Portre dövmeleri, sundukları gerçekçilik nedeniyle günümüzde birçok dövme sever tarafından tercih edilmektedir. Saygı, sevgi, takdir veya saygı göstermek gibi birçok nedenden dolayı cilt üzerinde mürekkeplenebilirler. Dövmeler, taşıyıcıya çok bağlıdır çünkü onlara her baktıklarında bir hatırlatma görevi görürler..

Resimlerle Portre Dövmeleri

Resimlerle En İyi ve Şık Portre Dövmeleri:

Bunu söyledikten sonra, bu tür 9 portre dövmesine bir göz atalım..

1. Soyut Portre Dövmesi:

Soyut Portre Dövme

Yukarıdaki tasarım gibi soyut dövmeler, en iyi dövme portrelerinden biridir. Bu mecazi olarak benzersiz ve göz alıcı görünüyor. Ayrıca herkes soyut dövmeleri kolaylıkla yapabilir. Uylukta, bu yüz portre dövme tasarımını da alabilirsiniz..

2. Kız Portre Dövmesi:

Kız Portre Dövme

Gizemli bir unsurla, bu kadın portre dövmesi sanattan daha az görünmüyor. Kızınız, kız arkadaşınız ve anneniz olsun, herhangi bir kızın resmini vücudunuza yazdırabilir ve onlara sizin için ne kadar önemli olduklarını gösterebilirsiniz. Tasarımı özel olana göre alabilirsin.

3. Üç Boyutlu Portre Dövmesi:

Üç Boyutlu Portre Dövme

Bu 3D portre dövmesi, üç boyutlu bir çocuğun çarpıcı bir kopyasıdır. İçinde derinlik ve gölge var, bu da onu çok gerçekçi ve sanatsal gösteriyor. Bu tür çocuk portre dövmelerini yalnızca uzman dövmeciler yapabilir. Eşsiz bir şekilde iyi bir tasarım planlıyorsanız, bunu özel dövme sanatçılarından deneyebilirsiniz..

4. Hayvan Portre Dövmesi:

Hayvan Portre Dövme

Çoğumuzun evcil hayvanları ve aşk hayvanları var ve onlara sevgi göstermek için hayvan portre dövmelerine gidebilirsiniz. Bu dövmede bir köpek güzel bir şekilde kazınmış ve duyguları çağrıştırıyor. Bu dövme tasarımı ile evcil hayvanınızın yanınızda olduğunu hissedebilirsiniz..

5. Bebek Portre Dövmesi:

Bebek Portre Dövmesi

Bebeğinizin resmi, bu bebek portre dövmesi gibi bir dövmeye ve bu da sanatsal bir dokunuşla şaşırtıcı bir şekilde dönüştürülebilir. Anılar farklı bir şekilde korunacaktı. Kızlar, bebeklere karşı özel hisleri için bu tasarımı denemeyi severler..

6. Renkli Portre Dövmesi:

Renkli Portre Dövme

Şimdi, bu dövme gibi başka bir hayat. Bu Breaking Bad dövmesi gibi harika bir renkli portre dövmesi oluşturmak için canlı ve parlak renkler kullanılabilir. Ayrıca, gerçekçilik yayıyorlar. Gençler arasında da bu havalı dövme.

7. Siyah Beyaz Portre Dövmesi:

Siyah Beyaz Portre Dövme

Bu dövme portre tasarımı, en iyi ihtimalle gerçekçiliktir. Siyah ve beyaz, herhangi bir portreye çok derinlik katar ve aynı zamanda çok sanatsal bir görünüm yaratan o gölgeli etkiyi verir. Bir dövmeci, bu tür portre dövmeleriyle deneysel olabilir. Normal ve koyu bir dövmede sorun yoksa, bu siyah beyaz renklerle devam edin..

8. Ünlü Portre Dövmesi:

Ünlü Portre Dövme

En sevdiğiniz ünlünün portresini vücudunuza dövme yaptırmak kesinlikle heyecan verici ve heyecan verici bir deneyim. Ve Audrey Hepburn’ün bu muhteşem portre dövmesi bunun çarpıcı bir örneğidir. Farklı ünlüleri de deneyebilirsin.

9. Karikatür Portre Dövmesi:

Karikatür Portre Dövme

Bu renkli portre dövmesi gibi en sevdiğiniz çocukluk karikatürünün portresini dövebilirsiniz. Ve güzel ve neşeli günlerinizin bir hatırlatıcısı olarak hareket edecek ve sevimli bir görünüm ortaya çıkaracaktır. Üniversiteye giden kızlar, gösteriş yapmak için vücutlarında bu tasarımı yapmaktan hoşlanırlar..

Portre dövmeleri, gitmek için ideal seçeneklerden biridir. Dövmeci, dövmeye büyük bir detaylandırma ve hayat katar. Hiç şüphe yok ki, dövmeler karmaşıktır ve yapılması çok zaman alır, ancak nihai sonuçlar tatmin edici ve gerçekçi olur. Öyleyse git, bir portre dövmesi yaptır, çünkü çok rağbet görüyorlar..