Quinceanera elbiseleri çoğunlukla straplez ve uzundur. Elbisenin üst kısmı vücuda oturan ve alt kısmı balo elbisesidir. Geleneksel olarak, küçük kızdan hanımefendiye geçişi tasvir eder. Quinceanera elbiseleri son derece güzel ve çekici. Herkesin zihnini anında memnun eder. İşlemek için çok özen gerektirir. Quinceanera elbisesini dikmek kolay bir iş değil. Ödemek için çok dikkat gerekiyor.

2018’de Bayanlar İçin En Son ve Çekici Quinceanera Elbisesi:

Özel elbiseler özel bir dikkatle gelir, bu en iyi 9 quinceanera elbisesi koleksiyonunu deneyin,

1. Gelin Quinceanera Elbise:

Gelinlik Quinceanera Elbise

2018 yılında popüler olan quinceanera elbisesidir. Elbisenin omzu kumaş değildir. Elbisenin beline kadar tamamı dantel bordür ile süslenmiş olup, belden ayak bileğine kadar top şeklinde fırfırlıdır. Gelinler genellikle düğün günlerinde böyle bir elbise seçerler..

2. Kabarık Quinceanera Elbisesi:

Kabarık Quinceanera Elbise

Bu pembe quinceanera elbisesi kabarık bir desene sahip. Üst kısım beyaz boncuklarla süslenmiştir ve boyun kısmı filedir. Üst pembe şeffaf kumaş, arada bölme bırakarak her iki tarafa da gider. Kolsuz ve yuvarlak boyun şeklindedir..

3. İşlemeli Quinceanera Elbisesi:

İşlemeli Quinceanera Elbise

Kırmızı quinceanera elbisesi işlemelidir. Boyun bölgesine bir ekstra yarım ay şeklinde kırmızı ağ malzemesi eklenerek mükemmel bir görünüm sağlanır. Belden yere düşen paneller ile balo elbisesi tasarımına sahiptir. İşlemeli patchworkler elbise üzerine yapıştırılmıştır..

4. Juliet Quinceanera Elbisesi:

Juliet Quinceanera Elbise

Bu beyaz quinceanera elbisesinde bayan bir Juliet gibi görünüyor. Elbise askısız, kalp şeklinde boyun tasarımı ve üst kısmına güzel beyaz dantel işi iliştirilmiş. Aşağıdaki alan beyaz kumaşla karıştırılmıştır ve ellerine de beyaz çorap giymiştir..

5. Kapalı Omuz Quinceanera Elbise:

Düşük Omuz Quinceanera Elbise

Altın rengi quinceanera elbisedir ve omuz modelidir. Elbise, kırmızı çiçek tasarımının hafif nakış işlerini içerir. Kısa kabarık kolludur ve balo elbisesi üç kat adımda dikilir. Çekici taç kafasına çok yakışıyor.

6. Prenses Quinceanera Elbisesi:

Prenses Quinceanera Elbise

Bu mavi quinceanera elbisesi harika görünüyor. Üstünde küçük ağ işi olan bir yular boyun stiline sahiptir. Elbiseye belden şemsiye görünümü verilir. Bu elbiseyi giyen bir bayan bir prenses gibi hissedecek ve onu muhteşem hissettirecek..

7. Boncuklu Quinceanera Elbisesi:

Boncuklu Quinceanera Elbise

Gümüş kristal boncuk işçiliği içeren güzel bir quinceanera elbisesidir. Elbise göğsünde ve bir tarafında müthiş boncukludur. Bir tarafına boncuklardan yapılmış çok büyük bir çiçek eklenmiş ve çok güzel görünüyor..

8. Çok Renkli Quinceanera Elbisesi:

Çok Renkli Quinceanera Elbise

Çok renkli tema içeren eşsiz bir quinceanera elbisesidir. Tüp elbisenin üstünde ve bir tarafında mor kumaş var. Diğer yüzü siyah nokta desenli beyaz kumaş ile süslenmiştir. Quinceanera elbisesindeki bu puantiyeli desen, vintage bir lezzet katıyor.

9. Katlı Quinceanera Elbisesi:

Katlı Quinceanera Elbise

Bu mor ve zebra kumaştan bir quinceanera elbisesi. Üst kısım tamamen zebra tasarım malzemesi ile dikilmiştir ve alt kısım düz mor kumaş katmanlarına ve zebra tasarımına sahiptir. Bu kombinasyon diğerlerinden farklı.

Quinceanera elbise giyildiğinde herkesin dikkatini çeker. Böyle güzel bir elbiseye kimse hayır diyemez. Quinceanera elbise zengin aile geçmişinizi oluşturur ve güzel nitelikleri hayranlık uyandırır. Bu elbise sahnede saygın ve çarpıcı bir görünüm kazandırıyor. Bu ağır görünüyor ama partide veya özel zamanlarda kalabalığın ortasında özel dokunuşunuzu ve özel dikkatinizi verebilir..

Görüntü Kaynağı: 5, 8, 9.