Bahar, mart ortasından haziran ortasına kadar başlar; mevsimin türü, sonraki kışı ve bir önceki yaz. Taze ve yeşil ağaçlardan yeni yaprakların çıktığı, taze çiçeklerin, her şeyin tazelendiği zamandır..

Çocuklar ve Okul Öncesi Çocuklar İçin En İyi ve Kolay Bahar El Sanatları:

İlkbahar için uygulayabileceğiniz bazı fikirler var, işte okul öncesi ve yetişkinler için en iyi 9 kolay bahar el işi,

1. Kuş Oyuncak El Sanatları:

Kuş Oyuncak El Sanatları

Yeni yapraklar ve kuşların zevk aldığı çiçeklerle, bir ağaçtan diğerine uzun uçuşlar yapmak için tazedirler, bu çocuklar için harika bir bahar sanatıdır, burada küçük kuşlar yapabilir ve onları kahverengi gibi bir karton kağıda yapıştırabilirsiniz. arka plan, bu kişinin odasında tutulması için iyi bir zanaat.

2. Kağıt Çiçek El Sanatları:

Kağıt Çiçek El Sanatları

Çocuğunuza okulunda pek çok aktivite verilir, yapabileceğiniz şey çocuğunuza kağıt çiçeği öğretmek, bir yaprak kağıt almak, farklı renkte bir kağıt kesmek, ancak tamamen değil, bir kartona sarmak ve yuvarlak çiçekler yapmaya çalışmaktır. . Bunlar okul öncesi çocuklar için harika bahar el sanatları.

3. Çubuk Hayvan El Sanatları:

Çubuk Hayvan El Sanatları

Çubuk hayvan ile bahar mevsimini çok iyi temsil edebilirsiniz, bu yüzden yapmanız gereken tek şey dondurma çubuğunu toplamak ve ardından yeşil, turuncu, sarı gibi farklı renklerle boyamak, bu renkler bahar mevsimini temsil ettiği için biraz yapabilirsiniz. gözler ve burun ve saçlar için biraz pamuk yapıştırın, bu harika bahar zanaat fikri gösteri parçası olarak saklanabilir.

4. Ponpon Bahar El Sanatları:

Ponpon Bahar El Sanatları

pom pom, küpeler ve yüzükler gibi farklı şeyler için kullanılan küçük sünger toplardır, bunlardan bazı gösteri parçaları da yapabilirsiniz, böylece bahar pom zanaat yapmak için bulut şeklini keserek ve farklı renkte pom yapıştırarak bir bulut yapabilirsiniz. o zaman bunu Almira’ya veya hatta odanızın duvarına yapıştırabilirsiniz, bu yeni yürümeye başlayan çocuklar için eşsiz bir bahar sanatıdır..

5. Mason Kavanoz El Sanatları:

Kavanoz El Sanatları

mason kavanoz normal cam kavanozdur, yapmanız gereken tek şey onları biraz bahar rengine boyamak ve sonra içlerine taze çiçekler koymak veya bahar mevsimi renkleri olarak kağıt çiçekler yapıp içine koymak, bu kolay bir bahar zanaatı.

6. Ekmek Tahtası Bahar El Sanatları:

Ekmek Tahtası Bahar El Sanatları

İşte yetişkinler için harika bahar el sanatları, evinizde eski bir kesme tepsiniz var, onu güzel bir tepsiye dönüştürebilirsiniz, bu yüzden farklı bir renk tavşanı isteyin ve tepsiye yapıştırın ve bu güzel bir gösteri olacak parça ve yeni bir zanaat fikri.

7. Kelebek Bahar El Sanatları:

Kelebek Bahar El Sanatları

Kahve filtresini kullanarak kolayca kelebek yaylı el işleri yapabilirsin, onları farklı renklere boyayabilir, sonra ezebilir ve samandan nektarını yapabilirsin. Bunlar, çocukların odalarına asabilecekleri harika bahar el işleri..

8. Bahar Çelengi:

Bahar Çelengi

Sadece kağıt çiçekleri toplayın ya da baharın farklı renkleriyle kağıt çiçekler yapabilir, ardından yuvarlak bir kartona yapıştırabilir ve üzerine bir dantel ekleyerek asabilirsiniz. Bununla güzel bir çiçek çelengi elde edersiniz. Siz çocuklar bu çelengi kolayca yapabilirsiniz, bu çocuklar için en iyi bahar zanaat fikirleri, ayrıca zaman öldürmek için.

9. Tohum Çiçeği:

Tohum Çiçek

Böylece, bir ağaçtan veya bir çiçekten farklı büyük tohumlardan güzel bahar zanaatları yapabilirsiniz, tek yapmanız gereken bu tohumları bahar rengi gibi farklı renklerle renklendirmek ve bunları bir kağıda yapıştırmak ve çerçevelemek. bunlar bahar için harika el sanatları.

Kendi evinizde yapabileceğiniz pek çok yaylı el işi var, onları bir gösteri parçası olarak saklayabilirsiniz veya bazılarını çerçeveleyebilir ve evinizde tutabilirsiniz, ayrıca satabilirsiniz..

Görüntüler Kaynağı: 1, 2, 4, 5, 6, 8, 9.