Daha derin tarafınızı ortaya çıkarabilecek dövmeler mi arıyorsunuz? Üçlü düğüm dövme tasarımları, aramanızı tamamlayacak bir şeydir. Üçlü düğüm, Büyük Anne’nin tanımını gösteren antik Kelt kültüründe önemli bir role sahiptir. Üçlü düğüm dövmelerinin tasarımı temel olarak annenin babadan çocuğa olan bağını temsil eder..

Resimlerle Trinity Düğüm Dövme Tasarımları

Resimlerle En İyi Trinity Düğüm Dövme Tasarımları:

İşte seçimde size yardımcı olabilecek bazı özel üçlü düğüm dövme tasarımları. Bunlar şimdiye kadarki en iyi yapıştırma dövmeleri.

1. Zincir Üçlü Düğüm:

Zincir Üçlü Düğüm

Kelt düğümü üçlü dövme, zincirler yardımıyla yapıldığında benzersiz bir tasarım getiriyor. Desen, güçlü esareti ortaya çıkaran siyahımsı gri renkte yapılmıştır. Kıvrımlı zincirler dövmeye biraz çekicilik katıyor.

2. Triquetra Düğüm Dövmesi:

Triquetra Düğüm Dövme

Küçük bir üçlü düğüm dövmesi yapmak istiyorum! İşte hem düğümü hem de içinde bir üçgeni içeren bir triquetra düğüm dövme modeli. Dövme ayrıca dairesel bir hareket yapan grimsi işaretlerle çevrilidir..

3. Aile Dövmesi:

Üçlü Aile Dövmesi

Ailenize karşı sevgi göstermek istiyorum! Merkezde kalp tasarımlı Celtic üçlü düğüm dövmesi, kesinlikle istediğiniz sonuçları verecektir. Dövme ayrıca altında sonsuza kadar aile olarak etiketlenen bir kurdele içerir..

4. Birbirine Çemberler Dövmesi:

Birbirine Çemberler Trinity Tattoo

Birbirine kenetlenen üçlü Celtic düğüm dövme tasarımı, çoğunlukla barışı seven insanlar tarafından yorumlanır. Dövme tasarımı bacak, kol, ön kol, boyun çizgisi vb. üzerinde kolayca taşınabilir. Eşsiz bir dövme tasarımı denemek istiyorsanız, o zaman onu seçebilirsiniz..

5. Batı İrlanda Dövmesi:

Batı İrlandalı Trinity Düğüm Dövmesi

Modernleştirilmiş bir dokunuş verildiğinde İrlandalı bir üçlü düğüm dövmesi, en iyi tasarımı ortaya çıkarır. Dövme, kabartmalı bir görünüm için küçük siyah ana hatlarla çevrelenmiş koyu mürekkeple yapılmıştır. Dövmeye daha fazla sanat eklemek için bitiş eğrilerine dört yanıp sönen nokta eklenir.

6. Merkezi Harfli Dövme:

Merkezi Harfli Trinity Tattoo

Renkli Kelt düğümü dövme tasarımları, merkezi bir harf verildiğinde dövmenin anlamını artıracaktır. Güzel dövme, herkesin hayatı için önemli sütunlar olan barış, uyum ve sevgiyi andırıyor..

7. Süslü Dövme:

Süslü Trinity Düğüm Dövmesi

Süslü dövmeler çoğunlukla kişiliğinize kraliyet dokunuşu vermek için bağlantılıdır. Buradaki dövme tasarımı, siyah ve gri tonlarda yapılmıştır, burada merkezi düğüm, kötülükten korunmayı gösteren kalkan benzeri tasarımlarla çevrilidir..

8. Kişiselleştirilmiş Dövme:

Trinity Düğümlü Kişiselleştirilmiş Dövme

Kişiselleştirilmiş dövmeler, üçlü düğüm dövme tasarımları verildiğinde, kişinin ailesi için paylaştığı duyguları yükseltir. Dövme, birbirleriyle güçlü bir bağ paylaşan aile, arkadaş, çocuk vb. adlarını içerebilir. Farklı bir yol planlıyorsanız, dövme deseniniz için böyle bir tasarım alın..

9. Kelebek Dövmesi:

Kelebek Dövmeli Trinity Düğüm

Kelebekler özgürlüğü, bilgeliği, sadakati ve çok daha fazlasını temsil eder. Kelt düğümü trinity dövmesi ile birleştirildiğinde, her ikisinin de sahip olduğu sembolizmi yükseltirler. Kaba düğüme, etrafını saran kelebekler ile 3 boyutlu bir görünüm verilir.

Üçlü Kelt düğümü dövmesi, aynı zamanda, evrenin oluşumunun temeli olan toprak, su ve rüzgar olan doğa arasındaki bağı da zenginleştirir. Diğer Kelt düğüm tasarımları ayrıca Om işareti, masonik gözler, çift sonsuzluk dövmesi, yin yan dövmesi ve çok daha fazlası gibi tasarımları içerir. Arkadaşlarınızın kafasını karıştırabilirsiniz çünkü böyle bir tasarım zor bir anlam taşır, sevgiliniz de hızlı tahmin edemez. Nitelikli dövme sanatçısından benzersiz bir tasarım alın, sizi trinity dövme stillerinde yeni koleksiyonlar hakkında kesinlikle bilgilendireceklerdir..