Pasitikėjimas yra tai, kuo grindžiamos draugystės, o kai tai nutrūksta, visas pragaras išsiskiria. Su pasitikėjimu auga pasitikėjimas tarp dviejų asmenų, o jo pažeidimas pažeidžia normą. Juos susigrąžinti yra vargas ir kartais tai visai neveikia. Tačiau, jei jūs ar jūsų pažįstamas žmogus norėtumėte atkurti šlovingą praeitį tarp dviejų, nieko nėra neįmanomo.

Pabandykite tai padaryti ir būkite labai kantrūs, tačiau atminkite, kad net manydami, kad judu abu susikalbėsite, šiuo metu viskas bus kitaip. Taigi, priimkite tai ir eikite toliau, niekada nežinote, kada viskas grįš į pradinę būseną ir visam laikui. Žemiau mes įtraukėme keletą patarimų, kaip atkurti draugystę po muštynių?

Kodėl taip atsitiko?

Pirmas dalykas, kurį turėtumėte padaryti, tai sėdėti ir suprasti, kas atsitiko ir kodėl? Taip gautumėte atsakymus, kodėl kovojate su kitu žmogumi, savo draugu. Atsiprašymas čia atrodytų nesvarbus, nes negalėtumėte kitam asmeniui pasakyti, kodėl šiuo metu atsiprašymas atrodo tinkamas. Ir tai gali būti neteisingai aiškinama dviem karštomis galvomis, todėl iš nieko kyla didesnė problema. Tačiau atsisėskite ir pasikalbėkite su juo arba su jumis, arba su jais, ir pasakykite jiems, ką jaučiatės.

Paaiškinkite jiems, kad reikalus reikia sutvarkyti ir ko praleisti, kai jų nėra. Apkabink juos vieną kartą ir pasikalbėk, apkabinimas gali nueiti ilgą kelią ir daug ką išspręsti. Sąžiningai kalbant, kad ir kokia bloga kova buvo, visada yra vilties, kad pokalbis akis į akį gali viską išspręsti. Niekada nežinai, ką gali sukelti pokalbis vienas su vienu, ir obligacijos gali būti vėl atkurtos.

Ženkite pirmą žingsnį, būkite iniciatyvūs ir aiškūs, kad norite pataisyti tai, kas atrodo sugedusi. Nežaiskite proto žaidimų; draugai taip nedaro vienas kito. Draugai myli vienas kitą besąlygiškai, todėl jie nori reguliariai bendrauti.

Taigi atsiverskite kitam ir būkite aiškūs, o jei tikrai gailitės, tai turėkite omenyje ir pasakykite. Nebandykite jų apgauti, nes siela netrukus supras, ar tikrai norite gailėtis, ar ne, o jei matysite neigiamą, tai gali pablogėti.

Ką daryti, jei esate auka??

Atsiprašyti, nors jūs esate tas, kuris gavosi, nepadarys jūsų mažu. Atminkite, kad žmogaus ego reikia laistyti meile, o ne pykčiu ir neapykanta. Ir kai gailestis perduodamas meile ir prasme, pasididžiavimas ištirps ir nuplaus egoistinius konfliktus. Tai darant svarbu būti ramiam, todėl nereikia dėti gynybos, kai esate kaltinamas dėl to, ko nepadarėte. Atidžiai klausykitės ir kalbėkite šaltu protu, nesvarbu. Tada prasidėtų atvira diskusija, kuri leistų pasiekti geresnių pasekmių.

Po pokalbio duok tai kada nors. Galbūt savaitę ar daugiau, bet duokite jiems laiko ir erdvės. Atminkite, kad nutrūkusią draugystę reikia išgydyti, kai kurie greitai išgydyti, o likusieji trunka ilgai. Tikri draugai tavęs nepaliktų, todėl būk protingas ir turėk omenyje tai, ką sakai, kai atsiprašai, kad pataisai. Tai tik padės pagerinti jūsų įvaizdį priešais juos. Be to, jie žinotų, kad jūs tikrai esate tas žmogus, kuriuo galima pasikliauti ir būti ištikimas.

Galiausiai, tai taip pat yra gyvenimo epizodas, kuris moko jus, kas turėtumėte ar neturėtumėte būti. Taigi, užuot apsistoję kovoje, susitvarkykite ir padarykite gyvenimą laimingą.