Gitarlar tipik olarak müzik dünyasına aittir. Bu nedenle, gitar dövme tasarımları, bir bireyin müzik için ölümsüz sevgisinin bir temsilinden daha sık değildir. Bazen insanlar, ölen bazı müzisyen veya gitaristlere saygılarını göstermek için gitar dövmeleri yaptırırlar. Örneğin, birçok insan Elvis Presley’in ölümüyle ilgili üzüntülerini ifade etmek için hala gitar dövmelerine sahip! Geleneksel olarak iki tür gitar vardır – akustik gitar ve elektro gitar. Elektro gitar birkaç farklı şekil ve renkte mevcuttur. Tipik akustik gitar, renk ve boyutta farklılıklar olmasına rağmen aynı görünüyor. Akustik gitar halk, ülke veya klasik müzik için bir enstrümanken, elektro gitar rock müzik dünyasında kullanım bulur..

Anlamlı Gitar Dövme Tasarımları

İnsanlar dövmelerinde ikisinden birini alır. Bir gitarla birlikte, insanlar ona daha fazla olmasa da çok şey ifade eden başka süslemeler de içerir. Çiçekler, kafatasları, kalpler, müzik sembolleri vb. eklerler. Tüm bu tamamlayıcı tasarımlar sadece dövmenin daha çekici görünmesini sağlamakla kalmaz, aynı zamanda dövmeye daha keskin bir anlam duygusu verir..

Gitar Dövme Tasarımlarının Farklı Türleri:

Gitarın bugün gençlerin en sevdiği müzik aleti olduğu söyleniyor. Gitar dövmeleri birbirinden farklı tasarımlarıyla moda oluyor..

1. Boynun Altında Gitar Kafası Dövmesi:

Boynun Altında Gitar Kafası Dövmesi

Bu, gitar dinlemeyi ve çalmayı seven kızlar arasında oldukça popüler olan birkaç başyapıttan biridir. Kızlar için yapılan bu tür gitar dövmeleri, kullanıcıya klasik bir görünüm kazandırır. Sadece giyen bitin sevgisini ve bağlılığını göstermekle kalmaz, aynı zamanda izleyicilere bir moda ifadesi verir. Bu tür dövmeler, profesyoneller tarafından yapıldığında, dövmeye bir Midas dokunuşu verir. Gitarın başını çevreleyen güzel Asma bordürleri, gitara 60’ların nesline bir bakış sağlar..

2. Koldaki Yanan Gitar Dövme Tasarımı:

Kolda Yanan Gitar Dövme Tasarımı

Bu tür Gitar dövme tasarımları, müziği seven bisikletçiler arasında moda oluyor. Gitardan çıkan alevler gösterilerek yanma efekti verilir. Bu renkli dövme kırmızı alevlerle harika görünüyor. Çeşitli renkli gitarlar omuz, bilek, sırt ve bel üzerine mürekkeplenebilir. Oğlanlar ayrıca göğüslerine yakın bir yerde mürekkeplenirler. Bu dövme aynı zamanda kişinin müziğe ve özellikle gitar müziğine olan sevgisini ve tutkusunu ifade eder. Bu dövme kolejlerdeki gençler arasında olumlu.

3. Kanat Dövmeli Gitar:

Kanat Dövmeli Gitar

Birçok insan müziğin en iyi arkadaşları, ruh eşleri, kurtuluş şansları olduğuna inanır. Müzik bazı insanlar için her şeydir. Bu insanlar için müzik, kurtuluşları için dünyaya gönderilen koruyucu melekleri gibidir. Dolayısıyla kanatlı bir gitar onlar için tuhaf, hayali değil. Aslında duygularının kesin bir resmidir! Bazıları için müzikli melek kanatları sevdiklerinin müziğe olan sevgisini de gösterir. Bu dövme aynı zamanda gitar çalıp vefat etmiş bir müzik aşığı için de olabilir..

4. Gitarla Adanmışlık Dövmesi:

Gitarla İthaf Dövmesi

Bu tür Gitar dövme tasarımları, özveri dövme tasarımı veya hediye olarak da adlandırılabilir. Kızlar için bu tür gitar dövmeleri, ellerde veya sırtta çok taşınır. Gitarın yanındaki gri tonlardaki çiçek deseni, gitara harika bir görünüm kazandırıyor. Dövme aynı zamanda babanıza olan sevginizi de gösterir. Gitar çalmayı seven babalar ve gitar çalarken paylaştıkları o anları ezberlemek için böyle dövmeler de yapılabilir..

5. Müzik Notaları ve Sözlü Gitar:

Müzik Notaları ve Sözlü Gitar

Müzik notaları ve sözleri olan bir gitar en tipik tasarımlardan biridir. Güzel görünüyor ve seçtiğiniz kelimeler dövmenizin anlamını daha net hale getirmeye yardımcı oluyor. Gitarınızın etrafında dönen bir bar müziği şeridi almayı veya etrafına rastgele bir şekilde sembolleri ve kelimeleri eklemeyi seçebilirsiniz. Bazı insanlar bir şarkının birkaç dizesini veya gitarın çevresine yazılmış harika yazıların şiirlerinden ünlü dizeleri alır. Harika bir efekt vermek için kullanılan çeşitli farklı yazı tipleri.

6. Sağ Eldeki Kafatası Çalan Gitar Dövmesi:

Sağ Elinde Gitar Çalan Kafatası Dövmesi

Kafatası olan bir gitar, tipik bir Goth görünümüdür. Harika görünüyor ve birinin rock müziğe olan aşırı sevgisini ifade etmekten başka özel bir anlamı yok. Gitar çalan bir kafatası sadece harika bir fikir gibi görünüyor. Bu aynı zamanda, böyle bir dövmeyi giyen kişinin ölümden sonra bile müziğe bağlı kalacağını gösteriyor..

7. Kızlar için Gitar ve Çiçek Dövmesi:

Kızlar için Gitar ve Çiçek Dövmesi

Gitar dövmeleri hem kızlar hem de erkekler tarafından tercih edilir. Bununla birlikte, kızlar, erkeklerin rahatsız etmediği başka süslemeler ekleyerek dövmelerini daha benzersiz hale getirme eğilimindedir. Çiçekler böyle bir örnektir. Gitarın etrafındaki çiçek desenleri dövmeyi daha güzel ve kadınsı yapar. Garip bir şekilde romantik yapıyor.

8. Tam Geri Gitar Dövmesi:

Tam Geri Gitar Dövmesi

Bu tür dövme, kollarınıza veya bacaklarınıza aldığınız tipik tasarımdan çok farklıdır. Bunu tüm sırtın boyunca alabilirsin. Boynunuzu ve omurganızı alt sırtınızda biten tabanı ile gitarın boynunu yapar. Temel olarak, sırtınızın havalı bir gitar gibi görünmesini sağlar..

9. Bir Gibson Gitar Kafası Dövmesi:

Gibson Gitar Kafa Dövmesi

Gibson, gitarlar için en ünlü markalardan biridir. Gitaristler genellikle önkollarına dövme yaptıran havalı Gibson gitarlarını alırlar. Bu tür dövmeler, sadece belirli bir markanın gitarını taşımayı seven gitar severler tarafından yapılır..

10. Gitar Dövmeli Rock Yıldızı İskeleti:

Gitar Dövmeli Rock Yıldızı İskeleti

Bu dövme sırtta veya kolda giyildiğinde gerçekten harika görünüyor. Erkekler için bu tür gitar dövmeleri, rock yıldızları arasında daha popüler hale geldi. Bir iskelet ölü kişiyi sembolize eder. Ve gitar müziği ve aşkı temsil eder. Yani bu dövme müziği, özellikle gitarı seven birine bir haraç olarak taşınabilir. Bu tür dövme aynı zamanda kullanıcının müziğe olan derin sevgisini de gösterir. Bu dövme, müziğe veya gitara olan sevgisini gösteriyor..

11. Erkekler için Sırtta Gitar Tribal Dövmesi:

Erkekler İçin Sırtta Gitar Tribal Dövme

Gitar dövmeleri genellikle rock yıldızları tarafından da tercih edilir. onlar için müziğe olan aşklarını sembolize ediyor ama aynı zamanda rock görünümlerine de bir ek. Tribal gitar dövmeleri onlar için mükemmel seçimlerdir. Bu tür Gitar dövmeleri, onlara benzersiz bir dokunuş veren geometrik şekillerden yapılmıştır. Mavi ve siyah kombinasyonu ona harika bir etki verir..

12. Kelt Gitar Dövme Tasarımı:

Kelt Gitar Dövme Tasarımı

Gitar dövme tasarımları, kabile gitar dövme tasarımlarından oldukça ilham almıştır. Bu dövme, çeşitli Kelt dövme şekilleri ile oluşturulmuştur. Kıvrımlı beş tasarım harika bir görünüm. Bu tür dövmeler, renkli mürekkeple çizilirse harika bir etki verir, ancak koyu siyah renkte çok fazla mürekkeplenir. Genellikle bilek, el, omuz ve bacak üzerine mürekkeplenirler. Kızlar, romantik bir görünüm vermek için bellerinde böyle bir dövme taşırlar..

13. Bir Gitar Hayat Ağacı Dövmesi:

Gitar Hayat Ağacı Dövmesi

Bir gitar ağacı benzersiz bir fikirdir! Bir insanın ruhunun müziğinde ne kadar köklü olduğunu sembolize eder. Müziğin üzerinizde büyümeye başladığı anda ondan kurtulmanın mümkün olmadığını ve tüm bunlardan daha fazlası, son derece havalı göründüğünü gösteriyor! Bu dövme, aileleri her nesilde daha fazla şarkıcı vermiş olan şarkıcılar tarafından da yapılmaktadır..

14. Ayak Bileğine Basit Bir Siyah Gitar Siluet Dövmesi:

Basit Bir Siyah Gitar Siluet Dövmesi

Bazen insanlar çalmasalar bile gitar dövmelerini tercih ederler. Bu insanlar, gitar müziği dinleme sevgilerini sembolize etmek için gitar dövmesini seçiyorlar. Basit bir siyah gitar silueti onlar için mükemmeldir. Küçük veya büyük yapabilirler. Kızlar genellikle bunları bileklerinin içine veya ayak bileklerine alırlar. Karanlık değil ama şaşırtıcı derecede sevimli görünüyor.

15. Renkli Gitar Dövme Tasarımı:

Renkli Gitar Dövme Tasarımı

Bu, okullarda yaptığımız eski posta rengi boyama efektini veren en güzel dövmelerden biridir. Dövmedeki gitar, siyah bir kenarlıkla basitçe mürekkeplenirken, renkli boya, sanki onu renklendirmek için posta renkleri kullanılmış gibi mürekkeplenir. Gitarın altında, kullanıcının hayatı için norm olabilecek küçük bir mesaj var. Bu tür dövmeler, yeni bir dokunuş vermek için kollara, sırt bölgesine ve bele boyanabilir. El yazısıyla yazılmış sözler dövmenin güzelliğine katkıda bulunur..

Daha Fazla Dövme Tasarımı

En İyi Gitar Dövme Tasarımları 1

En İyi Gitar Dövme Tasarımları 2

En İyi Gitar Dövme Tasarımları 3

En İyi Gitar Dövme Tasarımları 4

En İyi Gitar Dövme Tasarımları 5

En İyi Gitar Dövme Tasarımları 6

En İyi Gitar Dövme Tasarımları 7

En İyi Gitar Dövme Tasarımları 8

En İyi Gitar Dövme Tasarımları 9

En İyi Gitar Dövme Tasarımları 10

Gitar dövme tasarımları sadece müzik severler arasında değil aynı zamanda küçük ve basit dövmeler isteyenler tarafından boyuna, kulak arkasına, parmaklara, bileklere veya ayak bileklerine de yaptırılır. Nerede ve ne kadar büyük yapmak istediğinize karar verdikten sonra en iyi gitar dövme tasarımlarını elde edebilirsiniz. Kabile gitar dövmeleri, dövme severlerin en önemli cazibesi haline geldi. Geometrik bir şekil verildiğinde izleyiciye harika bir etki verirler. Öyleyse devam edin ve böyle güzel bir dövme yaptırarak müziğe olan sevginizi gösterin..