Ebeveynlerinize onları ne kadar sevdiğinizi ve evliliklerini birlikte gösterin. Onlar için bu yıldönümü hediyeleri, sevgi hediyeleri oldukları için her zaman aziz olacaklar..

Anne ve Baba Yıldönümü İçin En İyi Hediye Fikirleri:

Anne babanızın kesinlikle beğeneceği birkaç anne ve baba yıldönümü hediyesine bir göz atın,

1. Resim Çerçevesi:

Çerçeve

Bu anne ve baba için harika ve duygusal bir yıldönümü hediyesi. Onlar için aşklarının gücünü gösteren güzel kelimelerle basılmış düz bir çerçeve almanız gerekecek. Çiftin resmi de çerçeveye yerleştirilebilir. En sevdiğiniz anne ve baba resminin yardımıyla kişiselleştirebilirsiniz..

2. Zaman Çerçevesi:

Zaman aralığı

Bu bir anne baba yıldönümü hediyesi için başka bir harika fikir. Burada bir çift olarak birlikte geçirdikleri yıl, ay, hafta, gün, saat, dakika ve saniye sayısını hesaplayıp yazdırmalısınız. En altta küçük bir kalple anne ve babanızın adını ekleyebilirsiniz. Bu, annenize ve babanıza hediye etmek için eşsiz bir fikir.

3. Kaşık Hediyesi:

Kaşık Hediye

Bu, anne babanız için kendiniz yapmak için kolay bir hediye. İki kaşığı bir araya getirmeniz ve isimlerini kalın harflerle yazmanız gerekiyor. Bu, evlilik yıllarıyla birlikte basılacaktır. Anne baba yıldönümü için eğlenceli bir hediye yapar. Ahşap bir çerçeve verin ve özelleştirilmiş bir şekilde bazı teklifler alın; bu güzel bir fikir tabi.

4. Kart Destesi Hediyesi:

Kart Destesi Hediyesi

Bir deste kart aldığınız bu harika DIY hediyesini deneyin. Anne babanızı neden sevdiğinize dair 52 not almanız ve bunları her bir karta yapıştırmanız gerekecek. Bu paket, onlara değer vermeleri için verebileceğiniz anne ve baba yıl dönümü hediyesi. Her karttaki bu notları okuduklarında anne babanızı kesinlikle şaşırtacaklar..

5. Resim Asma:

resim asılı

Bu kendin yap hediyesini anne babanız için alın, sizi daha çok sevecekler. Bu, bir araya getirilmiş üç panoya sahiptir. Birlikte geçirilen farklı yılları gösteren panolara birkaç aile fotoğrafı asabilirsiniz. Bu yıl anne ve baba yıldönümü için bu hediyeyi deneyin.

6. Tatlı İkram:

tatlı muamele

Bu, ebeveynleriniz için yapabileceğiniz tatlı bir kart. Burada onlara bir mektup yazmanız ve ardından isimleri kelimelerle değiştirilebilecek tatlıları yapıştırmanız gerekiyor. Bu güzel anne baba yıldönümü hediyesi fikrini deneyin. Ebeveyninizin en sevdiği çikolataları alın ve bu fikri kesinlikle uygulayın.

7. İzle Seti:

Saat Seti

En çok hediye edilen eşyalardan biri de saat setidir. Bu kutulu hediye, erkek ve kadın için benzer saatler ile birlikte gelir. Onları da gravürleyerek kişiselleştirebilirsiniz. Bunu anne babaya yıldönümü hediyesi olarak alın.

8. Ahşap Blok Resimleri:

Ahşap Blok Resimleri

Bu kişiselleştirilmiş ahşap fotoğraf blokları evde tutmak için sevimli. Bloklar ‘anne’ ve ‘baba’ kelimeleri ile basılmıştır. Daha sonra çocukların resimleriyle birlikte basılıyor. Bu anne ve baba yıldönümü için en iyi hediye olabilir.

9. Bir dizi Kalp:

kalp dizisi

Bu şirin hediye onları çok mutlu edecek. Bu bir dizi ahşap kalp. Her birini duygusal aşk sözleriyle kazıyabilirsiniz. Durum için adlarını da ekleyin.

Ebeveynler için yıl dönümü hediyeleri duygusal ve sevgi dolu olabilir. Onlara hatıra veya kullanılabilecek bir şey hediye etmeniz gerekiyor..