Doğum günü kızı her zaman benzersiz ve özel bir şekilde giyinmelidir. Hem kızlar hem de kadınlar için çok çeşitli moda ve parti elbiseleri var. Seksi bandajlı elbiseleriniz, kokteyl elbiseleriniz, gece elbiseleriniz ve ayrıca uzun balo elbiseleriniz var. Bu koleksiyonlardan birini seçmeyi düşünürseniz, stiller her bireyi bolca bulabilir. Ancak bir şey, doğum günü kızı veya kadınlarının muhteşem görünecek şekilde en iyi şekilde giyinmesi gerektiğinden emin olunmalıdır. Küçük meleğiniz de o peri görünümünü elde etmek için doğum gününde Prenses tipi elbiseler giymek isterdi. Ve elbette, bunu hak ediyorlar çünkü doğum günleri gerçekten kutlanacak.

Modadaki Bayanlar ve Bebekler İçin Güzel ve En İyi Doğum Günü Elbise Tasarımları:

Burada kız bebekler, ikizler ve yetişkin kızlardan herkes için ve bilge kadınlar için en iyi 30 doğum günü elbisesinin tasarımcı serisi modelleri var..

1. Köpüklü Seksi Doğum Günü Elbisesi:

Köpüklü Seksi Doğum Günü Elbisesi

Bu yeni ışıltılı altın tonlu Payet tank elbise serisini keşfedin. Kolsuzdur ve şık bir balıkçı yaka tasarımına sahiptir. Polyester ve spandeks kullanılarak yapılan bu kadın doğum günü elbisesi, dizlerin üzerinde mini bir uzunluğa sahiptir..

2. Asimetrik Şeftali Tonlu Doğum Günü Elbisesi:

Asimetrik Şeftali Tonlu Doğum Günü Elbisesi

Bu, kolsuz desende kayık tarzı yakalı kızlar için ideal bir doğum günü elbisesidir. Üst korse, ışıltılı bir görünüm veren parlak ışıltılı payetler kullanılarak yapılmıştır. Etek kısmı asimetriktir ve daha fazla fırfırlı düzensiz bir uzunluğa sahiptir..

3. Altın Sırtı Açık Doğum Günü Elbisesi:

Altın Sırtı Açık Doğum Günü Elbisesi

Bu akıllara durgunluk veren doğum günü elbisesi serisi, mini tül etekli normal yuvarlak yakalı desene sahiptir. Sırt, eğik bir düğüm kullanılarak bağlanır ve açık sırt bulabilirsiniz. Fermuar kapatma eteğin alt kısmında tutulur.

4. Omuzsuz Doğum Günü Elbisesi:

Omuzları Açık Doğum Günü Elbisesi

Doğum günlerinizden biri bu tür kapalı Omuz balo elbisesiyle çiçek açabilir. Burada düz siyah renkte ve dizlere kadar uzanan bir denizkızı silüeti var. Bu bodycon tipi elbiseler, doğum günleri gibi partiler için mükemmeldir..

5. Doğum Günü Elbisesini Katlayın:

Katlamalı Doğum Günü Elbisesi

Bu çarpıcı kırmızı Bardot boyun desenli doğum günü partisi elbisesini kapın. Katlamalı model göğüs korsajına sahiptir ve anvelop kısmı doğal bel kısmında biter. Dar tam kollu ve kısa tip bir elbise ile birlikte gelir..

6. Bir Omuz beyaz Doğum Günü Elbisesi:

Tek Omuz Beyaz Doğum Günü Elbisesi

Yetişkinler için çarpıcı kraliyet görünümlü doğum günü partisi elbiseleri. Saf beyaz kıyafetlerde tek omuz tasarımına sahiptir. Korsajı arkadan ikiye ayrılmış fırfırlı bir kaplama var. Midi uzunlukta bir modelde gelir. Ayrıca taşıma kolaylığı hissetmek için açık bir yan yarık vardır ve bel kısmı doğal bir desende tasarlanmıştır..

7. Fishnet Bardot Midi Doğum Günü Elbisesi:

File Bardot Midi Doğum Günü Elbisesi

Bu, file malzeme ile kullanılmış bayanlar için pembe gümrüklü bir doğum günü elbisesidir. Bardot tarzı boyuna sahiptir ve alt sırt kısmında balık kuyruğu tasarımına sahip midi tipi bir modeldir. Fermuar seçeneği arkada verilmiştir. Eşsiz kollar, resimde gösterildiği gibi korse ile elbiseye bir noktada takılır..

8. Vaftiz Elbisesi Doğum Günü Elbisesi:

Vaftiz Elbisesi Doğum Günü Elbisesi

İlk doğum günü vaftizinde de kullanılabilecek eksantrik ve dikkat çekici kış koleksiyonu kız bebek doğum günü elbisesi geliyor. Kolları tam kapalı boyunludur ve üst korsajı dantel malzeme kullanır. Tül etek, arka fermuar kapatmasında büyük bir fiyonklu şifon kullanılarak yapılmıştır..

9. Rozetli Boyun Desen Doğum Günü Elbisesi:

Rozetli Boyun Desen Doğum Günü Elbisesi

Doğum günleri için şirin ve muhteşem bir bebek elbisesi arıyorsanız, aramanız burada sona eriyor. Güzel pembe gölgeli rozet boyun tasarımıdır. Tüm korseyi oluşturan ve kolsuz tipte olan birden fazla fırfırdan oluşur..

10. Kolsuz Sırt Açık Doğum Günü Elbisesi:

Kolsuz Sırtı Açık Doğum Günü Elbisesi

İşte yetişkinler için kolları olmayan ve arkada fiyonk aplikesi olmayan şık ama çiçek açan doğum günü partisi elbiseleri koleksiyonu. Korse, doğum günü partilerinde giymeyi özel kılan mikro boncuklarla parlak ve ışıltılıdır. Etek, tül modelinde tasarlanmış kalın kumaş kullanılarak yapılmıştır..

11. Gümüş İşlemeli Doğum Günü Elbisesi:

Gümüş İşlemeli Doğum Günü Elbisesi

Bu tür modaya uygun en iyi doğum günü elbisesini giyerek tutkunuzu bırakmayın. Bardot yakalı üst kısmı gümüş işlemelerle süslenmiştir. Yan yarık açık, parlak kırmızı gölgede uzun alayı balo tipi etek ile tasarlanmıştır..

12. Allık Pembe Ruffled Shift Doğum Günü Elbisesi:

Allık Pembe Fırfırlı Shift Doğum Günü Elbisesi

Omuz hizasında fırfırlı vardiyalı kadınlar için bu doğum günü partisi elbisesine bir göz atabilirsiniz. Eteğin alt kısmında kesim işinden oluşmaktadır. Eşsiz zarafetini gösteren büyük fırfır aplikeli bir omuza sahiptir.

13. Kırmızı Şal Doğum Günü Elbisesi:

Kırmızı Şal Doğum Günü Elbisesi

Bu sezon parlak kırmızı bir doğum günü elbisesi giymenin etnik kökenini keşfedin. Çepeçevre saran bir stildir ve dizlere kadar uzanır. Yakalı yakalı eğrilmiş pamuklu kumaşın her tarafında bazı sevimli aplikler bulunan dördüncü üç kolludur..

14. Günlük Abiye Doğum Günü Elbisesi:

Günlük Akşam Doğum Günü Elbisesi

Bayanlara özel bu olağanüstü doğum günü partisi elbiseleri ile koleksiyonunuzun en güzel parçalarından birine sahipsiniz. Bu lacivert kıyafet, önden uzun fermuarlı kapalı boyuna sahiptir. Kolları tamdır ve kol manşetlerinde ve ön etek alt kısmında çiçek baskıları vardır..

15. Kırmızı Corrine Doğum Günü Elbisesi:

Kırmızı Corrine Doğum Günü Elbisesi

Kırmızı tonlarında olan bu görkemli ve lüks Corrine tipi doğum günü elbiselerini keşfedin. Yandan fermuarlıdır ve naylon tül etekli polyester kullanılarak yapılmıştır. Yan kemiklerle birlikte gelir ve tüm akşam partileri için mükemmeldir..

16. Yüksek Düşük Gümüş Doğum Günü Elbisesi:

Yüksek Düşük Gümüş Doğum Günü Elbisesi

Akşam doğum günü partileri için kullanılan yüksek alçak elbiselerin şimdiye kadarki en iyi koleksiyonudur. Şifon tül model etek ile muhteşem bir görünüm veren ışıltılı gümüş pullara sahiptir. Ve bu bir Bardot tipi yaka ile geliyor.

17. El Boncuklu Straplez Doğum Günü Elbisesi:

El Boncuklu Straplez Doğum Günü Elbisesi

El boncuklu topal işlemeli ön korsajı ile Bardot boyun stiline sahip kızlar için kraliyet görünümlü doğum günü elbisesi serisidir. Siyah gölgeli taban ve altın işlemeli balo modeli görünümündedir. Akşam doğum günü etkinlikleri için mükemmel bir koleksiyon.

18. Değerli Metal Payetler Doğum Günü Elbisesi:

Değerli Metal Payetler Doğum Günü Elbisesi

Değerli metal payetlerden oluşan bu sevimli ve çarpıcı kadın doğum günü elbisesi koleksiyonuyla hayaliniz gerçek olabilir mi? Dar kesim korse ile kayık yaka desenine sahiptir. Bodycon tarzı dizlere kadar uzanır ve yanlarda metalik fermuar görülür. Yatay metal payetler, ortada Web tarzı kayışlara sahiptir. Bu kıyafeti giyerken rahat hissetmek için, iç kısım olarak kullanılan kalın bir yüksek kaliteli astar tabakası vardır..

19. Bandajlı Yan Açık Doğum Günü Elbisesi:

Bandaj Yan Açık Doğum Günü Elbisesi

Bu elbise, bandaj tarzı yan açık olan birinci sınıf yeşil renktedir. O kesimlere düğme aplike eklenmiş olup kolları dolguludur. Boyun kalıbı kapalı tip olup bodycon tarzı uyluk boyuna ulaşır. Hem ön hem de arka taraflarda tüm vücut kısmı, malzeme üzerinde kabartmalı özel süslü aplikler bulamazsınız. Tamamen sade olarak tasarlanmıştır ve yine de ilk derece rahatlığa sahiptir..

20. Turkuaz Mavi Straplez Doğum Günü Elbisesi:

Turkuaz Mavi Straplez Doğum Günü Elbisesi

İçinizdeki moda divasını açın ve bu straplez Bardot boyun turkuaz mavisi tonlu kızlar için doğum günü elbisesini deneyin. Eteğin ön tarafında önden açık yırtmaç vardır. Eteğin klozetleri file kumaş kullanılarak yapılmış olup, iç astarı saten olarak verilmiştir. Bu mükemmel şekilleri elde etmek için, elbiseyi istenen açıda oturtmak için ön korsajda bazı dikiş çizgileri vardır..

21. Boyunsuz Deniz Kızı Siluet Doğum Günü Elbisesi:

Boyunsuz Deniz Kızı Siluet Doğum Günü Elbisesi

En iyi doğum günü elbiselerinden oluşan böyle zarif bir koleksiyon giyerek iç duyularınızı büyüleyin. Bu, önü açık yırtmaçlı, çarpıcı pembe renkli balık etekli bir silüet elbisedir. Boyunsuz bir modeldir ve bel kısmında ön açıklıkları vardır. Özel görünmesi için bazı ışıltılı aplikler var. Üst korse ile etek arasına dokunmuş, bel kısmındaki işlemeleri de tutmak için dar bir elbise bulabilirsiniz. Etekteki fırfırlar da alt sırtta bulunur..

22. İnce Askılı Doğum Günü Elbisesi:

İnce Askılı Doğum Günü Elbisesi

Burada, kadınlar için en iyi doğum günü elbiseleri koleksiyonunun en iyilerini bulacaksınız. Boynunda ince kayışlar bulunan kalın sentetik malzemeden yapılmış parlak mavi renktedir. Elbise dizlere kadar uzanıyor ve her tarafında çiçek baskıları var. Şık tasarımlı bir çift sandalet ile bir çift tasarımcı küpe takarak bu kıyafetin çok özel görünmesini sağlayabilirsiniz..

23. Kraliyet Mavi Sırtı Açık Doğum Günü Elbisesi:

Kraliyet Mavi Sırtı Açık Doğum Günü Elbisesi

İşte bu kraliyet mavisi tonu için her şeyini feda eden birkaç bayanın favori seçimi. Askılı gümüş korsajı ile sırtı açık. Ve etekte orta süpürme tasarımına sahiptir. Herhangi bir aksesuara ihtiyaç duymayacak şekilde fevkalade tasarlanmıştır. Bu uzun balolarla çok iyi giden uygun bir kuaför kalıbıyla görünümü tamamlayabilirsiniz..

24. Çiçekli Unicorn Desenli Doğum Günü Elbisesi:

Çiçekli Unicorn Desenli Doğum Günü Elbisesi

Bu elbise, çevresinde aksanlı çiçekler bulunan en güzel tek boynuzlu at yüzüne sahiptir. Şifon malzeme, daha tuhaf işaret fişekleri ekleyen yanları karıştırır. Kolsuzdur ve alevleri olarak üç renkli katmana sahiptir ve ardından şifon tül eteğin üzerine gider. Bu bebek ilk doğum günü elbisesi kesinlikle küçük kızınızın gördüğü büyülü bir elbise..

25. Sıcak Pembe Boncuklu Doğum Günü Elbisesi:

Sıcak Pembe Boncuklu Doğum Günü Elbisesi

Bu, önümüzdeki günlerde doğum gününü kutlamayı bekleyen küçük ara kızınız için mükemmel bir seçim. Sıcak pembe boncuklu aplikeli şirin bir doğum günü elbisesidir. Aplikler, elbiseye ışıltılı bir görünüm kazandırmak için gümüş gölgeli taşlardır. Uzun tam alevlendi etekli bir alayı elbisesidir..

26. Balo Tipi Çocuk Doğum Günü Elbisesi:

Balo Tipi Çocuk Doğum Günü Elbisesi

Balo elbisesi modeli ile güzel bir pembe çiçekli kız elbisesidir. Elbisenin eteğinde birden fazla fırfır ve işaret fişekleri bulunan uzun tren süpürme var. Yakasında rozet bulunan bu doğum günü elbisesi, doğum günü gibi akşam partileri için uygundur. Eşsiz kesimleri ile tanınan ancak sevimli küçük kızınızın adımlarını izlemesini sağlayan kız bebek doğum günü elbiselerinin en iyi koleksiyonlarından biridir..

27. Parlak Sarı İşlemeli Doğum Günü Elbisesi:

Parlak Sarı İşlemeli Doğum Günü Elbisesi

Bu parlak sarı renkte uzun frak tipi kız bebek doğum günü elbisesidir. Göğüs kısmında ve eteğin bordür kısmında kontrast siyah renk işlemeleri bulunmaktadır. Etek tabana değen balo modelidir ve kolsuzdur. Doğum günü gibi etkinlikler için örnek bir modeldir..

28. Tatlı Pembe Saten Doğum Günü Elbisesi:

Tatlı Pembe Saten Doğum Günü Elbisesi

Bayanlar için bu çekici ve büyüleyici tatlı pembe saten malzeme doğum günü elbiselerini keşfedin. Kolsuz model olup normal yuvarlak yakalı tasarıma sahiptir. Kıyafetin uzunluğu dizlerin altına kadar uzanır ve doğal bel kısmında minimal fırfırlar bulunur. Eteğin bordür uzunluğu bir dereceye kadar aynı değildir ve bu nedenle yarı asimetrik elbise adını almıştır. Hafiftir ve aynı zamanda taşınması çok uygundur.

29. Ezilmiş Korse Doğum Günü Elbisesi:

Ezilmiş Korse Doğum Günü Elbisesi

Bu, Bardot tarzı yaka ile eksantrik bir lavanta gölgesinde. Bu doğum günü elbisesinin vücut kısmında aplike yok ya da basit ve göğüs ön kısmında biraz ezilmiş desen var. Etek file kumaş kullanılarak yapılmıştır ve içleri saten astarlıdır. Kullanıcının şık ve seksi görünmesi için saten kemer seçeneği verilmiştir..

30. Sonbahar Yeşil Uzun Kollu Doğum Günü Elbisesi:

Sonbahar Yeşili Uzun Kollu Doğum Günü Elbisesi

Akşam parti kıyafetleri için mükemmel bir seçim olmak için bu dikkat çekici uzun balo elbiseleri koleksiyonuyla duyularınızı birleştirin. Kadınlar için bu sonbahar yeşili doğum günü partisi elbisesi, boyun ve bel için dantel aplikelerle şımartılıyor. Etek yere uzundur ve yüksek kaliteli şifon kumaştan yapılmıştır. Ek bir özellik yapmak için aynı koşu malzemesi şifon kemer tipi beli taşır.

Artık yukarıdaki açıklamalarda olduğu gibi bayan ve kız çocuk doğum günü elbisesi modelleri hakkında da bilgi sahibi olacaksınız. Evet, daha seçeceğiniz çok şey var. Sevimli frostlardan seksi kıyafetlere, kısa düz korse balodan uzun gösterişli balolara, boncuklu fırfırlardan straplez korse büstlere ve ardından dar silüetlerden uzun süpürenlere kadar var. Doğum gününüzü özel kılmak için sevimli ve benzersiz resmi koleksiyonlar bulunur. Sevdiklerinize doğum günlerinde de hediye edebilirsiniz..