Yaprak sanatı güzel bir zanaat etkinliğidir. Bu zanaat sonbahar renkleriyle güzel görünüyor, ancak herhangi bir mevsimde herhangi bir yaprak türü kullanılarak yapılabilir. Bu yaprakların düzenlenmesi çocuklar için eğlenceli bir aktivitedir..

Resimlerle En İyi Hindistan Cevizi, Palmiye ve Kağıt Yaprağı El Sanatları Fikirleri:

İşte birkaç yaprak el işi, çocuklar, okul öncesi çocuklar ve küçük çocuklar için en iyi 9 yapraklı el işi arasından seçim yapın,

1. Kağıt Yaprak El İşi:

Kağıt Yaprak El Sanatları

Farklı renklerde kağıtlarla kolayca yapılabilecek güzel bir el işi. Bir yaprak şablonuna ihtiyacınız yok. Herhangi bir kağıt şekli alın ve güzel yapraklar yapmak için çalışın. Kağıt yaprak herhangi bir şekil ve renkte olabilir. Onlarla sonbahar yaprakları yapmayı deneyebilirsiniz. Çok doğal ve güzel görünüyor. Marşı kesip bir demet yapmak için birbirine yapıştırın.

2. Palmiye Yaprağı El Sanatları:

Palmiye Yaprağı El Sanatları

Palmiye yaprakları yapmak çok eğlenceli. Çocuklar için güzel bir yaprak zanaat. Bu sezon, güzel palmiye yaprağı zanaatlarıyla evinize tropikal bir hava katıyor. Kağıtla çalışıyor ve seçilen yaprak için çok sayıda bıçak veriyor. Güzel bir görünüm vermek için onları renklendirmeye çalışın.

3. Hindistan Cevizi Yaprağı El Sanatları:

Hindistan Cevizi Yaprağı El Sanatları

Hindistan cevizi yapraklarından faydalı bir şeyler yapmak için harika bir fikir. Onları atmak yerine bu güzel hindistan cevizi yaprağı şapkalarını deneyin. Çok güzel görünüyor. Bunları yapmak için özel bir alet gerektirmez, Sizi güneş ışığından korur. Bunu yapmak da eğlenceli.

4. Sonbahar Yaprağı El Sanatları:

Sonbahar Yaprağı El Sanatları

Çocuğunuz sonbahar yaprağı zanaatı yapmayı çok ister. Bir çerçeve seçmeniz ve bazı sonbahar yaprakları toplamanız gerekiyor. Oluşturmak için bir resim seçmelisiniz ve yapıştırıcı kullanarak bu yapraklar harika bir duvar sanatı yapmak için birbirine yapıştırılabilir..

5. Yaprak Ayçiçeği El Sanatları:

Yaprak Ayçiçeği El Sanatları

Sonbahar, el işi yapmak için güzel bir mevsimdir. Uzun ve sivri olan güzel yapraklar seçin. Çocuklarınızın bu güzel ayçiçeklerini yaratmasını sağlayın. Ortasına güzel bir renkli yuvarlak kağıt alın ve bu yaprakları etrafına yapıştırın. Bu çiçeklerin rengi yüzünüze güzel bir gülümseme yerleştirecek.

6. Yaprak Maskesi El Sanatları:

Yaprak Maskesi El Sanatları

Bu doğal yapraklardan maske yapma fikri çok eğlenceli. Okul öncesi çocuklar için güzel bir yaprak zanaat. Böyle güzel maskeler takan yaprak adam oynamayı çok sevecekler. Oluşturması basittir ve çocuklar onları son kez giyecek. Maskeyi çizin ve bedeninize göre kesin ve göz deliklerini buna göre ayarlayın. Yapraklar kurutulmalıdır. Bu maskeyi yapmak için yapıştırıcı sürün ve yaprakları yapıştırın..

7. Yaprak Fener El Sanatları:

Yaprak Fener El Sanatları

Yaprak fenerler, küçük çocuklar için iyi bir Yaprak zanaat fikridir. Tek ihtiyacınız olan farklı renklerde sonbahar yaprakları. Feneri yapmak için bir tel ve elektrik ampulüne ihtiyacınız var. Bu yaprakları kraft kağıdına yapıştırın ve bunları peynir kutularına yuvarlamanız gerekir. Fenerlerin parlaması için içlerine bir ampul asın. Çocuklar yapraklı fenerlerden çıkan ışıklara bayılacak.

8. Yaprak Canavar El Sanatları:

Yaprak Canavarı El Sanatları

Yeni yürümeye başlayan çocuklarınız için eğlenceli aktivitelere göz atın. Biraz yaprak canavarı yapın. Çocuklar onları sevecekti. Bu sevimli yaprak canavarlarıyla annelerini korkutup kaçırabilirler. Çocuklar, canavar bir görünüm vermek için bu sonbahar yapraklarına o korkunç gözleri yapıştırmaya bayılacaklar. Tek ihtiyacınız olan yapıştırıcı ve kuru yapraklar.

9. Boyama Yaprakları El Sanatları:

Boyama Yaprakları Zanaat

Sonbahar, bu zanaatı almak için iyi bir mevsimdir. Bahçenizden bir sürü yaprak toplayın. Akrilik renk seçiminizi yapın. Güzel bir görünüm vermek için onları bu yapraklara boyayın. Ayrıca tüm bu boyalı yaprakları bir araya getirerek güzel bir kolaj oluşturabilirsiniz..

Yaprak sanatı, çocuk aktivitelerine çok fazla eğlence katıyor. Sonbahar, böyle güzel el sanatları yapmak için seçebileceğiniz mevsimdir. Çocuklarınız için yaprak canavarları ve yaprak maskeleri gibi bu basit el işlerini yapmayı deneyin Onlarla oynamayı çok seveceklerdir. Fenerler bu havadar akşamlar için çok iyi bir fikir.

Görüntüler Kaynağı: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9.