6 yaşındaki kızınız harika elbiseler giymeyi çok ister. Elbiseler her zaman güzel baskılarla parlaktır veya kraliyet saten malzemeden yapılmıştır. Çarpıcı ve harika görünüyorlar. Burada listelediğimiz bu elbiseler en iyisidir ve satın almak istediğiniz türleri seçebilirsiniz..

Satın alabileceğiniz elbiseler, pamuklu ve yazlık kısa elbiselerdir. Diğer stiller, doğum günü kutlamaları ve hatta düğünler gibi durumlar için olabilir. Süslü elbiseleri kullanabileceğiniz çiçek kızları, yarışmalar vb. tüm durumlardır. Saten elbisenin muhteşem görünmesini sağlar ve çocuğunuz içlerinde muhteşem ve çarpıcı görünecek.

Resimlerle Şirin ve Şık 6 Yaş Kız Elbise Modelleri:

Seçiminiz ne olursa olsun, bu elbiseler çocuğunuza hak ettiği şık görünümü verecektir..

1. Yaz Net Elbise:

Yaz Net Elbise

Küçük çocuğunuz için bu havalı görünümlü yazlık elbiseyi seçin. Bu 6 yaş kız elbisesi güzel ve pamuk ve ağdan yapılmıştır. Elbisenin üst kısmı çiçek desenli, alt kısmı file ile katmanlı. Net ayrıca iyi bir görünüm vermek için yazdırılır.

2. Tek Omuz Elbise:

Tek Omuz Elbise

Bu, bir parti için giyebileceği 6 yaşında güzel bir kız elbisesi. Tek omuzlu elbise, etrafına sarılmış çiçeklerden yapılmıştır. Örgü korse takılır ve alt kısımdaki işaret fişekleri taban uzunluğundadır. Bu tül elbise her türlü durum için mükemmeldir.

3. Beyaz Saten ve Dantel Elbise:

Beyaz Saten ve Dantel Elbise

Küçük çocuğunuz için doğum günü için çarpıcı bir beyaz elbise seçin. Bu 6 yaş kız elbisesi beyaz satenden yapılmıştır. Ortadaki kemer pileli. Elbisenin etek kısmı file olup alt kısmı dantel işlemelidir. Elbisenin alevleri, etrafta dolaşmak için mükemmel hale getirir..

4. Büzgülü Elbise:

Büzgülü Elbise

Çoğu yazlık elbise oyun zamanı için en iyisidir. Bu 6 yaş bebek elbisesi saf pamuktan üretilmiştir ve baskılıdır. Elbise büzgü ile yapılır ve bu onu gerçekten güzel yapar. Askılı omuzlar bu elbiseye bir başka harika ek.

5. Kemerli Likralı Elbise:

Kemerli Likralı Elbise

Çocuklar kemerleri elbiseleriyle severler. Bu Likralı elbise beyaz ve yeşil olmak üzere iki renkten yapılmıştır. Üst kısım fiyonk ve boncuklarla süslenmiştir. Bu elbise ile siz de güzel bir kemere sahip olabilirsiniz. Bu 6 yıllık kız bebek elbisesi her zaman için mükemmel.

6. Tül Yere Kadar Elbise:

Tül Yere Kadar Elbise

Yere kadar uzanan bu tül elbiseyle çocuğunuzu bir prensese dönüştürün. Beyaz elbise düğünler veya yarışmalar için mükemmeldir. Partide 6 yaş kız için elbise giyerek öne çıkmanız gerekiyor. Elbise taban uzunluğunda ve kızı bir prenses gibi gösteriyor.

7. Kolsuz Plaj Elbisesi:

Kolsuz Plaj Elbisesi

Çoğu çocuk kumsalda oynamayı sever. Plaj için giyinmek başka bir harika yoldur. Bu kızlar 6 yaşında giyebileceğin şey. Elbise kolsuz ve arkada güzel bir tasarıma sahip. Baskılar plaj için mükemmel.

8. Ceketli Saten Elbise:

Ceketli Saten Elbise

Bu resmi elbiseyi 6 yaşında bir gelinlik veya herhangi bir fırsat olarak alın. Saf saten elbise güzel bir ceket ile şık hale getirilmiştir. Uzun kollu ceket harika bir yapı ile dikilmiştir. Elbisenin üzerindeki çiçekler güzel ve göze çarpıyor.

9. Aplike Elbise:

Aplike Elbise

İşte çocuğunuz için başka bir havalı elbise. Bu şık aplike elbise, ren geyiği desenine sahiptir. Kırmızı çizgili elbise tam kollu ve diz boyudur. Bu tatil mevsimleri için de idealdir. Bu aynı zamanda 6 yaş için bir parti elbisesi olabilir..

10. Düşük Bel Fırfırlı Elbise:

Düşük Bel Fırfırlı Elbise

Çocuklarınızla oyun oynamak için bu göz alıcı düşük belli fırfırlı elbiseyi seçin. Bu elbise düşük belli ve fırfırlar iki renkle yapılmıştır. Korse sarı renktedir ve fırfırlar sarı ve beyaz ile yapılmıştır. Harika bir dokunuş için kontrast çiçek eklendi.

11. Uzun Abiye Elbise:

Uzun Abiye Elbise

Bu harika şeftali kızları parti elbisesini 6 yaşında deneyin. Bu elbise partiler, davetler ve düğünler için giyilebilecek uzun bir gece elbisesi. Elbisedeki çiçekler mükemmel desenli ve bele ve omuzlara yerleştirilmiş.

12. Fantezi Elbise Kostümü:

Fantezi Elbise Kostüm

Çocuğunuz herhangi bir süslü elbise yarışmasına katılmak zorundaysa, bu harika bir seçimdir. Elbise, bir çocuğun kolayca giyebileceği bir Avrupa kostümüdür. Süslü elbise kostümü önlük ve ceketle mükemmel.

13. Kurdele Elbise:

Kurdele Elbise

Bir parti veya etkinlik için bu file ve kurdele elbiseyi seçin. Elbisenin üst kısmında güzel bir ağ parçası var. Alt kısım şeritlerle kaplıdır. Bu 5 katlı şeritler, hoş görünümlü sofistike bir elbise yapar. Doğum günleri için de idealdir.

14. Şişirilmiş Kol Elbise:

Kabarık Kol Elbise

6 yaşındaki bu güzel elbise, yarışmalar veya etkinlikler için harika. Kabarık kol, resmi ve çarpıcı hale getirir. Bu zarif elbise dantel ve satenin birleşimidir. Korse dantelden yapılmıştır ve alt kısmı satendir..

15. Fırfırlı Elbise:

Fırfırlı Elbise

İşte çocuğunuzun giyebileceği havalı bir gece elbisesi. Düz fırfır elbise, süslü ve zarif olduğu için mükemmeldir. Bu elbise, dantelin yanı sıra renkli malzemeden yapılmıştır. Büyük fiyonk, bu elbiseyi ifade eden şeydir..

6 yaş için elbise, çocuğunuza stil vermenin en iyi yoludur. Bu elbiseler resmi durumlar için veya günlük kullanım için olabilir. Saten elbiseler genellikle partiler ve durumlar içindir. Bu elbiseler boncukların yanı sıra çiçekler ve fiyonklarla süslenmiştir. Pamuklu elbiseler günlük kullanım ve yarı resmi durumlar içindir..