Hanımlar gittikleri her yere çanta getirirler. Çoğu tasarımcı çanta kadını, mevcut yaratıcı çantaların en çok aranan stili, kalitesi ve işçiliği için özel bir minnettarlığa sahiptir. Form markaları gittikçe, En Son Prada Çantaları gülünç derecede iyi.

prada çanta

Kadın Prada Çantaları ve Çeşitleri:

Satın almak için bir seçenek olarak değerlendirilmesi gereken Yeni Prada Çantaların listesi aşağıda açıklanmıştır..

1. Prada Otantik Kırmızı Çanta:

Prada Otantik Kırmızı Çanta

Otantik Prada Çantalar, altın kaplama bağlantı parçaları ile kusursuz bir şekilde planlanmış çantadır, yanlarda çıtçıtlıdır. Bayanların eşyalarını fazla zorlanmadan taşıyabilecekleri üç iç bölmeye ve iki dış cebe sahiptir. Ayrılabilir bir omuz kemeri var, aşırı bir şey ve sadece cila ve stilin bir görüntüsü..

2. Siyah Prada Naylon Postacı Çantası:

Prada Naylon Postacı Çantası Siyah

Bu Prada Küçük El Çantası olağanüstü ve aslında harika olan seçici karanlıkta geliyor. Naylon ön fermuar, yanda oyulmuş logo ile oluşturulmuştur. Parıldayan gümüş tonlu donanıma, görüntülü ön katlama ve toka sonuca sahiptir. Elçi paketi ayrıca özelleştirilebilir omuz kemeri ile birlikte verilir.

3. Prada Naylon ve Deri Bez Çanta:

Prada Naylon ve Deri Çanta Ba

Bu Açık Mor Prada Çanta normal günlerde kullanılabilir ve maliyeti son derece düşüktür, çift dana derisi sapı, hareketli ve uyarlanabilir sığır derisinden omuz askısı vardır. Ayrıca sığır derisi üçgen üzerinde metal bir gravür görüntüsü vardır, kenarlarda çıtçıtlı sonuç vardır ve ana hatlarının bir parçası olarak altın kaplama malzeme kullanılmıştır..

4. Naylon ve Deri Prada Siyah Çanta:

Naylon ve Deri Prada Siyah Çanta

İki katlı inek derisi kulpları, iç kaplamada Prada logosunu vurgular ve eşyalarınızı zahmetsizce saklamak için yeterince geniştir. Çekici görünümleri ile şık ve çağdaş. Fermuarlı iç cebe sahiptir ve temiz kılıfla birlikte gelir. Bu çuval kaygan ve bayanlara çekici ve kesin bir görünüm kazandıracak biraz Prada’yı yendi.

5. Prada Tessuto & Saffiano Çanta:

Prada Tessuto & Saffiano Çanta

Bu birinci sınıf kalitenin sonucudur. İthal kalitededir ve eşyalarınız için yeterince geniştir. Bu, bitmiş dana derisi süslemeli naylondan yapılmıştır. Bu Prada Bayan El Çantası ayrıca, oyulmuş logo üçgeni ile ön fermuarlı bölme ile oluşturulmuştur. Olağanüstü görüntü jakarlı doku kaplamasına sahiptir..

6. Saffiano Lux Küçük Prada Çantaları:

Saffiano Lux Küçük Prada Çanta

Koruyucu metal ayakları, bir yanda fermuarlı, logolu astarlı, üç iç bölmeli ve içte üç açık cepli. Prada çanta pembe, koyu, loş ve karamel dahil olmak üzere çeşitli tonlarda dana derisinden yapılmıştır..

7. Bluette ile Prada Bez Çanta:

Mavili Prada Bez Çanta

Bu gerçekten moda ve klas olan ve rutin program için en iyisi olan şaşırtıcı bir çanta, bu yüzden bu şık Prada şeyiyle model bir görünüm elde edin. Bu Prada Handbags Blue çantası hafiftir. Nakit güvence ile geri döndü. Bu, şimdiye kadar satılan en lüks çantalar arasında öne çıkıyor.

8. Açık Gri Prada Saffiano Cuir Kaplı:

Açık Gri Prada Saffiano Kür Kapaklı

Üstten saplı olarak planlanmıştır ve askı koruyucusu ayrıca uyarlanabilir çıkarılabilir omuz kemerine sahiptir. Oyulmuş logolu ve asılı katlanmış dişli etiketi olan bir dana derisi üçgeni vardır. İçi astarlı ve odak katlamalı.

9. Saffiano Metal Çıtçıtlı Çanta:

Saffiano Metal Çıtçıtlı Çanta

Çift kulplu, fermuarlı, uyarlanabilir ve ayrılabilir deri omuz askısına sahiptir. Bu çuval sığır derisi astarlı, fermuarla kapatılan iki dış cepli ve çok fazla esnetmeden ihtiyaç duyduğunuz şeyleri kritik bir şekilde koyabileceğiniz bir yere sahiptir..

Bu Prada’nın El Çantaları, günümüzde en çok satan el çantasıdır. O zaman bu çantaların pahalı olması büyük bir sürpriz değil. Birkaç hanımın her şekil ve büyüklükteki mimar çantalarına harcayacak bol miktarda parası olsa da, diğerlerinin daha bilinçli bir şekilde seçmesi gerekiyor..