Korse elbiseler straplez olup elbise vücudun göğüs kısmından başlamaktadır. Korse elbiseler daha çekici ve çekicidir. Doğrudan erkeğe hitap ediyor ve bu tür elbiseler lüks. Korse elbiseler bazen boncuk takılır ve daha tasarımcı bir parça yapılır. Görünüm olarak cömert görünüyor. Korse elbiseler sıcak ve boğucu görünüyor.

Trend Bayan Korse Elbiseler:

İşte bazı en iyi Korse tarzı elbiseler.

1. Korse Gotik Elbise:

Korse Gotik Elbise

Yüksek ve alçak desenli siyah korse elbisedir. Elbise siyah net harcama ile straplez. Her iki kol da transparan olup göğüs kısmı siyah fırfır bordür ile süslenmiştir. Orta üstte, yapıştırılmış beyaz düğmeler var.

2. Korse Gelinlik:

Korse Gelinlik

Bu beyaz korse elbise, düğün gününde giymek için özel olarak üretilmiştir. Elbisenin omuz askısı yoktur ve üst kısmı beyaz şerit düşme tasarımına sahiptir. Aşağıdaki elbise, zemini öpen katman çalışmasıyla güzel bir şekilde tasarlanmıştır. Bu, düğün gününüz için iyi bir seçim olacaktır..

3. Modern Korse Elbise:

Modern Korse Elbise

Bu kırmızı korse elbisenin içi ve dışı düz saten kırmızı kumaşa sahip olup, siyah çiçekli dantel ile döşenmiştir. Üstte, başlangıç ​​noktasında bir düğüm ile ortada çaprazlar yapılır. Ön kısım diz boyu ve arka kısım ayaklara dokunuyor.

4. Korse Katman Elbise:

Korse Katman Elbise

Şişman bayanlar için bu büyük beden korse elbise. Elbisenin önünde yaprak şekli veren ince askılı, arkası kare kesimlidir. Elbisenin alt kısmı elbiseye çok yakışan iki katlı bir işleme sahiptir. Siyah elbise çok hoş. Büyük beden arkadaşınıza hediye etmeyi planlıyorsanız, o zaman bu elbise de ona hediye olarak iyi bir seçim olacaktır..

5. Korse A Kesim Elbise:

Korse A Kesim Elbise

Bu korse tarzı elbise sade ve zariftir. Belin ortasına iki sıra altın rengi delik açılarak iplerin birbirine geçtiği ve ucunda düğüm atılır. Elbise güzel nitelikleri ile oldukça eğlenceli.

6. Uzun Korse Elbise:

Uzun Korse Elbise

İçi açık ton kumaş, dışı siyah dantelli dantel korse elbisedir. Üstte, dantel, parlak görünen parlak beyaz elmaslarla boncuklanmıştır. Aşağıdaki elbise, eğri dönüş veren ve bir bacağı açık hale getiren yandan kesimlidir..

7. Korse Seksi Elbise:

Korse Seksi Elbise

Bu deri korse elbisenin görünüşü seksi. Önü, yakasında çapraz ip desenli siyah deri kumaş ve her iki yanda siyah dantel ile kaplanmıştır. Belden itibaren elbise dantel baskı ile süslenmiştir ve bacağa çorap giyilir. Sevgili yorumlarınız için bu seksi görünümlü elbiseyi deneyin.

8. Gelin Korse Üstü:

Gelin Korse Üstü

Elbise için bu korse bir gelinlik ile nişanlandı. Bu beyaz korse üst, kalp şeklinde boyun ile kendinden basılmış. Ortada dikkati çeken yuvarlak boncuklar takılmıştır. Bu kısa korse üstü keyifli ve eğlenceli görünüyor.

9. İşlemeli Korse Elbise:

İşlemeli Korse Elbise

Diz boyu ve biraz dekolteli yeşil korse elbisedir. Yeşil elbisenin tamamında beyaz çiçek baskısı var. Elbisenin alt kısmı yarım ay kesim tasarıma sahiptir. Bu yeşil uyum & parlama elbisesi büyüleyici görünüyor.

Korse elbiseler askılı da olabilir ve şık bir görünüm de verebilir. Korse elbiseler şehvetlidir ve cilveli bir görünüm verir. Korse elbise, ünlü ve zengin bir görünüm vermenin yanı sıra oldukça tatmin edici bir görünüm de sunabilir ve bu da birçok güzel tamamlayıcı vermenizi sağlar. Duyulara hitap ediyor.