövmeleri Tasarımı:

Kral kart dövme tasarımı

Oyun kartları sırasında hakim ve baskın kartı kral yapın. Baskınlığı sanatsal bir şekilde göstermek için, kral yüzlü ve maça kartlı kart dövmesi, tüm genç erkekler tarafından çizilen en popüler kart tasarımıdır. Herhangi bir ses olmadan duygularını gösterir.

5. Kraliçe Kart Dövmeleri Tasarımı:

Kraliçe kart dövme tasarımı

Kart oynarken ünlü olarak Kraliçe olarak adlandırılan zarif ve ince görünümlü bir yüz. Bu kalp kraliçesi, tüm genç kızların ve bayanların kalplerini dövme tasarımı olarak kapladı. Bu dövme ayak bileğinin etrafına veya kolların etrafına çok yakışıyor. Kızlar, tutumlarını ifade etmek için herhangi bir kıyafeti için bu tür tasarımın tadını çıkarabilirler..

6. Kart Dövme Tasarımı ile Zar:

Kart dövme tasarımı ile zar

Zar, kumar oynarken kullanılan önemli bir şeydir ve önemli rolünü belirtmek için bu küp şeklindeki malzeme dövme olarak tasarlanabilir. Kumarbazlar ve oyun oynamanın çılgın hayranları olan insanlar için bu zar dövmesi, kol veya omuz çevresinde uygun bir tasarımdır..

7. Kart Alev Dövme Tasarımı:

Kart alev dövme tasarımı

Alev kartı, onları dövme olarak tasarlarken çok fazla sabır ve konsantrasyon gerektiren sanatsal bir tasarımdır, özellikle buruşuk cilt yüzeylerine çizildiğinde, mürekkepleme çok zaman alır..

8. Dolgulu Kart Tasarımı:

Dolgulu kart tasarlanmış

Basit bir kart şeklindeki dövme tasarımı, gün doğumu tasarımı veya ay ve yıldız tasarımı olabilen doğal manzara resimleri doldurularak daha çekici hale getirilebilir. Bu, bir kart tasarımını tutan bir el ile sadece iyi bir sanat eseridir..

9. Tarot Kartı Dövmeleri Tasarımı:

Tarot kartı dövme tasarımı

Tarot okuma konusunda eğitim almış astrologlar tarafından tahmin edilen, mutluluk, hüzün ve hatta ölüm gibi farklı anlamlarda pek çok resmin bulunduğu, astroloji ile ilgili tasarlanmış bir karttır..

10. Dramatik Kart Dövmeleri Tasarımı:

Dramatik kart dövme tasarımı

Bu, kesinlikle bu dövme tasarımıyla bir komediyi paylaşan en çekici ve dramatik kart sembolü dövmeleridir. Bu, kart oyununda yer alan temayı ortaya çıkaran komik bir şekilde kalbin veya elmasın maça veya kulüp kartının boynunu nasıl tuttuğunu portreler tasarlar..

11. Batman ve Kart Dövmeleri Tasarımı:

Batman ve kart dövmeleri tasarımı

Birçok genç kız ve erkek çocuğunun severek izlediği aksiyon çizgi roman kahramanı Batman, gençlerin dövme tasarımcılarının ilgisini çekmek için bu ünlü çizgi roman karakterini kart dövme tasarımıyla birleştirdi. Bu dövmede, batman merkezde kartlarla çevrili olarak çizilmiştir..

12. Renkli Gül Dövme Tasarımı ile Kart Dövmesi:

Renkli gül dövme tasarımı ile kart dövme

Bu dövme kartları tasarımı, kol veya omzun arkasına çizilen tipik bir kız dövmesidir. Oyun kartı tasarımına gitmek yerine beyzbol karakteri, kartın etrafına kırmızı güllerle kartın ortasına çizilir..

13. Kral ve Kraliçe Çifti Dövme Tasarımı:

Kral ve Kraliçe Çifti Dövme Tasarımı

Bu, alt kolun her iki tarafına çizilmiş bir çift dövme tasarımıdır; Bu tür çift tasarımı Mehendi tasarımlarından ilham almıştır. Kralın yüzü bir yandan kolun alt kısmına çizilirken diğer yandan vezirin yüzü mürekkeplenir..

14. UNO Kart Dövmeleri Tasarımı:

UNO Kart Dövme Tasarımı

UNO, tüm yaş grupları ve 8 yaş üstü çocuklar tarafından oynanan en ünlü kart oyunudur. Bu kart oyunu, sarı, kırmızı, yeşil ve mavi gibi renkleri içeren renkle ilgili bir oyundur, bu renk kart dövmesini mürekkeplemek için kullanılır. Bu dövme kol veya omuz dövmesine çok yakışıyor.

15. 3D Kart Dövmeleri Tasarımı:

3D Kart Dövme Tasarımı

3D efektli dövme, 3D dövme tasarımının mürekkeplenmesinde azami mükemmellik ve özveri gerektirir. Bu dövme tasarımında, karttan çıkan ve aslında kart oyununun arkasındaki tema olan birine saldırmayı amaçlayan bir kral mürekkeplenir..

Kartların ortasına çizilen çizgi film karakterlerinin yanı sıra kraliçenin masum yüzünü, bir kralın cesur karakterini ve bir jokerin neşeli yüzünü detaylandırmak ve ortaya çıkarmak kesinlikle basit bir iş değil..