Zodyak işaretleri dünyada çok belirgindir. Her burcun kendine ait bir anlamı vardır. Evrende on iki burcumuz var. Bu zodyak işaretleri, insanlarla şu veya bu şekilde ilişkilidir. Farklı işaretler dövme olarak lekelenir. Başak burcu vücut kısmında lekelidir. Başak burcunun ilk harfi veya sembolü olabilir. Dövmelerin kadınların güzelliğini arttırdığı düşünülmektedir. Dövmeyi sadece kadınlar değil erkekler de boyamaktadır. Dövmeler çiçekler, yıldızlar ve güzel tasarımların birleşimi olacak. İnsanlar kendilerine çeşitli dövmeler yaptırır. Kullanılan renkler çoğunlukla siyah ve gökkuşağı renkleridir..

resimli en iyi başak-dövme-tasarımları

Bir Başak burcu işareti dövmeleri, glifin düz bir kopyasına sahip değildir. Bir yazı stili var. İşaretin sembolik temsili kişinin yıldızını gösterir. Başak burcunun sembolü “M” ile stilize edilmiştir. Diğer resimlerle birleştirilmiştir.

Başak burcunun öne çıkan özelliği, kişinin çok analitik, kesin ve dikkatli olmasıdır. Bu kişiler bağımsız ve dürüsttür. Detay odaklı, düzenli ve titizdirler. Başak en güzel dövmelere sahip.

En İyi Başak Dövme Tasarımları:

Aşağıda erkekler ve kadınlar için en iyi 17 Başak dövme tasarımı bulunmaktadır..

1. Başak Sembolü:

Başak Sembolü

Başak sembolünün kendisi güzelce dövülmüş. Sembolün harfleri küçük M olacaktır. İşaretin içe dönük doğasıdır. Ankhs, bıçaklar, balık sembolü ve sonsuzluk sembolü gibi daha stilize versiyonlarda boyanmıştır. Hatta çerçevede de lekeli. Bu dövme tırmanma asmaları ve güllerle birleştirilebilir. Temsil için yeni amblemde yaratılmıştır..

2. Boyun Arkasındaki Dövme:

Boyun Arkası Dövme

Başak, vücudun herhangi bir yerinde dövülebilir. Başak sembolü olarak farklı tarzlarda boyanabilir. Kullanıcı için uygun olan lekelenebilir. Çok basit ve düzgün görünüyor. Dövme bakmak için çok zarif olacak. Böylece dövme çok düzgün bir şekilde ortaya çıkacaktır. Kızlar için en uygun olacak. Bu aynı zamanda kadınlar için en iyi Başak dövme tasarımlarından biri olacak..

3. Glif Astro Başak Dövmeleri:

Glif Astro Başak Dövmeleri

Glyph astro, Başak’ın tasarım stillerinden biridir. Bu tasarımda dövme, Başak sembolü ve bazı yıldızların birleşimidir. Dövme boyandıktan sonra bir grup galaksinin görülebileceği anlamına gelir. Vücudun herhangi bir yerinde lekelenebilir. Çok zarif ve güzel görünüyor. En iyi Başak dövmeleri.

4. Başak Takımyıldızı:

Başak Takımyıldızı

Başak, bazı yıldızların dizilişidir. Başak, farklı desenlerle çeşitli tarzlarda boyanabilir. Yani aralarında Başak takımyıldızı birdir. Bu dövme, yıldızların sadece Başak şeklinde düzenlendiği şekilde yapılır. Yani dövme Başak burcunda görülüyor. Bu, kızlar için popüler Başak dövme tasarımlarından biridir..

5. Bayanla Başak:

Bayan ile Başak

Bu, Başak ile ilgili dövme dünyasındaki komik tasarımlardan biridir. Bu Başak dövmesi, yay kombinasyonuna sahip bir bayanla Başak harf sembolü gibi tasarlanmıştır. Bu sembol bakmak için çok çekici ve çok güzel görünüyor. Az yer gerektirir. Vücudun herhangi bir yerine dövme yapılabilir. Çoğu kaburgaların yanında lekelenecek.

6. Kabilede Başak:

Kabilede Başak

Dövmeci yenilikçi düşüncelere sahiptir. Birden fazla stil ve tasarımda dövme tasarlayacaklar. Dövmeler de eski tasarımlarla temas halinde olacak. Tribal, dövme dünyasındaki en eski tasarım stillerinden biridir. Bu yüzden Başak, gözlemci için benzersiz ve temiz olacak bir kabile stili tasarlanmıştır. Erkekler için en iyi virgo dövme tasarımlarından biridir..

7. Çiçekli Başak:

Çiçekli Başak

Bu dövme birden fazla kombinasyonda lekelenebilir. Çoğu dövmede çiçekler birleştirilir. Dövmeler bir harfle lekelenir ve bazı çiçekler güzel lekelenir.

8. Balıklı Başak:

Balıklı Başak

Başak, şık bir şekilde çok güzel tasarlanmış. Başak sembolü, içinde güzel sucul doğaya sahip balıklarla boyanmıştır. Ve bazı alıntılar da yazılmıştır.

9. 3D Başak Dövmesi:

3D Başak Dövmesi

Yıldızınızı ustaca bir dinamizmle göstermek için, Başak dövmesiyle rekabet edebilecek daha iyi bir ortam yoktur. Bu astroloji alanı, arsız klas görünümün yanı sıra gerçekçi bir alçakgönüllülük sergiliyor..

10. Küçük Başak Dövmeleri:

Küçük Başak Dövmeleri

Başak dövmeleri, temelli bir doğaya sahip bir kişinin önemli işaretleridir ve gerçek bir masumiyet örneğidir. Otantik bir mürekkepli ustalık stoğu için, bu agresif şarjlı küçük Başak dövmelerine göz atın.

Başak kadını dövme tasarımları bol ve köprücük kemiğindeki bu dövme diğerleri arasında öne çıkıyor.

11. Kulak Arkası Başak Dövmesi:

Kulak Arkası Başak Dövmesi

Bu dövme, estetik güzelliğe derin bir saygı duyuyor ve kadınsı tarafınızla temasa geçmenin bir yolunu sunuyor. Kulağın arkasındaki dövme, kızlar için harika bir fikir.

12. Başak Kelebek Dövmesi:

Başak Kelebek Dövmesi

Zodyakın tüm işaretleri arasında en güzel dövme olanaklarına sahip olan Başak’tır. İşaret bir bakireyi temsil eder, bu nedenle genç bir kadının seçebileceği tüm güçlü veya zarif görünümleri düşünün. Kelebek dövmeleri kadınsı bir dövme türüdür ve çok çeşitli şekil ve boyutlarda gelir. Bu, sihir yaratmak için harmanlanmış iki fikrin klasik bir örneğidir..

13. Başak Parmak Dövmesi:

Başak Parmak Dövme

Başak mürekkepleri, kişisel tarzınıza göre seçebileceğiniz sonsuz tasarım çeşitleriyle övünebilir. Basitçe tanımlanmış çizgiler yardımıyla gerçekleştirilen parmaktaki bu dövme, bu işaretin ana özelliğini gösterir – kendin ol.

14. Başak Tanrıça Dövmesi:

Başak Tanrıça Dövmesi

Başak dövmeleri, melekler, cadılar, kadınlar ve kadınlar için tanrıçalar gibi çeşitli diğer resimlerle birleştirilebilir. Bu güzel kadın cennetten inmiş gibi görünüyor. Saçları, tüm Evren Başak burcunun gücünü gösteriyor gibi görünüyor..

15. Başak Hayvan Dövmesi:

Başak Hayvan Dövmesi

Boğa, Koç ve Kova dövmeleri hayvan ve insan şeklinde boyansa da, Başak dövmesi bir sembol olarak boyandığı ve güzel bir şekilde bestelendiği için tüm dikkatleri üzerine çeker..

16. Başak Melek Dövmesi:

Başak Melek Dövmesi

Bu, Başak Melek-kızın gizemli Omuz Bıçağı Dövmesidir. Bu dövmedeki her çizgi ve nokta, farklı parçalar bir araya gelerek bir araya geldiğinde inanılmaz bir şekilde tasvir edilmiştir. Güzel Başak meleği, tüm resme sembolizm katıyor gibi görünüyor..

17. Başak Burç Dövmesi:

Başak Burç Dövmesi

Bu Kırmızı ve Siyah Başak Burç Dövmesi, çok bulanık bir yapıya sahip olduğu için rujla boyanmış gibi görünen bir Başak burcuna sahiptir. Bununla birlikte, keskin vuruşlarla Başak takımyıldızı, tüm dövmeye lezzet katar..

Bir dövme seçmek tek seferlik bir şanstır. Doğru olanı seçebileceğinizi umuyoruz ve bu tasarımlar size seçim yapmak için ilham veriyor. Her dövme önemini ifade eder ve bir anlamı vardır. Sizi en iyi tanımlayan stili, yazı tipini ve tasarımı seçin. Doğum gününüz 23 Ağustos ile 22 Eylül arasındaysa, o zaman bir Başaksınız ve Başak burcu ile bir dövme seçmek harika bir seçimdir. Kendiniz için mükemmel tasarımı seçtiğinizden emin olun ve daha azına razı olmayın. Özensiz bir dövme, gösteriş yapamayacağınız bir şeydir. Bu nedenle, zaman ayırın ve en iyisini seçin. mutlu olmak!