Pasimėgavus garuojančiu rytinės kavos puodeliu, buvo šiek tiek lengva palikti šiltą prisiglaudimą prie lovos, bet kai tik kojos palietė šaltas akmenines grindis, priminimas apie artėjančią žiemą sugrąžino jus į realybę. Atėjo laikas susitvarkyti savo daiktus į vieną mažą kasdieninę rankinę – lūpų balzamą, keletą šiltų pirštinių ir šiek tiek drėkinamųjų kremų. Tačiau drėkiklis yra ne tik sezoninis.

Kitais atvejais drėkinamasis kremas tiesiog sutelkia dėmesį į tai, kad oda būtų drėgna ir laisva, o vasaros vidurdienį reiktų drėkinamojo kremo, kuris sugertų aliejų ir vis tiek išlaikytų odą minkštą. Bet kokiu atveju, „Neutrogena“, vienas iš pirmaujančių kosmetikos prekių ženklų visame pasaulyje, žinomas dėl savo gaminio, turi platų širdžiai mielų drėkinamųjų kremų asortimentą kišenėje draugiškame prize, iš kurio galite pasirinkti ir pasirinkti gerą odai..

Populiarūs „Neutrogena“ drėkintuvai Indijoje:

Pažvelkime į 9 geriausius „Neutrogena“ drėkintuvus.

1. Neutrogena Oil Free drėkinamasis kremas SPF15:

Neutrogena drėkintuvai

Šis be alkoholio ir kvapiųjų medžiagų drėkinamasis kremas yra labai populiarus, kai kalbama apie jautrią odą. Turėdamas SPF 15, šis drėkinamasis kremas suteiks plačią apsaugą nuo saulės, neleisdamas įdegti ir net kenksmingo UV spindulių poveikio. Šio produkto kreminis pojūtis drėkins jūsų odą, išlaikys ją drėgną ir minkštą visą dieną.

2. Neutrogena Healthy Defense kasdieninis drėkinamasis kremas SPF50:

Neutrogena drėkintuvai 2

Sveikas kasdienis drėkinamasis kremas sukurtas specialiai moterims, kurios ilgas valandas praleidžia po saule. patentuotas „Helioplex“ kompleksas suteikia karčią apsaugą nuo saulės ir platų spektro naudą, nes antioksidantai ir vitaminas E ramina, drėkina ir drėkina odą.

3. Neutrogena Oil Free Anti -Acne drėkiklis:

Neutrogena drėkintuvai 3

Suteikiant ilgalaikę apsaugą nuo odos pažeidimų, „Neutrogena“ aliejinis kremas nuo spuogų kovoja su spuogus sukeliančiomis bakterijomis ir mikrobais, o tai galiausiai sukelia odos šiurkštumą. Štai kodėl gaminyje esantis alavijo ir ramunėlių mišinys ramina ir puikiai maitina odą.

4. Neutrogena Men Sensitive Skin Oil Moisturizer:

Neutrogena drėkintuvai 4

Čia yra klasifikuotas vyriškas drėkiklis, skirtas kietos užsispyrusios vyrų odai. Šis neriebus drėkinamasis kremas, turintis plataus spektro apsaugą nuo saulės su SPF30, gali būti naudojamas reguliariai. Tai ne tik atnaujina ląsteles ir suvienodina jų tonusą, bet ir drėkina bei drėkina odą, kad ji būtų minkšta ir elastinga.

5. Neutrogena itin švelnus raminantis losjonas:

Nivea drėkintuvai 5

Šis dažų neturintis aliejus švelniai plunksnoja jūsų odą, tuo pačiu suteikiant švelnų plunksnų prisilietimą ir jūsų odai. Nealkoholinis kasdienis drėkinamasis kremas ramina pažeistas odos ląsteles, jas pataisydamas ir patobulindamas SPF15 kaip apsauga nuo saulės, kad UV spinduliai nepažeistų jūsų brangios odos.

6. Neutrogena Naturals kelių vitaminų drėkintuvas:

Neutrogena drėkintuvai 6

Puikus būtinų jūsų odai vitaminų mišinys, maitinantis „Neutrogena“ drėkiklis papildo ir atgaivina odą, tuo pačiu užtikrindamas optimalų Ph balansą. Vitaminas B, C ir E susimaišo su omega bionutrientais, kurie yra antioksidantai, suteikiantys jums lengvesnę ir šviesesnę odos spalvą per kelias dienas nuo naudojimo.

7. Neutrogena Norwegian Formula kūno drėkiklis:

Neutrogena drėkintuvai 7

Išsamus minkštos ir satininės minkštos odos vadovas, norvegiška formulė yra kūno drėkiklis, kuris išlygina įdegio dėmeles ir kūno sausumą, tuo pačiu papildydamas ir atjaunindamas minkštus odos sluoksnius. Be glicerino ir be alkoholio, tai nedirgins, o lygins jūsų odą.

8. Neutrogena Healthy Skin Enhancer tonuotas drėkiklis:

Neutrogena drėkintuvai 8

Tonuoti drėkintuvai pabrėžia jūsų natūralų odos toną, tuo pačiu maitindami ir drėkindami kūną, kaip ir įprastas drėkinamasis kremas. Su SPF20 jie yra įvairių natūralių atspalvių.

9. Neutrogena akivaizdžiai net kasdienis drėkinamasis kremas SPF30:

Neutrogena drėkintuvai 9

Rūpindamasis įdegusiu netolygiu odos tonu, šis kasdienis drėkinamasis kremas sumažina odos spalvą, tuo pačiu išlaikydamas jūsų apsaugos nuo saulės poreikius. SPF30 įsiskverbia į šešis odos sluoksnius, kad apsaugotų nuo ląstelių lygmens, išlaikydamas jūsų odą aksominę glotnumą ir maitinimą.