Dudak dövmeleri kozmopolittir, genellikle kadın kırmızı ruj dövme biçimi anlamına gelir. Kalça, boyun vb. gibi mahrem bölgelere uygulandığında normalde cinsel çekicilik içindir. Sadece basit kırmızı dudak dövme ruju değil, bu bazen başka bir biçimde de olabilir. Bu dövme şekli vücudun herhangi bir yerine yerleştirilebilir..

Resimlerle En İyi ve Sevimli Dudak Dövmeleri:

Üst dudak dövmelerinden bazıları kısaca açıklanmıştır.

1. SEKS ÇEKİCİ DUDAK DÖVME:

SEKS ÇEKİCİ DUDAK DÖVME

Bu tür formlardaki kırmızı dövme dudaklara özellikle cinsiyete hitap etmek için başvurulur. Kişisel duygularını gizlemek isteyen insanlar var, o zaman bu dudak dövme tasarımını sırtlarına veya ortaya çıkarmak istemiyorlarsa omuz gibi herhangi bir bölgeye uygulayabilirler. Seks tutkusuyla gurur duyanlar bile boyun, bilek vb. bölgelerine de uygulayabilirler..

2. MODA DUDAK DÖVME:

MODA DUDAK DÖVME

Bu çoğunlukla moda odaklı. Kırmızı çita dudak dövmesini tasvir ediyor. Hayvan baskı sevenler bu tarz dövmeleri tercih edebilirler. Modaya uygun bir dudak dövmesi elde etmek için herhangi bir hayvan derisi biçimi alınabilir.

3. KAFATASI İLE DUDAK DÖVME:

KAFATASI İLE DUDAK DÖVME

Çapraz kemikli kafatası, evrensel bir ölüm sembolüdür. Dudak dövmesi ile ilişkilendirildiğinde tehlikeyi sembolize eder. Bu dövme türü daha çok zehirli maddelerin etiketlerinde görülür..

4. MESAJLI DUDAK DÖVMELERİ:

MESAJLI DUDAK DÖVMELERİ

Dudak dövmeleri aynı zamanda bir kişiye aşk, karınızın veya kız arkadaşınızın dudağı için bir taahhüt anlamına da gelebilir. Bu, bir mesajla dudak dövmesi şeklinde olabilir. Herhangi bir duygusal veya cinsel tek astar olabilir.

5. YARATICI TARZ DUDAK DÖVMELERİ:

YARATICI TARZ DUDAK DÖVMELERİ

Dudak dövmelerine inanılmaz yaratıcı fikirler verilebilir. Bunlar, herhangi bir hayvanın veya bazı karikatür yüzlerin portresini vermek için çoğunlukla dudaklara ve çevresine uygulanır. Bunlar çoğunlukla eğlence amaçlı yapılır. Bu dudak dövme tasarımını da tercihinize göre kişiselleştirebilirsiniz..

6. DUDAK PARLAK DÖVME:

DUDAK PARLAK DÖVME

Dudak parlatıcı dövmeler, çoğunlukla aktrisler, modeller vb. tarafından ticari amaçlarla kullanılan geçici dövmelerdir. Dudaklarını vurgulamakla çok ilgilenen herkes, mevcut dudak dövmesi parlatıcı tonlarından herhangi birini seçebilir. Uygulaması ve soyulması kolaydır.

7. DUDAK ASTAR DÖVMELERİ:

DUDAK DÖVME DÖVMELER

Dudak kalemi dövmeleri kalıcı dudak dövmeleridir. Aslında küçük bir estetik ameliyattır. Geçici bir dudak kaleminden daha uzun sürer ancak daha pahalıdır. Gösterildiği gibi, enjekte edildiğinde hemen bir astar bırakır ve ardından yavaş yavaş tüm dudağa yayılır ve garip bir dudağın bile güzel ve çekici görünmesini sağlar..

8. DUDAK TUTMASI DÖVME:

DUDAK TONLU DÖVME

Dudak tonu dövmeleri, geçici dudak dövmeleridir. Normal dudak parlatıcısı olarak uygulanır. 12 saat kalır. Daha sonra dudaklardan peeling olarak alınabilir. Donuk bir dudağın kısa sürede daha parlak görünmesini sağlar. Basit ama ilk denemeniz için harika görünüyor.

9. İÇ DUDAK DÖVME:

İÇ DUDAK DÖVME

En sevdiğiniz resimlerden herhangi biriyle veya hatta özel bir resimle çılgın bir dudak içi dövmesi çizilebilir. O kadar mürekkeplidir ki sağlığınıza zarar vermez. Bunlar çok yaratıcı ve olağanüstü. Dövme bağımlısıysanız, bu tasarımı mutlaka deneyin..

Dudak dövmeleri için sınırsız fikir ve desen vardır. Basit bir kırmızı dudak dövmesi bile bir stil ifadesi verir. Ancak dudak rengi dövmeler turuncu, siyah vb. herhangi bir tonda olabilir. Kalıcı dudak dövmeleri çoğunlukla ticari kullanım içindir ve pahalıdır. Birkaç farklı dudak dövmesi çeşidi alın, ancak uygulamadan önce, bazı geçici tasarımlar veya desenler deneyin, asla ağır dövme tasarımlarıyla gitmeyin, dudak teninize ve yapınıza göre biraz açık renk tonu deneyin..