Ördek dövmeleri popülerlik kazanıyor ve anlamları kültürel sınırları aşıyor. Kara ve su şartlarına nasıl uyum sağladıkları dikkat çekicidir. Yabani kuşlardır, ancak masum, hassas ve becerikli olarak görülürler. Bu yüzden birinin vücudunda ördek dövmesi yaptırmayı düşünmesinin birçok nedeni var. Onlardan biriyseniz ve bir ördek dövmesi arıyorsanız, size yardımcı olmak için buradayız..

Resimlerle Çok Sevimli Ördek Dövmeleri

Şık ve Şık Ördek Dövmeleri:

Bakalım, resimlerle 9 tane güzel Duck dövme tasarımı.

1. Kişiselleştirilmiş Ördek Kafası Dövmesi:

Kişiselleştirilmiş Ördek Kafası Dövmesi

Gösteriş yapmak için dövmeler arasında, bu ördek kafası dövmesine gidebilirsiniz. Farklı görünüyor ve masumiyeti ve sadeliği simgeliyor. Bu nedenle, özellikle nitelikleriniz bir ördeğin özellikleriyle eşleşiyorsa, bu kesinlikle başvurabileceğiniz bir şeydir – eğlenceli ruhlu bir insan.

2. Sarı Ördek Küçük Dövme:

Sarı Ördek Küçük Dövme

Bu küçük ördek dövmesi son derece sevimli görünüyor ve hemen dikkat çekiyor. Minimalist bir tasarım istiyorsanız, o zaman bu bebek ördek dövme tasarımı, düşünebileceğiniz bir seçimdir. Ayrıca bayanlar için çok sevimli görünen bir dövme. Genç kızlar ördek dövme deseninde böyle bir tasarımı tercih ediyor.

3. Siyah Beyaz Ördek Dövmesi:

Siyah Beyaz Ördek Dövmesi

Bu dövme ördek tasarımı, insanların vücutlarında mürekkeplendiğini göreceğiniz bir şey değil. Bu yüzden vücudunuza almak için çok eşsiz bir dövme tasarımıdır. Bu tür ördek dövmeleri, çocukluğunuz veya geçmişiniz hakkında da bir şeyler gösterebilir. Renkli bir şey istemiyorsanız ama düz eskiz tasarımına ihtiyacınız varsa, o zaman bu ihtiyacınıza göre mükemmel.

4. Ördek Anahat Dövmesi:

Ördek Anahat Dövme

Dövmeniz için minimalist bir tasarım istiyorsanız, bu küçük ördek dövmesini tercih edebileceğiniz benzer bir şey. Basit ama ilgi çekici görünüyor. Ve kesinlikle göründüğünden daha fazlasına sahip olmak. Normal tasarım sadece bir ördeğin kenar şeklidir, dövmenizin dikkatini çekmek için biraz koyu kenarlık elde edin.

5. Uçan Ördek Dövmesi:

Uçan Ördek Dövmesi

Bu ördek sanatı dövmesi kabile bir dokunuş verir ve aynı zamanda ateist olarak güzeldir. Uçan bir ördek dövmesi, özgürlüğü ve bazı kişisel hafızayı gösterir. Yine dövme yaparken göz önünde bulundurulması gereken ideal bir dövmedir..

6. Papatya Ördek Dövmesi:

Papatya Ördek Dövmesi

Donald Duck’ın sevgilisi olan ünlü çizgi film karakteri Daisy Duck’tan kim habersiz? Bu papatya ördeği dövmesi son derece sevimli. Dışa dönük biriyseniz ve yaramaz bir kişiliğe sahipseniz, bu dövme illüstrasyonunu da düşünebilirsiniz..

7. Kabile Ördek Dövmesi:

Tribal Ördek Dövmesi

Bu ördek kabile dövmesi görsel olarak çekici ve anında dikkat çekiyor. Uyumluluk ve erkeklik gibi birçok özelliği gösterir. Kötü zamanlarda, böyle bir dövme bir ilham kaynağı olabilir. Bu, spor veya spor salonu bağımlısı olan gençler arasında ünlüdür..

8. Lastik Ördek Dövmesi:

Lastik Ördek Dövmesi

Bu sevimli ördek dövmesi oyunculuğu işaret ediyor ve çocukluğu hatırlatıyor, değil mi? Böyle neşeli, oyuncu ve kaygısız bir yapıya sahipseniz, vücudunuza böyle bir dövme yaptırabilirsiniz. Bu sade ve hoş tasarım kesinlikle yüzünüzde olumlu bir gülümseme yaratacaktır..

9. Ördek Ayak Dövmesi:

Ördek Ayak Dövmesi

Şimdi omuzdaki bu ördek sanatı dövmesi muhteşem görünüyor ve bir dövme olarak tamamen öne çıkıyor. Vücudunuza böyle bir dövme yaptırmak pişman olmayacağınız bir şey. Ayrıca bu tür dövmeler birçok altta yatan anlamı yansıtır..

Ördek dövmesi yaptırmak benzersizdir ve mantıklı bir fikir olacaktır. Bir dövme yardımıyla anlatacak bir hikayeniz varsa, bunu ifade etmek için bu Kelt kuş ördeğine gidebilirsiniz. Ördek dövmeleri, kültürel önemi ile birlikte sahip olabileceğiniz birçok kişilik özelliğini ifade edebilir. Umarız aradığınız ördek dövmesine kavuşursunuz..