Kadınlar şımartılmayı sever ve bir sürpriz uygun görünüyor. Artık o senin karın olacak ya da onunla yeni evlendiysen, ona her zaman onun mutluluğunu düşündüğünü göstermenin zamanı geldi ve bunu göstermenin daha iyi bir yolu, bir parti ver..

tatlım!! Doğum günü birkaç gün sonra ve sen onun ilk doğum gününün özel olmasını istiyorsun. Özel çünkü o artık bir kadın, seninle evli ve burada kararları sen veriyorsun. Onun özel günü olduğunu unutarak değil, onu daha da özel kılarak onu şaşırtın. İşte Nişanlandıktan / Evlendikten Sonra Doğum Günü Nasıl Planlanacağına dair bazı ipuçları.

İpuçları:

1. İki kişilik gizli bir tatil planlayın. Çoğu durumda doğum günleri hafta içi günlere denk gelir, bu da partiye vakit bulamayacağı anlamına gelir, çünkü ertesi gün iş vardır. Yapabileceğiniz şey, iki kişilik egzotik bir hafta sonu geçirmektir. En yakın seyahat acentesini arayın veya bu tür seçenekler için çevrimiçi arayın. Cuma gecesi yola çıkın ve Pazar öğlen dönün, gece yarısına kadar birbirinizin kollarında dinlenin ve Pazartesi günü gerçek hayata geri dönmek için zinde uyanın. Bunu yaparken şaşırır ve heyecanlanırdı, mükemmel bir doğum günü olurdu ve ikiniz batan güneşi izlerken bir içki yudumlarken romantizmi ve ateşli tutkulu aşkı uyandırabilirsiniz. Tatil köyünden romantik çiftler için etkinlikler düzenlemesini, pansiyondaki diğer çiftlerle sosyalleşmesini, ona nefis bir pasta almasını, ondan yemesini, romantik ve maceracı olmasını isteyin, o tamamen sizindir ve o her zaman minnettar olacaktır.

2. Ayrıca en yakın arkadaşlarını ve aile üyelerini gizlice arayabilirsin. Hepsini doğum gününde öğle veya akşam yemeğine katılmaya davet edin. Herkes bilsin ki bu bir sırdır ve kulaklarına tek bir kelime bile ulaşmamalıdır. Yemek ve şarabı planlamak için birini, en sevdiği kıyafeti seçmenize yardımcı olacak birini ve günün hanımı gelmeden önce mekanı dekore etmenize yardımcı olacak birini bulun. Kulağa klişe gelebilir; asla yanlış gitmeyen bir formüldür. Günün sonunda, hayatında ihtiyaç duyduğu her şeyi önemseyen, ruh eşi olarak sana sahip olmaktan mutluluk duyacaktır..

3. Onun için her şey dahil bir günlük kaplıca tedavisi hazırlayın. Sabahtan akşama kadar; Onu hayata döndürecek çok ihtiyaç duyduğu manikür, pedikür, vücut masajı ve terapileri ona sağlayın. Onunla katılın; Çiftlerin birlikte tedavi görmesine izin veren birçok kaplıca var. Onunla vakit geçirmenin tadını çıkarın, o da bunu takdir edecektir. Spa yöneticisine, hanımınız için özel bir gün olduğunu söyleyin, mutlaka bir iki sürprizle gelirler. Spa seansını onların yardımıyla büyülü bir hale getirin. Mekanın etrafına aromatik mumlar kurun, siz Kongo bongo çalıp onu eğlendirirken onun içinde rahatlamasına izin verin..

4. İkiniz yalnızken yaramaz ve vahşi bir şey yapın. Erkek bar dansçısı olun, ona ateşli hareketler gösterin, şevkli müzik çalın, bir şişe şarap açın ve gecenin tadını çıkarın..

Sadece ikiniz:

O gün sadece sizin için olmasını istiyorsanız, onu mutlu edecek bir şey planlayın. Unutmayın, doğum gününde yakınlarını ve sevdiklerini özleyebilir. Ona biraz yer verin ve geldikleri zaman aramaları yanıtlamasına izin verin. Bugün onun günü ve şimdi seninle kaldığına göre anne evini kesinlikle çok özleyecekti..

Ne kadar harika bir kocası olduğunu hissetmesine izin ver, bu sefer ona kanıtla!!