Küçük el çantaları, bir sap veya kayış vasıtasıyla elde taşınabilen, deri, kumaş veya plastikten tasarlanmış küçük boyutlu çantalardır. Kadınlar tarafından para, kozmetik vb. kişisel eşyalarını taşımak için yaygın olarak kullanılır..

Küçük çantalar, alışverişe veya herhangi bir mekâna giden her kadın ve kız çocuğu için olmazsa olmazdır. Küçük çocuklar bile havalı ve şık görünmek için yanlarında çanta bulundurmayı tercih ederler. Çantalar birçok tasarım, desen, boyut ve renkte mevcuttur ve ihtiyaçlarınıza göre birini seçebilirsiniz..

küçük çantalar

Farklı Küçük Boy Çanta Çeşitleri:

Farklı modellerde en yeni ve modaya uygun 15 küçük el çantasına resimlerle bir göz atalım:

1. Kadınlar için Şık Küçük Boy Çantalar:

Kadınlar için Şık Küçük Boy Çantalar

Küçük çantalar askı yerine altın rengi iki katlı zincire sahip olduğu için çok şık görünüyor. Üzerindeki çivili küçük kare şekilli altın süslemeler, çantanın taşındığında asil ve klas görünmesini sağlar. Bu tür çantalar oldukça geniştir ve boyutları nedeniyle ağırlıklı olarak kadınlar tarafından kullanılır. Bu çanta tipi birçok ebat ve renkte mevcuttur ve zevkinize ve ihtiyacınıza göre birini seçebilirsiniz..

2. Uzun Askılı Küçük Çantalar:

Uzun Askılı Küçük Çantalar

Bu küçük el çantası çok sevimli ve taşıması kolay görünüyor. Çanta, çapraz olarak asılabilen ayarlanabilir uzun askılara sahiptir. Çanta önden açılır ve üzerinde güçlü fermuarlı küçük, şık bir kese bulunur. Çantanın arkasında ayrıca saklama için küçük bir derin cep bulunur. Küçük sevimli askı, çantanın görünümünü geliştirir. Bu tür çantalar, genç kızların alışveriş veya günlük kullanım için taşıması için mükemmeldir..

3. Bayanlar İçin Küçük Çantalar:

Bayan Küçük Çantalar

İşte bayanlar için mükemmel bir küçük el çantası. Çantanın ön tarafında çantanın kapatılması için metalik donanım bulunur. Çanta zarf şeklinde tasarlanmıştır ve önden açılır. Önünde güzel bir kesim var ve kenarlar ve köşeler, el çantasına cızırtılı bir görünüm veren düzgün bir şekilde dikiliyor..

4. Kızlar için Kelebek Kabartmalı Küçük Çantalar:

Kızlar için Kelebek Kabartma Küçük Çanta

Bu küçük sevimli çantalar genç kızlar tarafından taşınmak için mükemmeldir. Çantanın ön kısmında kabartmalı küçük kelebek çantanın görünümünü güzelleştirir ve daha çekici görünmesini sağlar. Bu sevimli küçük el çantasını taşırken kızlar kendi stil ifadelerini yaratabilir ve arkadaşlarının ve meslektaşlarının önünde bir izlenim bırakabilir. Bu tür çantalar, mekânlar veya partiler için mükemmeldir..

5. Çocuklar İçin Küçük Çantalar:

Çocuklar için Küçük Çantalar

Çanta artık faydacı bir eşya değil, küçük sevimli kızların yanı sıra çocuklar için bile bir moda aksesuarı haline geldi. Çocuklar, büyüklerinden farklı olarak görünümleri hakkında daha fazla endişe duymaya ve çanta istemeye başladılar. Bu çantalar yumuşak malzemelerden yapılmıştır ve herhangi bir zamanda çocukları incitmemesi için pürüzsüz köşelere ve kenarlara sahiptir. Küçük çantanın üzerinde en sevdikleri çizgi film fotoğrafları lamine edilmiştir ve kayışta küçük sevimli askılar vardır, böylece çanta küçük ve güzel kızlar için mükemmel hale gelir..

6. Deri Siyah Küçük Çantalar:

Siyah Deri Küçük Çanta

Siyah her zaman klas göründüğü ve herkes tarafından beğenildiği için her şeyden önce siyah deri çanta, giydiğiniz herhangi bir kıyafet rengiyle eşleştirilebilir. Bu küçük el çantası ideal bir çantadır ve tereddüt etmeden her yere taşınabilir. Ön kanatta kabartmalı uzun gümüş metal plaka, çantaya harika bir görünüm katıyor. Bu çanta çeşitleri birçok renk ve desende bulunur ve tercihinize göre birini seçebilirsiniz..

7. Taş İşlemeli ve Zincir Omuzlu Küçük Çantalar:

Taş İşlemeli Zincir Omuzlu Küçük Çantalar

Bu tür çantalar çok şık ve asil görünüyor. Çantanın cıvıl cıvıl pembe rengi ve ön kısmında küçük kalp şeklinde bir mandalla süslenmiş küçük beyaz parlak taşlar çantayı daha çekici gösteriyor. Kayışta altın zincir sabitlenmiştir, böylece görünümü birçok kat daha iyi hale getirir. Akşam partileri için mükemmel ve sıcak görünümlü küçük bir çanta.

8. Çiçek Baskılı Çapraz Gövdeli Küçük Çantalar:

Çiçek Desenli Çapraz Askılı Küçük Çanta

Çiçekler kızların her zaman favorisi olduğundan, bu küçük el çantası kadınlar için olduğu kadar kızlar için de mükemmel bir çanta. Çantada kabartmalı çiçek baskıları var, böylece çanta çok güzel görünüyor. Beyaz, gri ve sarı ana hatların renk kombinasyonu, taşındığında çantaya harika bir görünüm katıyor. Konfor bölgesine göre çapraz olarak veya tek omuzda bile giyilebilmesi için uzun askısı vardır..

9. Küçük Hobo El Çantaları:

Küçük Hobo El Çantaları

Hobo çantalar, büyük ve hilal şeklinde olan çantaların en şık türüdür. Adından da anlaşılacağı gibi çanta küçük ama genç kızlar tarafından omuzlarında taşındığında harika görünüyor. Çantanın ayarlanabilir kayışı vardır ve eklenen küçük moda inciler ve gümüş süslemeler, çantanın daha cızırtılı ve taşıması şık görünmesini sağlar. Küçük hobo çanta birçok renkte mevcuttur ve ihtiyaçlarınıza göre birini seçebilirsiniz..

10. Su Geçirmez Küçük Çanta:

Su Geçirmez Küçük Çanta

Çanta, çantanızı sudan koruyabilecek farklı bir malzemeden, dolayısıyla su geçirmez bir çantadan tasarlanmıştır. Her türlü partiye ve/veya hangout’a taşınabilecek şık bir el çantası. Çanta pürüzsüz ve düzgün bir görünüme sahiptir ve kenarlar ve köşeler düzgün bir şekilde dikilmiştir. Bu su geçirmez çanta çeşitleri birçok boyut ve renkte mevcuttur ve zevkinize ve ihtiyacınıza göre birini seçebilirsiniz..

11. Küçük Kırmızı Tote Tarzı Çantalar:

Küçük Kırmızı Tote Stil Çanta

Bez çantalar boyut olarak büyüktür ve seyahat ve alışveriş amaçlı mükemmeldir. Çanta kırmızı deri ile tasarlanmıştır ve öndeki küçük şık cep çantanın görünümünü güzelleştirir. Çanta tasarımcı görünümüne sahip ve çantanın şekli harika görünüyor. Kayışın kenarları şık metal donanıma sahiptir ve çantanın etkileyici görünmesini ve herhangi bir yere taşındığında çok şık ve güzel görünmesini sağlar.

12. Yün ve Kürk Küçük Çanta:

Yün ve Kürk Küçük Çanta

Çanta, kürk ve yün kombinasyonunda tasarlanmıştır, bu nedenle çantanın çok sevimli ve güzel görünmesini sağlar. Açık ve koyu yün ve kürkün karışımı ve uyumu, çantayı daha çekici gösteriyor. Siyah metalik zincir, çantayı omuzlarınızda taşıma rahatlığı sağlar. Bu sevimli küçük el çantasını taşırken kızlar kendi stil ifadelerini yaratabilir ve başkaları üzerinde bir izlenim bırakabilir..

13. Küçük Saten El Çantası:

Küçük Saten El Çantası

Debriyaj, ellerinizde koltuk altlarınızın altında da taşınabilen küçük bir çantadır. Çantanın taşımak için askıları veya kulpları yoktur ve çantada sadece temel ihtiyaçlarınızı taşıyabileceğiniz oldukça küçüktür. Çanta satenden yapılmıştır ve üst kısımdaki akıllı mandal, çantanın daha şık ve şık görünmesini sağlar. Üzerinde taşlı ve şık hırdavat kabartmalı bir desenin yanı sıra geniş çeşitleri bulunan bu çanta çeşidi, tarzınıza ve kıyafetinize göre birini seçebilir ve hatta harika bir gece çantasıdır..

14. Kova Tarzı Küçük Çantalar:

Kova Tarzı Küçük Çantalar

Çanta, her köşesi düz kenarlı bir kova şeklinde tasarlanmıştır. Çantanın üzerine küçük çiçek açan çiçekler küçük gümüş boncuklarla işlenerek çantaya sansasyonel bir görünüm kazandırılmıştır. Çantanın renk kombinasyonu ve metal kenarlı uzun şık kayışlar çantanın harika görünmesini sağlıyor. Bu tür çantalar, alışveriş için ve hatta ofise bile taşınmak için idealdir..

15. Sevimli Küçük Çantalar:

Sevimli Küçük Çantalar

Son fakat en az değil, burada genç genç kızlar için sevimli ve güzel görünümlü göz kamaştırıcı çantalar geliyor. Modaya uygun mavi renkli küçük el çantası cızırtılı bir görünüme sahip gibi görünüyor ve ön kısımda kabartmalı pembe küçük güzel fiyonk daha fazla görünüm katıyor. Metalik altın ekleri olan küçük pembe sap, çantaya eksiksiz bir görünüm kazandırır. Kolej ve alışveriş amaçlı da mükemmel bir çanta. Taşınırken akıllı ve şık görünmenizi sağlar..

Çantaların boyutları küçük olduğu için taşıması çok kolaydır. Küçük çantalar, kızların özgürce seyahat etmelerine yardımcı olduğu için stilden ziyade bir ihtiyaç haline geldi ve çapraz askılı, uzun askılı gibi birçok stilde mevcut. Küçük çantalar daha fazla çekicilik katıyor ve böylece size minimalist bir görünüm kazandırıyor..