Zodyak’ın yedinci işareti olan Terazi, dengeyi, uyumu ve adil oyun duygusunu özetler. Terazi burcunu vücutlarına dövme yaptırmak isteyen Terazi için popüler bir motif olan pullarla sembolize edilirken, sembolün kendisi de Terazi dövmeleri için ortak bir tasarımdır..

Terazi dövmeleri moda oldu ve yukarıda dünya çapında kullanılan birkaç seçilmiş tasarım vardı. Çeşitli renk ve tonlarda kullanıldıklarında her zaman güzel bir etki yaratırlar. 3D Terazi dövmeleri, dövme severlere karşı manyetik bir çekim yarattı. Bu, terazi burcunun dövmesi için bir temadır..

terazi dövmesi

Erkekler ve Kadınlar için Terazi Dövmelerinin Resimleri:

Aşağıdaki resimler ve anlamları olan erkekler ve kadınlar için en popüler ve en iyi terazi yıldız sembolü dövme tasarımlarıdır..

1. Bilekte Güzel Terazi Ejderha Dövmesi:

Bu, bilek veya elin diğer kısımlarındaki ünlü Terazi dövmelerinden biridir. Resimde teraziyi tutan bir ejderha görülüyor. Avrupa’nın birkaç ülkesinde ejderha ateş, güç ve zenginlik anlamına gelirken, Japonya’da cömertlik, güç ve bilgelik anlamına gelir..

Bilekte Güzel Terazi Ejderha Dövmesi

Böylece ejderhalı Terazi dövmesi, yukarıdaki özellikleri taşıyan insanlar tarafından yaratılır. Bu terazi dövme tasarımı koyu siyah mürekkeple yapılırken, ejderhaya farklı bir görünüm kazandırmak için çeşitli diğer renkler kullanılabilir. Bu dövme hem kadın hem de erkek tarafından bilek, sırt, bel, boyun ve sırtın alt kısmına yapılır..

2. Sözlü Terazi Dövmesi:

Sözlü Terazi Dövmesi

Bu eşsiz bir Terazi dövme tasarımıdır. Tasarım arasında bir skala yer almakta ve her iki yüzüne de skalayı simgeleyen kelimeler yazılmıştır. Bir taraf olumluyken diğer taraf olumsuzdur. İki tür özelliği tanımlar; pozitif, hayırseverliği, iffeti, ölçülülüğü, çalışkanlığı, sabrı, nezaketi ve insanlığı içerir. Olumsuz tarafı şehvet, açgözlülük, gazap, kıskançlık, gurur vb. İçerir. Bu, bir insanın gerçek standardını gösteren harika bir sanat şaheseridir..

3. Yaya Terazi Adı Dövmesi:

Ayakta Terazi İsim Dövmesi

Ayakta Terazi dövmesi yaptırmanın kendine has bir çekiciliği vardır ve hem kadınlar hem de kızlar için ideal bir seçimdir. Sevimli görünüyor ve bunun kadar ayrıntılı bir desenle yapıldığında büyüleyici bir etkisi var. Bu harf dövmesi, kelimenin etrafındaki yumuşak eğriler ve küçük benzersiz tasarımlarla daha güzel hale getiren çeşitli çekici yazı tiplerinde yapılabilir. Ayrıca kendi tercihinize göre çeşitli renk kombinasyonları kullanılarak da yapılabilir. İşte bu resimde, yaya olarak güzelce dövülmüş terazi.

4. Erkekler için Terazi Tribal Dövme:

Erkekler için Terazi Tribal Dövme

Dövme severler arasında oldukça popüler olan kabile dövmeleri, hemen hemen her zodyak tasarımına girmesine şaşmamalı. Terazi sembolünü oluşturmak için kabile stilini kullanma sanatı oldukça yaratıcıdır ve ona dekoratif bir görünüm kazandırır. Bu dövme harika bir görünüm vermek için bileğe, kollara veya sırta yapılabilir. Birçok sevgilinin boyunlarında ve sırtlarında da bu tür kabile dövmeleri olmasına rağmen. Bu, kollarda çoklu renk kombinasyonları ile mükemmel terazi dövme tasarımlarından biridir..

5. Kadınlar için Terazi Sırt Parçası Dövmesi:

Kadınlar İçin Terazi Sırt Parçası Dövmesi

Lady Justice’i elinde terazi ile tasvir eden bu arka parça Terazi dövmesi, bir incelik resmidir. İnce renkli ve karmaşık tasarımlı sergilenen bu harika bir eserdir. Mavi renk cennetin simgesidir, ateşli turuncu cehennemin göstergesidir ve terazinin ortasındaki bayan adalet, adaletin iyi ve kötü arasında dağıtıldığının ideal bir temsilidir..

6. Kızlar için Geometrik Terazi Dövmesi:

Bu dövme, kullandıkları tasarımlardan esinlendiği için aşiret Terazi dövmesi olarak da adlandırılabilir. Bu dövme, ilk olarak kabile halkı tarafından çeşitli tasarımlar yapmak için kullanılan geometrik şekiller kullanılarak oluşturulmuştur..

Kızlar için Geometrik Terazi DövmesiBu klas dövme esas olarak sırtta yaratılmıştır, ancak aynı zamanda bilekte sevimli bir Terazi dövmesi olarak da ünlüdür. Bu tasarımdaki ölçek ilham anlamına gelir. Bu dövme siyah mürekkepten yapılmıştır, ancak en iyi kabile görünümünü vermek için arada kırmızı renk de kullanılabilir..

7. Boyunda Lady Terazi Dövmesi:

Boyundaki Lady Terazi Dövmesi

Zodyak işaretlerinin dövme biçiminde yaratılması o kadar yaygın hale geldi ki, hem sanatçılar hem de dövme severler, güneş işaretlerini tasvir etmenin yeni yollarını arıyorlar, işaret ve sembollerin klişe kalıplarından biraz uzaklaşıyorlar. Bu dövme tasarımı, terazi ile hanım adaletinin tasvirinde tamamlanmamış olsa da, Terazi denge ve uyum sembolizminin tüm özüne sahiptir. Dövmenin kendisi melek gibi bir kaliteye sahiptir ve tasarıma renk katar. Bu tür bayan terazi dövmeleri çoğunlukla genç kızlar tarafından sergilenir..

8. Eldeki Terazi Burcu Sembolü Dövmesi:

Elinde Terazi Burcu Sembolü Dövmesi

Terazi güneş işaretinin zodyak sembolü belki de en popüler Terazi dövmesidir. Tasarımda basit ve kolay yapılır, vücudun hemen her yerine giyilir. Bu sembolün bir temsili, ortadaki yükselen tümseğin diğer iki tarafı dengede tutmasıdır, bu sembolün başka bir temsili ise Terazi sembolünün eşittir işaretine benzer olduğunu gösterir..

9. Zodyak Sembollü Terazi Harf Dövmesi:

Zodyak Sembolü ile Terazi Harf Dövmesi

Bazıları, vücutlarına mürekkeplenmiş burçlarının kapsamlı ve karmaşık desenlerini severken, diğerleri bunu basit tutmayı tercih eder. Terazi burcu sembolüne kişisel yazı stilinde yazılı metin eşlik eder. Bu dövmenin temel deseni, mesajını basit bir şekilde iletir ve burçlarıyla gurur duymanın en kolay yoludur..

10. Koldaki Terazi Lady Adalet Dövmesi:

Koldaki Terazi Lady Adalet Dövmesi

Terazi burcuyla ilişkilendirilen Adalet Hanımı, barış ve uyumun bir amblemidir. Adalet ve denge, gözleri bağlıyken elindeki bir çift terazi ile tasvir edildiği gibi onun alemleridir. Bu, onun yargısını gözlerinin bile etkilemesine izin vermeden, yalnızca önünde sunulan gerçeklere dayanarak adalet verdiğini ifade eder. Bu dövme tasarımı, bir Terazi’nin kendi kişiliğinin sembolik bir temsilidir..

11. Sırttaki Lady Eye Terazi Dövmesi:

Sırttaki Lady Eye Terazi Dövmesi

Bu, kadınlar için çok ilginç bir Terazi dövmesi, şimdi erkeklerde de moda, adaleti simgeliyor. Bir yandan da bir yerde birileri tüm yaptıklarınızı izliyor ve sizi oradan yargılıyor demektir. Bu şaheser, yasa, manevi inançlar ve bir işaret olarak Terazi’nin güzel bir birleşimidir. Bu renkli dövme, 3D efekti verildiğinde harika bir etki verebilir..

12. Terazi Terazi Dövme Tasarımı:

Terazi Terazi Dövme Tasarımı

Ölçek birincil Terazi sembolüdür ve Terazi burcu sembolünün yanında dövme tasarımlarında çok popülerdir. Genellikle adaletin terazisi olarak bilinir, adil ve adil olan her şeyi örneklendirir. Çoğunlukla kendi başına görülen pullar, diğer ayrıntılı Terazi dövme tasarımlarının temeli olarak da kullanılır..

13. Uylukta Terazi Hava İşareti Dövmesi:

Uylukta Terazi Hava İşareti Dövmesi

Bu Terazi burcu dövmesi, burç dövmelerine inanan en iyisidir. Bu dövme özellikle Terazi’nin hava işaretini ifade eder. Aşk ve Güzellik Tanrıçası’nın (Venüs) bu burcu yönettiği söylenir. Bu dövme aynı zamanda hayatlarında denge duygusu olan kişiler tarafından da yapılmaktadır. Dövme, siyah ve kırmızı renk kombinasyonu ile oluşturulur. Terazi kelimesi dövmede oluşturulduğunda güzelliğine güzellik katar..

14. Çapraz Dövmeli Terazi Terazisi:

Çapraz Dövmeli Terazi Terazisi

Tanrı, hayat veren en yüksek yargıçtır ve bu tasarımdaki Terazi terazisi, Tanrı ile ilişkilendirilen kutsal haç sembolü ile birlikte sadece bu gerçeği tekrarlamaya çalışır. Terazi güneş işaretinin bu temsili, Tanrı’nın adil olduğunu ve her zaman doğru olanın lehine hükmettiğini ifade eder. Bu, ellerde karmaşıklık bulunan basit terazi dövme tasarımından biridir..

15. Omuzda Terazi Kelebek Dövme Tasarımı:

Omuzda Terazi Kelebek Dövme Tasarımı

Bu Terazi dövme tasarımında, ölçek bir kelebek tarafından taşınır. Bu nedenle, bu dövme özgürlüğü ve iyi şansı simgelemektedir. Dövme, onu daha çekici kılan çeşitli renkler kullanılarak oluşturulur. Bu dövme, genç kızlar tarafından yaygın olarak gerçekleştirilir. Daha çok kızlar tarafından sırt ve alt sırtta yapılırken erkekler bilekte, kollarda ve göğüste taşır..

Terazi dövme fikirleri bu nedenle onunla birlikte geniş bir anlama sahiptir. Zodyak işareti dövmesi olarak yapılabileceği gibi beraberinde taşıdığı sembolizmden ilham alan kişiler tarafından da yapılabilir. Bilekte yapılan Terazi dövmeleri, Asya ülkelerinde moda haline geldi ve dövme severlere çekici bir görünüm kazandırdı..