Kiekviena oda turi skirtingą raštuotą tekstūrą, kai kurios yra sausos ir sausos, o kitos yra riebios ir riebios. Jei imsime šiek tiek abiejų ir susitvarkysime šiuos galus, liks mišri oda, vasarą sutepianti, o žiemą – sausa. Iki šiol žmonės, kuriems tenka susidoroti su šia oda, jau kvatoja po kvapu, kiekvieną sezoną, kiekvieną rudenį. Tačiau riebios odos priemonės neveikia odos, o sausos odos produktai tiesiog netinka. Štai kodėl yra specialių produktų, skirtų tik kombinuotai odai, kurie padėtų palengvinti odos tekstūrą ir puikiai subalansuotų maistines medžiagas, o oda jaustųsi švelni ir pamaitinta. Štai kodėl šiame sąraše šiandien kalbėsime apie kai kuriuos geriausius drėkintuvus, naudingus mišriai odai.

Populiarūs drėkintuvai mišriai odai Indijoje:

Pažvelkime į 8 populiariausius mišrios odos drėkintuvus.

1. „Proactiv“ drėkinamasis aliejus be aliejaus su Spf15:

drėkintuvai mišriai odai

Šis „Proactive“ drėkinamasis kremas be aliejaus išlaiko jūsų odą elastingą, kad natūralūs jūsų odos aliejai neapsunkintų jūsų T zonos, o skruostai neišdžiūtų, nes šis drėkinamasis kremas veikia ląstelių lygiu ir maitina jūsų odos ląsteles. jiems būtinos maistinės medžiagos, kurios sulaiko drėgmę jūsų odoje, išlaikydamos jūsų odą sveiką ir gražią. SPF apsauga yra papildoma premija.

2. Avene balansuojanti raminanti emulsija:

drėkiklis mišriai odai 2

Pagaminta iš patentuoto pre-tokoferilo, „Avene“ balansuojanti raminanti emulsija pagaminta iš specialios terminio šaltinio vandens esencijos, kuri atjaunina išblukusią ir negyvą odą, kartu suformuodama apsauginį apvalkalą. Lengvas ant odos ir lengvai tepamas, šis kremas prisitaiko prie odos ir puikiai tinka tiek normaliai, tiek mišriai odai.

3. „Tree Hut Shea“ itin turtingas drėkinamasis losjonas:

drėkiklis mišriai odai 3

Taukmedžio ekstrakto drėkinamieji losjonai yra atskirti, kurių kiekvienoje yra įvairių natūralių esencijų sangrūdų, kurių pagrindą sudaro eterinis taukmedžio sviesto ekstraktas, užtikrinantis jūsų odos drėkinimą, tuo pačiu maitinantis jūsų odą kuo ekologiškiau..

4. Drėkinamasis kremas „Cetaphil“:

drėkinamasis kremas mišriai odai 4

Ypatingas gydymas jautriai odai, drėkinamasis kremas „Cetaphil“ yra odai nekenksmingas gydytojas jūsų mišriai odai, kur jūsų oda bus jautri kenksmingoms cheminėms medžiagoms, todėl ekologiški pagrindiniai gaminiai stengiasi atgaivinti per didelį sausumą ir užrakinti odos daleles, kad drėgmės praradimas ir perteklinė alyvos gamyba.

5. „Clinique“ dramatiškai skirtingas drėkinamasis losjonas:

drėkiklis mišriai odai 5

Kasdien labai skirtingas drėkinamasis kremas yra trijų žingsnių jūsų odos priežiūros priemonė, kurią Clinique supakuoja į blizgantį auksinį buteliuką. Šis drėkinamasis kremas drėkina jūsų odą optimaliu drėkinimu, kad galėtumėte įsikurti sausoje odoje, o šilko tekstūros esencija šiame losjone neleis jūsų odai šiurkštėti, kol sugers aliejaus perteklių iš po aliejaus kišenių, todėl puikiai balansavimo priemonė mišriai odai.

6. „Murad“ balansuojantis drėkiklis:

drėkinamasis kremas mišriai odai 6

Antioksidantai praturtina jūsų odą, išryškina jos veido spalvą ir išvaizdą, o aliejaus kontrolės efektas užrakina jūsų odos riebalų kišenes, užkertant kelią riebalų pertekliui. Tačiau šis losjonas nesugeria jūsų veido natūralių aliejų, per daug išdžiovindamas jūsų odą. Šis kremas taip pat turi apsaugą nuo UV spindulių, kad jūsų oda būtų visiškai apsaugota.

7. „Olay Complete Moisture Lotion UV Defense“:

drėkinamasis kremas mišriai odai 7

Kasdienis jūsų mišrios odos sprendimas – visas drėkinamasis losjonas, kuriame yra vitamino E ir C, kuriame vitaminas C yra nepaprastas antioksidantų šaltinis, kuris valo ir pašalina odą nuo tamsaus melanino ir nešvarumų, tuo pačiu drėkindamas ir drėkindamas veidą. Tačiau puikus vitaminas E paprasčiausiai padeda valdyti odos ph lygį, kad mišri oda nepatektų į jūsų kasdienius rūpesčius.

8. Biore balansuojantis drėkiklis:

drėkinamasis kremas mišriai odai 8

Lengvai tepamas ant odos ir populiarus mišrios odos produktas, „Biore“ suteikia odai nepriekaištingą satino pojūtį be riebalų iš natūralių aliejų, kurie šiek tiek sudrėkina jūsų odą. Tuo pačiu metu sausa ir pleiskanojanti negyva oda, esanti už T zonos, yra prižiūrima, papildant ląsteles, užpildančias optimalią drėgmę..