Peri dövmeleri harika dövmeler yapar çünkü güzel ve narindirler. Periler güzelliği ve gizemi temsil ettiği için kadınlar arasında çok popülerdirler. Meleklere kıyasla çok daha şehvetli ve şehvetlidirler, bu da onlara çok ayrı ve ilgi çekici bir kimlik verir. Onu giyen kişiye çekicilik katan renkli ve canlıdırlar..

Ancak periler her zaman iyi şeyler yapan o tatlı küçük yaratıklar değildi. Başkalarına da oyun oynayanlar çoktu. Peri dövmeleri, hepsi tasvir edilme biçimlerine bağlı olarak farklı sembolleri ve anlamları yorumlayabilir..

İsimleri Ve Anlamları Olan Peri Dövme Tasarımları

Resimlerle Kızlar ve Kadınlar İçin Güzel Peri Dövme Tasarımları:

Bir peri dövmesi yaptırmaya karar verdiniz ve böylece peri dövmesi tasarımlarını keşfediyorsunuz. Mevcut tüm seçenekler arasında gezinmenin zorluğunu ihmal eden benzersiz tasarımlarla buraya gidin. Burada, hem kızlar hem de kadınlar için uygun olan resimler ve anlamları ile 15 En İyi Peri Dövmeleri aşağıdaki paragraflarda listelenmiştir..

1. Peri Kanatları Dövmeli Kız:

Peri Kanatları Dövmeli Kız

Kadınlar için sırt dövmeleri göze hoş geldiği için çok zarif olacaktır. Kadınlar için en güzel sırt dövmelerinden biri, muhtemelen dövme tasarımlarında en sık kullanılan melek kanatlı dövmeyi yaptırmaktır ve çok kadınsı ve güzel olacaktır. Peri dövmelerinin anlamı, fantezi kitaplarından ve çizgi romanlardan dövme stüdyolarına yavaş yavaş gezinen güzel fantastik yaratıktır..

2. Omuzdaki Sevimli Oyuncu Peri Dövmesi:

oynak peri dövme

Peri dövmelerinin popüler versiyonlarından biri eğlenceli olanlardır. Bu tasarımlar, dövmenin kadınsı, çekici, sevimli ve nazlı görünmesini sağlamak için yapılmıştır. Perinin konumuna ve yüzündeki ifadenin türüne bağlı olarak şehvetli bir dil konuşurlar. Örneğin, uzun ince bacaklarıyla kısa bir etek giyen ve çiçek taşıyan, eğlenceli bir ruh hali içinde zıplayan bir peri sadece sevimli ve güzel görünmekle kalmayacak, aynı zamanda çok duygusal ve dikkat çekici derecede güzel görünecek..

3. Kara Peri Mantar Dövmeleri:

Kara Peri Mantarı Dövmeleri

Peri Mantarı dövmeleri gerçekten kişinin dikkatini çok iyi çekiyor. Kişi, değerli cildine bir mantar boyadığında, başkalarından daha gelişmiş bir görünüm alacaktır. Pek çok psychedelic mantar dövme tasarımı mevcuttur ve bu, görünümün serin ve adil olmasını sağlayacaktır. Kadınlar için Fairy Tattoo tasarımları, güzel ve muhteşem görünen kızlar ve kadınlar için zarif bir görünüm verecektir. Küçük Peri Dövmeleri küçücüktür ve çok güzel ve kadınların onu boyaması için havalı görünüyor.

4. Alt Sırtta Üzgün ​​​​Peri Dövme Tasarımları:

Alt Sırtta Üzgün ​​​​Peri Dövme Tasarımları

Her dövmede, hayatlarındaki önemli bir kişiyi veya zamanı hatırlayacağı için arkalarında güzel bir hikaye kalır. Bunun farklı bir alıntısı ve ifadesi veya bir resmi var, üzücü dövme alıntılarının her birinin kendi ilgi çekici hikayeleri var. Koyu siyah rengi de mevcuttur. Siyah peri dövmeleri, zarif görünüm için en güzel olanıdır. Bu peri dövme tasarımını elinizde veya bileğinizde de kolayca gösterebilirsiniz..

5. Küçük Tinkerbell Peri Dövme Tasarımları:

Küçük Tinkerbell Peri Dövme Tasarımları

Tinkerbell, Disney dünyasının harika bir eseridir. Küçük yeşil bir elbise giyen ve ihtiyacı olan insanlara yardım eden sevimli bir peri. Kadınlar bu kurgusal karakteri gerçekten çok seviyor ve dövmelerinde sıklıkla kullanmışlar. Güzel, temiz ve çok hoş görünüyorlar. Tinkerbell ayrıca var olan en iyi peri çizgi film karakterlerinden biri olarak değerlendirildi..

6. Çiçekli Muhteşem Peri Dövmesi:

Çiçekli Muhteşem Peri Dövmesi

Muhteşem saç stiline sahip peri dövmesi, bir kızın güzelliğini temsil ediyor ve aynı zamanda 3 boyutlu bir sanat gibi görünüyor. Bu dövme tasarımı, bazı koku çiçekleri olan tam bir kıl akışına sahip bir kızın yüzünü içerir. Saç güzelliğinizi dövmenizde ifade etmek istiyorsanız, uzun saç peri tasarımları ile dövmenizi tasarlatabilirsiniz. Bu tür dövmeler, özellikle kadınlara çok çekici geliyor çünkü bu dövme türü uzun saçlı bir bayan görüntüsüne sahip olacak..

7. Güzel Büyülü Peri Dövme Tasarımları:

Güzel Büyülü Peri Dövme Tasarımları

Bir peri büyülü dövmesinin belirli bir ilgi alanı veya düşünme şekli vardır. Boyun kısmında şirin ve değerli olabilir. Genellikle küçük, güzel yaratıklar ve sihirli bir değneğe sahip şeffaf kanatlardır. Peri melek dövmeleri, boynunuza veya bileğinize yaptığınızda en güzelidir. Her dövme türünde bir meleğe sahip olmanın kendi anlamı vardır. Bazı insanlar melek dövmelerinin bizi bir kazadan veya herhangi bir fiziksel hasardan koruduğunu düşünüyor, başka bir tehlike.

8. Kızlar için Kötü Peri Dövmeleri:

Kızlar için Kötü Peri Dövmeleri

Periler sadece iyi amaçlar için değil, aynı zamanda kötü amaçlar için de kullanılmıştır. Kendilerine şeytani ve intikamcı bir görünüm vermek isteyenler, bu özel dövme tasarımını tamamen denemeliler. Peri tasarımları, basit, modaya uygun, serinletici tasarımlardan yüzde yüz memnuniyet veren tasarımlara kadar farklı varyasyonlarda mevcuttur. Bu peri dövme tasarımına, onu şirinlikle daha tehlikeli hale getiren biraz ateş ekleyebilirsiniz..

9. Renkli Peri Dövmeleri:

Renkli Peri Dövmeleri

Perilerinin daha fazla renk ve parlaklığa sahip olmasını isteyenler için renkli peri dövmeleri yapılmıştır. Bu perilerin bu bakış açısı çok şanlı, parlak ve göz alıcıdır. Bu aynı zamanda hayatında daha fazla renkten hoşlanan kızlar için en ünlü peri dövme tasarımlarından biridir..

10. Yağmur Perisi Dövmesi Altında Oturan Peri:

Yağmur Perisi Dövmesi Altında Oturan Peri

Peri dövme tasarımlarını daha çekici hale getirmek için günümüz sanatçıları artık renk, boyut ve stiller konusunda farklı deneyler yapıyorlardı. Yağmur altında oturan bir peri ile dövme yaptırmak, tüm dövmelerin çok doğal bir tasviridir. Ciltte büyüleyici, çekici ve harika görünüyorlar.

11. Peri Çiçek Dövme Tasarımı:

Peri Çiçek Dövme Tasarımı

Son birkaç yılda, Japon dövme tasarımlarında olağanüstü bir büyüme var ve bunlardan biri, ormanlarda veya başka herhangi bir doğal ortamda yaşayanların yaşadığı peri dövme tasarımı. Erkekler ve kadınlar için sevimli peri dövme tasarımları, herkesin kesinlikle sevebileceği benzersiz özelliklere sahip olacak. Tüm dövme tasarımları arasında fazlalıktan kaçınmak için, başlangıçta sevimli bir peri dövmesi ile deneyin..

12. Kadınlar için Yıldızlı Peri Kelebek Dövmesi:

Kadınlar için Yıldızlı Peri Kelebek Dövmesi

Kelebek Peri Dövmeleri, peri dövmeleri yapılırken kullanılan en iyi kombinasyonlardan biridir. Herhangi bir şey olabilirler; büyük bir çiçeğin veya mantarın tepesinde oturan bir periden ya da altındaki dünyaya bakan üzgün bir periden. Bu, kadınlar için şimdiye kadarki en popüler peri dövme tasarımlarından biridir..

13. Tribal Peri Dövme Tasarımı:

Tribal Peri Dövme Tasarımı

Bir kabile peri dövmesi, geleneksel veya etnik bir görünüm isteyen biri üzerinde harika görünecek. İlk başta, bu insanların düşündüğü kombinasyon olmayabilir, ancak kanatlı basit bir peri ve sevimli bir ifade, bazı insanlar için çok basit. Perilerinin güçlü ve güçlü görünmesini isterlerdi. Bu nedenle, dövmeye kalın siyah çizgili kabile tasarımları eklemek, dövmenin çarpıcı ve benzersiz görünmesini sağlayacaktır..

14. Yan Sırtta Sıcak Peri Dövmesi:

Yan Sırtta Sıcak Peri Dövmesi

Sıcak peri dövmeleri daha çekici olacak ve bakanın dikkatini çekecek. Bu dövmeler çok ilginç ve vücuda seksi bir görünüm kazandırıyor. Diğer dövme tasarımlarına göre vücudunuzda daha çekici görünüyor. Bu tasarımlar, onları daha güzel ve daha güzel yapan, o dövmede seksi bir kız veya kısa giyimli bir kız resmine sahiptir..

15. Sırtta Küçük Periler Dünyası Peri Dövmesi:

Küçük Perilerin Dünyası Sırtta Peri Dövmesi

İnsanlar her zaman perilerin dünyasından çok etkilenmişlerdir. Bu güzel ve efsanevi yaratıklar sadece merakınızı arttırmakla kalmaz, aynı zamanda son derece çekici olarak kabul edilir. Periler dövmesi dünyası, temelde, dünyanın güzelliğinin tadını çıkaran birlikte oturan bir grup peri içerir..

Genel olarak peri dövmeleri, çok çeşitli insanlara hitap ettikleri ve çeşitli yaşam tarzlarını temsil ettikleri için çok yönlüdür. Japonlar, genellikle sevgi, umut ve barış ile ilişkilendirildiği için bu dövmeleri severler. En popüler dövme türlerinin cildindeyken, en iyi dövmeyi yaptırmayı düşünün. Arkaya uygulanan peri dövmesini yaptırmak gerçekten eşsiz bir görünüm kazandıracak ve sizi kalabalığın arasından sıyrılacak. Her şey söylendiğinde ve yapıldığında, peri dövme tasarımları söz konusu olduğunda birçok seçeneğe sahip olacaksınız ve en iyi sonucu elde etmek için kendi yaratıcı düşüncenizi kullanın, ayrıca kendi resimlerinizi oluşturmanıza yardımcı olan başkalarının hayal gücünü kullanın. İstediğiniz tasarım konusunda güçlü hissedin çünkü onu sonsuza kadar seveceksiniz.