YSL, Yves Saint Laurent’in kısaltmasıdır. 1960’lı yıllarda Yves Saint Laurent tarafından kurulan Fransa’nın lüks markasıdır. Bu marka altında giysi, çanta, ceket, ayakkabı, parfüm ve daha birçok ürün bulunmaktadır. YSL özellikle çantalarıyla tanınır. Çanta tarzından sonra en çok çeşitlenen türdür. Lüks çantalar söz konusu olduğunda, size en çok hangi tarzın yakıştığını bilmelisiniz. Bu yüzden her tür ve şekilde en lüks çantalara sahipler. Geniştirler ve tüm eşyalarınız için alana sahiptirler. Onların renk dizisi sizi gerçekten şaşırtacak.

Hindistan'da Şık YSL Marka Çanta Koleksiyonu

YSL Kadın Çantalarının Son Modelleri:

İşte alışveriş için birkaç YSL Çanta türü.

1. Alışveriş için YSL Omuz Çantaları:

Alışveriş için YSL Omuz Çantaları

Çarpıcı ve cesur tasarımlar arıyorsanız YSL omuz çantası tam size göre. Baskılar ve yüksek kaliteli deri ile gelirler. Sofistike ve akşamlar için mükemmeller. Sadece doğru miktarda cazibe katıyorlar.

2. El Çantası YSL Çapraz Çantalar:

El Çantası YSL Çapraz Çantalar

El çantası YSL çantası, askı olarak kullanılabilen çapraz bir çantadır. Genellikle bir kemer olarak metalik zincire sahiptirler. Birçok baskıda ve farklı deri türlerinde gelirler. Eller serbest olmak istiyorsanız, geziler için mükemmeldirler..

3. YSL Siyah El Çantası:

YSL Siyah El Çantası

YSL çantaları muhteşem debriyaj tasarımı için olmuştur. Eşsiz ve harika renkleri var. Kaliteli deriden yapılmışlardır. Genellikle metalik bir kaplamaya ve YSL logosuna sahiptirler. Gece elbisesi ile taşımak için mükemmeldirler.

4. Tote YSL Çanta:

Çanta YSL Çanta

Totes YSL çantası her zaman göz alıcıdır. Deri en iyisidir ve harika bir baskıya sahiptir. Leopar baskısı çok iyi bilinmektedir. Ofisten akşam partisine kadar mükemmeller. Size akıllı ve zarif bir görünüm veren ekstra kenar eklerler.

5. Sac Der Jour YSL Çantaları:

Sac Der Jour YSL Çanta

Sac Der Jour YSL çantası, YSL’nin muhteşem kreasyonlarından biridir. Tasarımı ile dikkatinizi çekerler. Ayrıca renk çeşitliliği ile bilinir. Ağır asma kilitleriyle tanınırlar. Resmi toplantılar için mükemmeldir.

6. Monogram Küçük Püskül YSL Çanta:

Monogram Küçük Püskül YSL Çanta

Bir monogram küçük püskül YSL çantası, mükemmel boyutta bir çantadır. Çok küçük ve çok büyük değiller. Güzel bir çanta ve manyetik kapatma ile geliyor. Python kabartmalı deriden gelir. Minyon bir figür için mükemmeldir.

7. YSL Çapraz Vücut Çanta:

YSL Çapraz Vücut Çanta

YSL çapraz askılı çanta daha çok askılı çanta gibidir. Birçok renk ve boyutta yapılırlar ancak çoğu küçüktür. Parıltılı, çatlamış metalik gövde kaplaması ve bir sonraki suare için minyon çapraz gövdenin lüks görünümünü geliştiren ışıltılı bir ikonik ambleme sahiptir..

8. Baget YSL Çanta:

Baget YSL Çanta

Baget YSL çantası, küçük bir el çantasıdır. Deriden yapılmıştır ve bir adet kapatma kapağı vardır. Tüm renklerde mevcuttur ancak ikonik kraliyet mavisi dana derisi ile tanınır. Bu çok kıt ve şık.

9. Mini YSL Çantası:

Mini YSL Çanta

Mini YSL çantası, küçük bir çantadır, ancak tüm temel eşyalarınızı sığdırabileceğiniz kadar geniştir. Deriden yapılmıştır ve birçok baskıya sahiptir. Benim favorim kapitone olanlar. Yüksek topuklu kısa seksi elbisenizle takım yapmak mükemmel.

Günümüzün müşterileri çok akıllı hale geldi. Özellikle yeniden satış değeri yüksek, doğru lüks çantalara yatırım yapıyorlar. Hiç şüphe yok ki YSL çantalar, alıcılar arasında favorilerden biri. Kesinlikle lüks ve estetik açıdan hoş olan vardır. Herhangi bir durumda kullanabilir ve muhteşem görünebilirsiniz..