Drėkikliai atlieka veiksmingą vaidmenį beveik visose grožio procedūrose. Net po šveitimo labai svarbu drėkinti odą. Labai odos tipui yra drėkinamasis kremas. Sausa oda turi būti kiek įmanoma drėkinama, o tai neįmanoma be tinkamo drėkintuvo. Kad oda būtų elastinga ir be niežulio, geriausias sprendimas yra drėkiklis. Moterys, turinčios jautrią odą, taip pat gali sumažinti odos paraudimą, naudodami šį konkretų grožio sprendimą. Tam tikra prasme drėkiklis yra atsakymas į daugybę rimtų odos problemų. Taigi jūsų labui mes pateikėme geriausių turimų drėkinamųjų priemonių sąrašą.

Drėkinamieji veido kremai Indijoje:

1. Sabon morkų veido drėkinamasis losjonas:

veido drėkiklis

Šis produktas yra pripildytas natūralių ingredientų, gautų tiesiai iš motinos žemės, gerumo. Be kenksmingų cheminių medžiagų, šiame produkte yra morkų sėklų aliejaus, kuris veikia kaip tinkamas anti-senėjimo elementas. Produktas puikiai tinka visoms odoms ir turi malonų kvapą.

2. „Artistry“ odos rafinavimo losjonas:

Veido drėkikliai2

Naujasis „Artistry“ odos valymo losjonas leis jūsų odai jaustis kaip kūdikio apačioje. Pasak daugumos ekspertų, tai yra geriausias veido drėkinamasis kremas. Tai daro odą stangrią ir suteikia jai nepakartojamą švytėjimą, kuris atrodo dieviškai. Drėkiklis giliai įsiskverbia į odą ir pagerina ląstelių susidarymą.

3. Bioderma Sensibio kremas:

Veido drėkikliai3

Jei bijote naudoti bet kokį grožio produktą, kuris sukelia dirginimą, tai tinkamas laikas pasirinkti vieną. Šis lengvas kremas greitai įsigeria į odą. Dėl nelipnaus poveikio jis tampa vienu iš galimų veido drėkiklių. Be atgaivinimo, oda palieka dangišką kvapą.

4. Yonka Age Defense Crème 83:

Veido drėkintuvai4

Šis drėkiklis yra geriausias jūsų odos draugas, nes jis geriau nei bet kuris kitas produktas pašalina sausumą. Jis puikiai veikia skruostus, kaktą ir smakrą, paslėpdamas paraudimą. Produktas tinka visiems odos tipams ir turi nuostabų kvapą.

5. MD Forte Replenish drėkinamasis kremas:

Veido drėkikliai5

Moterys, turinčios jautrią odą, šį produktą geriausiai ras savo odai. Įrodyta, kad jis pašalina odos sudirginimą ir daro odą lygią. Taip pat galite naudoti šį kremą, kad pašalintumėte virtuvės nudegimus. Be jokio riebaus poveikio, šis drėkinamasis kremas ilgą laiką išlaiko odą hidratuotą.

6. Josie Maran 100 % gryno argano aliejaus:

Veido drėkikliai6

Stilistai mano, kad Josie Maran aliejus yra tinkamas drėkiklis visiems odos tipams. Jis tiekiamas su lašintuvu, todėl šis produktas yra tikrai patogus. Tai galimybė suteikti odai geriausią drėgmės dangą už prieinamą kainą.

7. „Shiseido Bio-Performance Advanced Super Revitalizer“ balinimo formulė N:

Veido drėkikliai7

Tai vienas iš labiausiai vertinamų drėkinamųjų priemonių grožio produktų srityje. Aksominė kokybė daro šį produktą unikalų. Pripildo odą idealiu drėgmės kiekiu ir palaiko jos drėkinimą. Drėkinamasis kremas nepadarys odos riebios. Produktas neturi šalutinio poveikio ir tinka riebiai odai.

8. „Clinique Moisture Surge Intense“:

Veido drėkikliai8

Moterys su sausa oda bus naudingiausios nuo šio drėkinamojo kremo. Tai efektyviausia sausomis žiemomis. Oda kartkartėmis jausis taip, lyg būtų laistoma.

9. SK-II Essential Power Rich kremas:

Veido drėkintuvai9

Šis kremas nesausins ​​odos ir nesukels išbėrimų. Jis tinka visų tipų odai. Jame yra lengva formulė, kuri puikiai tinka, kad oda būtų sveika iš vidaus.