Garip bir dövme, temelde çirkin görünen bir dövmedir. İşin üzücü yanı vücutta kalıcı olmaları ve çıkarılması çok zor. Yüzünüzdeki bir dövme, güzel yapısını bozduğu ve ona çok çirkin ve çekici olmayan bir görünüm verdiği için, muhtemelen yazılacak en kötü yerdir. Garip bir dövme, izleyicileri arasında yalnızca iğrenme, öfke, nefret ve çok itici bir duygu yaratır. Ancak, açıkçası bu hatayı yapmanızı istemeyiz. Bu nedenle, sadece büyük bir başarısızlık değil, aynı zamanda onları giyenler üzerinde büyük pişmanlık ve rahatsızlık yaratan tuhaf dövme tasarımlarının bir listesini oluşturduk. Dövme hayal kırıklıklarının resimlerinden oluşan devasa bir derleme getirdik. Onlara bir göz atmak, şüphesiz sizi bu tür aptallıklardan kurtarabilir..

En Garip Dövme Tasarımları:

1. Ogre Yüzü Garip Dövmeler:

Resimlerle Tuhaf Dövme Tasarımları

Ogre yüz dövmesi, şimdiye kadar görülen en tuhaf dövmelerden biridir. Size canavarca bir görünüm veriyorlar ve sizi kısır bir iblis benzeri yaratığa çok benziyorlar. Sarı gözleri ve yeşil rengi, çirkinliğine katkıda bulunur ve yanınızda oturan kişiyi korkutacağından emin olabilirsiniz..

2. Başın Arkasındaki Gözler Garip Dövme:

Kafa dövmesinin arkasındaki gözler

Normal bir insan, bir çift gözün görüntüsünü gösteren bir dövmeyi asla istemez, o da başının arkasında. Çılgınca ve bazen birileri önde iki tane varken neden arkada göz istesin diye sorgulamamıza neden oluyor. Açıkçası, bu korkunç bir tasarım.

3. İskelet Bebek Garip Dövme Tasarımları:

İskelet Bebek Garip Dövme Tasarımları

Bir başka garip dövme tasarımı da iskelet bebek dövmesidir. Gülünç ve kesinlikle korkunç görünüyorlar. Bir sıkıntı hissi uyandırdığı için böyle bir şeyi mürekkeplemek kesinlikle akıllıca bir fikir değildir. Bu tür dövmelerin sahipleri, o zamanlar bunun inanılmaz bir düşünce olduğunu düşündüklerinden eminim. Maymun kılığına girdikleri ve etraflarında onları konuşturacak bir refakatçi ya da akrabanın olmadığı bir dönem, bu hassas kafa düzeni vücutlarına sonsuz bir şekilde damgalanmadan önce..

4. Çirkin Haraç Tuhaf Dövmeler:

Çirkin Haraç Dövmesi

Birine haraç ödemek için en kötü fikir, çevresindeki deriye kişinin adının yazılı olduğu böbrek veya karaciğer şeklinde bir dövme yapmaktır. Daha çok bir suç ve daha az bir haraç gibi görünüyor. Bu, zeka eksikliğinin eşlik ettiği kötü yargının klasik örneğidir. Böbrek ve karaciğer vücudun en önemli parçalarından bazılarıdır ve onunla oynamak kesinlikle şakaya gelmez..

5. İğrenç Kafatası Garip Dövme Tasarımları:

İğrenç Kafatası Dövmesi

Kopyalamak isteyeceğiniz son dövme tasarımı, dış kulağınıza yazılan kafatası dövmesidir. Tuhaf görünüyor, çekici değil ve olumlu veya anlamlı bir şey yansıtmıyor. Bu korkunç bir fikir ve size herhangi bir bireysellik kazandırmıyor..

6. Domuz Anatomisi Garip Dövmeler:

domuz anatomisi, dövme

Dürüst olmak gerekirse, bir domuzun anatomisi dünyadaki en çekici şey değildir. Domuz görüntüsünü gösteren bir dövme yaptırmak, her şeyden önce anlamsız bir fikirdir. Bunun da ötesinde, kasap dükkânında genellikle bir menüde yazılı olan farklı alanlarının adlandırılması, onu daha da aptallaştırıyor..

7. Kardeş Garip Dövme Tasarımları:

Kardeş Tuhaf Dövme

Tamamen yanlış giden bir dövme tasarımı, garip kardeş dövmesidir. El ele tutuşan, vücutlarının bir kısmı birbirine yapışmış iki kardeşin görüntüsünü gösterir. Dışarı çıkan kalpleri çok karmaşık bir şekilde birbirine dolanmıştı. Bu gerçekten dövmeye çok garip ve çirkin bir görünüm kazandırdı..

8. Rastgele Garip Dövmeler:

Rastgele Tuhaf Dövmeler

Bazı dövmeler kesinlikle anlamsızdır. Yapıları veya anlamları yoktur ve muhtemelen insanın tanık olduğu en tuhaf tasarımlardır. Dinozorlar, hamamböcekleri gibi rastgele yaratıkların, Noel Baba şapkası gibi nesnelerin veya renkli bayat üzümlerin görüntüsünü gösteren bir dövme, görünüşte gerçekten korkutucu. Bu tasarımlar asla bir seçenek olarak görülmemelidir..

9. İskelet Garip Dövme Tasarımları:

İskelet Garip Dövme Tasarımları

Vücudumuzun kemiklerle desteklendiğini hepimiz biliyoruz. Bu konuda yeni bir şey yok. Bazı insanlar çok açık davranarak kendileriyle dalga geçmeyi severler. Sırtınızda çalışan bir iskelet dövmesi en iyi örnektir. Bu tür dövmeler o kadar tuhaf ve açıklanamaz ki çok utanç verici ve onlara bir saniye bile tahammül etmek zor..

10. Güneş Camı Garip Dövmeler:

Güneş Camı Garip Dövmeler

O muhteşem güneşli günde, gölgeleriniz için her yerde aramanız gereken nokta ne kadar şaşırtıcı, ancak bu kişi bize özellikle her yere mürekkep vererek bakmaya çalışamayacağını gösteriyor! Güneş gözlüğü dövmeleri başka bir tasarım açıklaması olmalı, ancak bu garip dövme tasarımında odak noktalarının hariç tutulduğunu hatırlayın..

11. Süzülmüş Garip Dövme Tasarımları:

Süzülmüş Garip Dövme Tasarımları

Garip dövme resimleri, bir güç yardımı için istekli olduğunda taşınabilir iş istasyonları üzerinde çapraz olarak yanıp sönen düşük pil sembolünü içerir. Ana hatları ılımlı ve doğrudan olmasına rağmen, kesinlikle yoldan geçenlerin dikkatini çekecektir. Konfigürasyon, daha kalıcı bir izlenim bırakmayı umanlar için sonsuza kadar imzalanabilir..

12. Göz Tuhaf Dövmeler:

Göz Tuhaf Dövmeler

Çeşitli hapishanelerde dolaşan dövmeler için garip yerlerden biri de gözlerinizin beyazını boyamaktır. Bu son derece dayanılmaz geliyor, ancak günümüzde çok sayıda hapishane tutuklusu bunu yapıyor. Dövme yapmayı bilen birinin gözünün beyazını çok şaşırtıcı bir gölgelendirmeyi andıran gölgesi ile gözüne iğne batırmasına izin veriyorlar. Göz, ruhun penceresidir. Bir ceset parçasına göz mürekkebi hakkında bir şey söylenmesi gerekmez mi? Çevrenizdeki bireylerin dehşete kapılabileceği gibi hoş olmayan bir etki yarattığı için tamamen çılgınca bir düşüncedir. Sizi serinleten ve türünün tek örneği olan 3B etki yapar.

13. Dil Garip Dövme Tasarımları:

Dilde Garip Dövme Tasarımları

Bu, iletişim kurmak için başka bir dayanılmaz yaklaşım gibi görünse de, kulağa şüphesiz lezzetli bir yaklaşım gibi geliyor. Dövmeler için yapılan bu tuhaf yerler yalnızca dilinizde ustalıkla yapılmakla kalmaz, ayrıca çikolata, vanilya ve hatta sarımsak gibi çeşitli tatlarda bulunurlar. Vücut dilinin en kırılgan ve uyum sağlayan kısmı arasında göze çarpan bir yeri kaplamak; Bu dövme stili açıkça uzun sürecek. Gerçekten de, dil dövmeleri, ilk günlerinde bile, henüz bireyler tarafından görülmeyen bir şey olduğu için olağanüstü bir aktivite içindedir. Yenilikçi örnekleri ve stilleri, genel nüfus için huşu kaynağıdır..

14. Korkunç Yüz Garip Dövmeler:

Korkunç Yüz Garip Dövmeler

Birkaç kişi o kadar sıra dışı ve korkunç planlar seçiyor ki, onları aptaldan başka bir şeye benzemiyor. Dövme planınızın iyiye işaret edip etmediğini kontrol etmeniz zorunludur. Dövmeler bizim ömür boyu arkadaşlarımızdır, bu yüzden tüm hayatınız boyunca sizi bir aptala benzetecek saçma sapan bir şey seçmek akıllıca değildir. Böyle karışık bir dövme montajı çok iğrenç ve kimse yüzün görünümünü onaylamaz. Bu, kimsenin yüzüne işlenmesini istemeyeceği tuhaf vücut dövmelerinin klasik bir örneğidir..

15. Klasik Dövme Başarısız:

Klasik Dövme Başarısız

Sağlanması gereken kritik bir şey, zanaatkarın istenen taslağı çizme yeteneğine sahip olup olmadığıdır. Dövmenizi yaptıracak olan usta ustanın geçmişteki çalışmaları göz önünde bulundurulmalıdır. Bunun nedeni, zanaatkarın dövmenizi süsleyebilecek veya bir beceriksizliğe neden olabilecek yetenek ve yetenekleridir. Basitçe, tüm hayatınız boyunca kötülüğü yanınızda taşımanız gerekeceğini unutmayın.

Daha sonraki aşamada nüksetme için bir uzatma olmadığı için, temel ödeve karar vermeden bir dövme için uğraşmayın. Dövmeler, mükemmelliğinizi artırmak ve sizi korkunç bir zanaatkarlık gibi göstermemek için bir düşünce süreci ile tamamlanır, bu nedenle kararlılıkları tam bir kesinlik ve planlama ile bitirilmelidir..