Mes visi turime draugų, kai kurie iš tikrųjų yra labai artimi mums, kai kurie yra tik draugai, o kiti – draugiški pažįstami. Įsivaizduokite, kad geriausi palieka mus ir išeina, tai sudaužytų mūsų širdis ir sugriautų mūsų sielas, ar ne? Tačiau kartais mes prarandame savo geriausius draugus dėl priežasčių, kurių neįmanoma paaiškinti. Būtent šiuo metu mums reikia kitų draugų, kurie mus paguostų ir nuramintų, kad skausmas ir skausmas išnyktų. Svarbu, kad atsisveikintumėte su žmonėmis, kurie neatitinka jūsų interesų, o gal neatlygina taip, kaip jūs jiems darote. Nešiojant neigiamus žmones tik pakenktų jūsų reputacijai, o kiti prarastų pasitikėjimą jumis. Tačiau suprantama, kad atsisveikinimas yra sunkiausias dalykas, ypač kai tą, kurį pavadinote BFF, turite atsisakyti. Čia rasite keletą geriausių žingsnių, kaip įveikti geriausio draugo netektį.

Kaip įveikti geriausio draugo netektį

Pažvelkite į didelį paveikslą:

Ilgainiui jūs atsigręžtumėte į šį laiką ir pasijuoktumėte, nes iš tikrųjų viskas klostysis geriausiai. Kai įmeti rankšluostį ir nukirpi visus kaklaraiščius, atsiranda laisvų mazgų, kurie gali likti kitur, galbūt pritraukti geresnių žmonių, draugijos, su kuria taip troškai būti ir iš kurios mokytis. Taip, nėra lengva atsisveikinti su tuo, su kuriuo praleidote didžiąją dalį savo augimo metų, ir jūs turėtumėte tai pripažinti. Štai kaip;

1. Supraskite, kad su mylimuoju yra problemų, kurių negalima išspręsti. Jei norite palengvinti naštą ir skausmą, galite užrašyti žodžius, tačiau įsitikinkite, kad tai darote visiškai sąžiningai ir nebūdami šališki. Sudarykite privalumų ir trūkumų sąrašą, kad žinotumėte apie gerą ir blogą, tada pažvelkite į blogus ir pasakykite sau, kad jums to nebereikia. Tai būtų skaudu, nes pliusai gali nusverti minusus, tačiau galų gale tai yra pirmas žingsnis, vedantis į priekį. Galbūt buvo modelių, kurie tai nuolat kartojo, todėl nusprendėte visa tai nutraukti. Bandymas ją sutvarkyti dabar nebūtų naudingas, po tiltu praskrido per daug vandens.

2. Palaipsniui didėjantis atstumas, kartais net ne fizinis, rodo, kad reikia judėti toliau. Toks poelgis apsaugotų jus nuo nesveiko elgesio modelių, nes dauguma širdgėlos turinčių žmonių ieško atsakymo į apsinuodijimą, o tai nėra teisinga.

Kaip įveikti geriausio draugo netektį

3. Jei pastebite, kad jūsų mylimasis verčia jus būti romantiškai nusiteikusiam su juo, pasikalbėkite ir jei viskas vis tiek nesikeičia, turite atsisveikinti. Skaudu išsiskirti dėl tokių reikalų, bet tu esi sąžiningas ir saugai abu nuo skausmo, kuris gali kilti, tik tuo atveju, jei viskas nesiseka. Būti draugais yra viena, būti meilužiais – kas kita; abu neturėtų ir niekada nebus gelio.

Neliūdėk:

Keletą dienų sunku, nes išsiskyrimas jus abu sukrėtė, bet tai nereiškia, kad sėdite ir gėdijatės savęs gailėdamiesi. Eikite ten pabendrauti, susitikti su žmonėmis ir, jei reikia, prisijungti prie klubo, tačiau būkite užsiėmę. Nereikia pykti ant tavęs, kad išgyvenai tokį išbandymą, nes gyvenimas mus moko pamokų įvairiais būdais.

Kaip įveikti geriausio draugo netektį

Žmonės yra individai, o geras, blogas ir negražus nutinka dėl situacijų, o ne dėl to, kad tai kažkieno charakteris. Negaiškite laiko verkdami dėl to, kuris negalėjo jūsų gerbti ir vertinti arba jumis manipuliavo, nes tikri draugai to nedarytų.