Tai tokia palaima turėti draugų, ir ne tik draugų, kurie yra ten šiuo metu, bet ir visam gyvenimui. Įsivaizduokite, kad neturite su kuo pasikalbėti, su kuo pasidalyti savo vidiniais jausmais ir kas nors kantriai jus išgirs, o ne teisia? Košmariška, ar ne !! Štai kodėl kiekvienam žmogui reikia draugo, draugo, kuris galėtų būti toks, koks yra realiame gyvenime, jokių pretenzijų, jokių ragelių, jokių apsirengimų ir žmogaus, su kuriuo visada gali būti keistas ir pamišęs.

Apsipirkti, pietauti, pietauti, žiūrėti filmus, dramą ir teatrą, o gal kalbėti apie naują vaiką gatvėje – visa tai atrodytų nuostabu ir malonu, kai kažkas iš jūsų artimųjų sutampa, ar ne mentalitetas? Štai kodėl svarbu turėti visą gyvenimą trunkančius draugus, žmogų, kurį galėtumėte turėti šalia ir pasenti.

Žemiau mes įtraukėme keletą geriausių žingsnių, kaip išlaikyti senus draugus? visą savo gyvenimą.

Kaip išlaikyti senus draugus

Tikrojo gyvenimo scenarijus:

Pripažinkime, berniukai ir mergaitės, išsiskyrimo sielvartas yra neišvengiamas. Mes visi renkamės draugus visam gyvenimui nuo vaikystės, tačiau užaugę judame skirtingais keliais. Kai kurie iš mūsų keičia kolegiją ir turime išsikelti iš miesto ilgiau nei metus.

Kai kurie iš mūsų užsitikrina naujas gerai apmokamas darbo vietas ir visam laikui išvyksta iš namų. Galbūt visa šeima dėl jiems geriausiai žinomų priežasčių nusprendė iš viso persikelti. Tokiais atvejais draugai lieka už nugaros ir mes turime judėti toliau, su akmeniu ant širdies. Tokių situacijų pasitaiko beveik kasdien, tačiau ten, kur yra valia, tikrai yra kelias. Turime rasti būdų palaikyti ryšį ir leisti draugystės ryšiui tarp draugų nenutrūkti.

[Žiūrėti daugiau: Draugų tipai, kurių reikia]

1. Skambinti savo geriausiam draugui telefonu ar „Skype“ šiais laikais nėra vargas. Pažangių technologijų dėka dabar galite palaikyti ryšį, susigaudyti ir net praleisti laiką internete, nors jūs abu ar visa grupė esate mylių atstumu vienas nuo kito. Bet jei jūs apsistosite tame pačiame mieste, kartą per mėnesį ar kartą per dvi savaites, pavakarieniaudami, pavakarieniaudami ar išgerdami porą kavos ar alaus, atrodo tinkami ir puiku pasimėgauti draugais, kuriems tikrai rūpi ir jei norite palaikyti ryšį, užtruksite laiko ir suteiksite energijos susitikti. Suplanuoti „Hangout“ yra puiku; tačiau įsitikinkite, kad ji yra centralizuotoje vietoje, lengvai prieinama visiems ir tuo metu, kai visi gali atvykti. Jei kas nors nesugeba, pabandykite suprasti, o ne jaudintis.

Žiūrėti daugiau: Kaip išsiskirti su geriausiu draugu

2. Kitas būdas užtikrinti, kad jūs ir jūsų artimi draugai palaikytų ryšį, būtų prisijungimas prie klubo. Tai gali būti internete arba mūrinėje vietoje, tačiau surenkite klubą, kuris yra prasmingas ir suderinamas su kiekvieno skoniu. Tai galėtų būti knygų klubas; kavos susitikimas senbuviams, labdaros klubas ir sąrašas gali būti nesibaigiantis. Tokiu būdu jūs ne tik padėtumėte vienas kitam palaikyti ryšį, bet ir sugebėtumėte užfiksuoti vienas kito niuansus gyvenime. taip pat galima pasidalyti gerąja suaugusiųjų gyvenimo patirtimi

Išspręskite konfliktus:

Daugelis prisiekė turėti tokius „Hangout“ kaip paslėptą palaimą. Jie sako, kad susitikimas su senais draugais ir ryšių palaikymas per tokias idėjas padėjo jiems išspręsti praeities problemas, būti tvirtai arčiau vienas kito ir taip pat sukūrė nuolatinius ryšius tiek asmeniniais, tiek profesiniais pagrindais. Taigi ar esate pasirengęs padaryti viską, ką reikia, kad išlaikytumėte senas draugystes!!

Žiūrėti daugiau: Kaip gerbti savo draugus