En İyi Saat Dövme Tasarımları

Modern dünyanın yeni modası olan dövmeler, tüm kişileştirme nesnelerini ele geçirmiş ve her gün gördüğümüz unsurların en temeliyle sanat haline getirmiştir. Alıntı ve çiçeklerle başlayan şey, şimdi içsel bir anlamı tasvir etmek için bir başucu saati kadar basit bir şekilde bir araya getirilerek daha büyük bir fenomen haline getirildi. Örneğin bir alıntı ya da çiçek gibi sırf yaptırmak için yapılan dövmeler var ve sonra bu klasik dövmeler gibi dövmelerine bağlı olan insanlar var..

En İyi Saat Dövme Tasarımları:

İşte vücudunuzda yapabileceğiniz Saat dövme tasarımlarından bazıları.

1. Aşk Saati Dövmesi:

Aşk Saati Dövmesi

Bir saat dövmesi tasarımları, sürekli bir hayranlığı sembolize edebilir. Ailenize veya çocuklarınıza olan hayranlığınız olabilir (bu durumda adları, yüzleri veya doğum tarihleri ​​​​birleştirilebilir). Bu tür planlar için kullanılan normal bir görüntü kalptir. Güvercinler, çiçekler, kutsal haberciler ve yıldızlar da aynı şekilde kullanılabilirdi. Saat dövmeleri aynı şekilde arkadaşların ve ailenin farklı görünümlerini ve görüntülerini birleştirebilir, bu durumda odak alegorisi zamanla sınırsız, sürekli bir hayranlık haline gelir. Sonunda, saat dövme tasarımları çok sayıda şekle ulaşabilir ve tavşanın “Alice Harikalar Diyarında”nın bir parçası olarak kullandığı kronometreden bir kum saatine ve hatta bir güneş saatine kadar uzanan, merkezi önemini değiştiren ayırt edici kapasiteleri tatmin edebilir. Gerçekten sıra dışı ve sıra dışı bir dövme taslağı olan saat, şüphesiz ona tanık olma şansını yakalayan kişilerde saygı uyandıracak..

2. Kelebek Saat Dövme Tasarımı:

Kelebek Saat Dövme Tasarımı

Erkekler ve kadınlar için bu göz alıcı saat dövme tasarımı, sonsuz ve mevcudiyet gibi duygularla konuşabilir. Evrenin neresine gidersek gidelim ama zaman her zaman sabit kalacaktır. Bu istisnai anlamı simgeleyen saat ile birçok kişi onu dövme olarak yaptırmaktan hoşlanır. Kelebekler, çiçekler, kutsanmış haberciler ve yıldızlar gibi bir anahatta birleştirilebilecek farklı bileşenler vardır. İlham verici bakış açısıyla bu dövme, en derin duygularınızı kelimeler olmadan ifade edebilir. Bu, kadınlar için en iyi saat dövmelerinden biridir..

3. Cep Saati:

Cep tıklıyor

Beylerin ve lordların ceket ceplerinden sarkan ve romen rakamlı bir kadranı olan altın kaplama eski cep saatlerini hatırlıyor musunuz? Bu konseptten yola çıkarak, aynı özelliklere sahip klasik bir eski gün saati ama her şeyde olduğu gibi yan kısımlardaki çarpıklıklar, net olmayan kadranlar bizi hiçbir şeyin sonsuza kadar ayakta kalacağını düşünmemize neden oldu. Bununla birlikte, dövmenin büyüklüğü, parlak gölgeleme ile yeterince ustaca oluşturulmuştur. Kızlar için güzel görünen saat dövme tasarımlarından biridir..

4. Nihai Hatırlatıcı Dövme Tasarımı:

Nihai Hatırlatıcı Dövme Tasarımı

Bu nihai hatırlatma saati dövme görüntüleri, zamanın gerçekten hiç kimse için sıkı olmadığını her zaman hatırlamamız için güncellenir. Zaman hakemlerinin dövmeleri, sağlamlık, hoşgörü, belirli bir sonuç ortaya çıkmadan önce beklemeyi önerebilir. Birçok durumda ve özellikle bir Salvador Dali resminde olduğu gibi bükülmüş veya yumuşatılmış olduklarında, zaman fikrinin küçük paketlere, örneğin saatlere veya dakikalara nasıl bağlanamayacağını ve onu kontrol etmeye çalışmanın esasen nasıl olduğunu gösterirler. bir aldatma. Zamanın ilerlemesi üzerindeki hakimiyetimiz yok, bu yüzden denemek ve yönetmek için bütün bir çerçeve oluşturduk.

5. Bilekte Saat Dövmesi:

Zaman, bir erkeğin hayatındaki en hayati bileşendir ve zamanı ölçmek için bir saat kullanılır, bu da onu zorunlu bir alet yapar. Saat Dövmelerinin resimleri, kişinin eğilimi ve duygularıyla konuşur; bu, dövme işçiliğinin uzun bir süre boyunca bireylerin kalplerini yönetmesinin ardındaki motivasyondur. Erkekler için bu küçük kol saati dövme tasarımı, tipik önemi nedeniyle çok değerlidir. Onu zamanın önemiyle birleştiren olağanüstü sıra dışı bir önemi vardır..

Bilekte Saat Dövmesi

Bir saat, kişinin hayatında istisnai bir zaman amacı ile tanımlanır, örneğin, bir tyke’ın doğum tarihleri, düğün anma törenleri ve hatta bir arkadaşın veya aile üyesinin ölüm tarihi. Bu nedenle, stash watch dövmeleri zamanı, hayatı, geçişi ve sağlamlığı sembolize eder ve konveyöre her zaman hayatındaki her saniyenin kritikliğini hatırlatır..

6. Hilal Tarafı:

hilal tarafı

Bu, saatin tamamen tek konu yapılmadığı, ancak alıntı ve sanatı aynı anda dengelemek için her ikisinin de biraz vurgulandığı başka bir saat dövmesi konseptidir. Yandaki alıntı, “Sahip olduğun zamanın tadını çıkar çünkü zaman bir hırsızdır” diyen son derece ilham verici bir mesaj veriyor. Saatin solmuş kısmı diğer hilalde vurgulanır.

7. Mc-Twisp ve Saat:

Mctwisp ve saat

Alice harikalar diyarında, elinde eski bir cep saati ile mutlu bir şekilde zıplayıp zıpladığı beyaz tavşanı hatırlayın. Bu, yanından atlarken elinde saat tutan bir tavşanın ana cazibeyi oluşturduğu çok benzer bir kavramdır..

8. Karanlık Saat:

karanlık saat

Bu, karanlığı kendisiyle karıştıran bir başka nefes kesici güzel saat dövmesidir. Saat kadranı, tabanı yerde kalırken, gökyüzünde süzülen birçok küçük kuşa dağılır. Bu, erkekler için en iyi koyu siyah saat dövme tasarımlarından biridir..

9. Masal Saati:

masal saati

Bir gül yatağında melek kanatlı bir saat duruyor. Gül yatağını bulutlarla bile değiştirebilirsin. Derin mana, güllerin dikenlerinden sakınmak için, her şeye kadir olana bağlılık yolunu tasvir eder. Sadece küçük sanat eserlerinde yer alan güçlü bir konsept. Güllü en iyi saat dövmelerinden biridir..

10. 3D Saat Dövmesi:

3D saat dövmesi

Dövmenin kalçası bu noktada o kadar bilgili ve geniş hale geldi ki, bu sanatın ustalığı, boyutların kolaj yaparak harika bir sanat eseri oluşturduğu bir seviyeye yol açtı; tıpkı bu 3D dövmenin hassasiyetle yapıldığı gibi. Eski rakamlar, geçmiş bir dönem hissi uyandırırken, tıkırdayan eller zamanın geçtiğini tahmin ediyor.

11. Yanan Zaman Dövme Tasarımı:

Yanan Zaman Dövme Tasarımı

Bunlar saat dövmelerinin resimlerinin eski versiyonu. Halk arasında zamanın ne kadar karlı olduğunu görmeyen birçok kişi var. Aslında, bir süre sonra iyileşeceklerini varsayarak hayatlarının değerini artırmayan egzersizlere katılıyorlar. Daha sonra zamanın kendi taraflarında olmadığını ve geçmişin özlemlerini ve hayallerini gerçekleştirmeleri için geri dönüşü olmayan bir nokta olduğunu keşfettiklerinde yas tutarlar. Bu nedenle, bu, zamanın tahminini kavrayan herkes için son derece mükemmel bir dövmedir..

12. Sonra Baykuş Ve Zamanı:

Sonra baykuş ve zamanı

Tüm saatlerin önemini korumak için siyah bir arka plana ihtiyacı yoktur, aynısı daha da ilginç bir konsepte sahip bir dizi renk yardımıyla yapılabilir. Gece yarısı yağını yakan tüm insanlar için, hikayenizi basit bir çizimle anlatmak için harika bir konsept. Baykuş, üstüne tünediği kitaplar, koynundaki saat her şeyi hissettiriyor değil mi??

13. Bir Bükümle:

Bir bükülme ile

Ve burada kelimenin tam anlamıyla bir bükülme ile demek istediğim, bu, bir gitarla başlayan ve bir başkasını oluşturmak için dönen bir saatle biten bir müzik karışımına sahip olan, tercih edilebilecek çok kadınsı bir saat dövme tasarımıdır. Bu, arka planın daha dolu ve meşgul görünmesini sağlamak için ortadaki yusufçuk veya saten kurdele gibi eklentiler içeren yeni bir konsept..

14. Eski Altındır:

Eski iyidir

Eski trendlerin tamamen yeni trendler haline gelmek için günümüze nasıl döndüğünü biliyorsunuz. işte bunun klasik bir örneği. Eski günlerdeki cep saati ilgi odağı haline getirildi ve içinde biraz kadınlık sporu yapmak için, yapraklarıyla birlikte çiçek ve her şey bir yanma hissi yaratmak için kullanılabilir. Arka plan deseni ona çekicilik katarken, Romen rakamları bizi nostaljinin yoluna geri götürüyor..

15. Çapa Saat Dövmesi:

Çapa Saat Dövmesi

Bağlantılı saat dövme tasarımı, normal dövme ana hatlarına harika bir genişlemedir, Başlangıçta denizciler için bir evcil hayvan konfigürasyonu olarak kullanılan Çapalar ve kılavuzlar, dövmeye sağlamlık ve kalite ile ilgili başka bir amaç ekleyebilir..

Saat, olağanüstü derecede uyarlanabilir bir resimdir ve nasıl oluşturulduğuna bağlı olarak çeşitli çıkarımlarla kontrol edilebilir. Hued dövmeler çoğunlukla, herhangi bir resme daha canlı veya pozitif bir kenar ekleyerek, daha gerçek tonları tasvir etmek için gri tonlamalı veya yüksek kontrasta izin verir. Tarz ve gölgelendirmeye rağmen saat, zamanın belirli bir görüntüsü, kayda değer bir dönem veya yaşamdaki bir dakikadır..