Büyük şemsiyeler, nihai su itici kaliteli kumaşlarla tasarlanmıştır. Şemsiyelerin çoğu, hem rüzgar geçirmez çerçevelere hem de şaftlara sahip 8 kaburga ile yapılır. Ayrıca, büyük şemsiyeleri tutmamız için bize ekstra tutuş sağlamak için kaymayı önleyici kulplara sahip hafif tasarım kalitesine sahiptir..

Resimlerle Farklı Büyük Şemsiye Tasarımları Türleri:

Her iki türden de dış mekan mobilyası olarak kullanılabilen ve hatta saklanabilen bazı büyük şemsiyelerin bazı Top 9 modelleri..

1. Mesh Astarlı Kanopi Büyük Şemsiye:

File Astarlı Kanopi Büyük Şemsiye

Bu XXL Büyük Şemsiye, özel olarak tasarlanmış örgü astarlı siyah Kanopiye sahiptir. Yüksek kaliteli çerçeveye ve 14mm şafta sahiptir. Şemsiyeye minimum ağırlıkla gücünü veren fiberglastan yapılmıştır. Sap, hafif malzeme elyafından yapılmıştır ve kauçuk kaplıdır..

2. Rüzgar Geçirmez Düz Renk Büyük Şemsiyeler:

Rüzgar Geçirmez Düz Renk Büyük Şemsiyeler

Pongee tipi panel malzemeye sahip bu uzun saplı Şemsiye ile faydalanın. Bu büyük boy şemsiyenin kumaşı naylondur. Hidrolik basınç fonksiyonu ile yarı otomatik kontrole sahiptir. Çeşitli renk seçenekleri de vardır.

3. Yuvarlak Veranda Büyük Şemsiyeler:

Yuvarlak Veranda Büyük Şemsiyeler

Bu, süper mavi gölgede olan büyük veranda şemsiyelerinin en iyi seçimidir. Her bir ucunda kare şeklinde köşeler vardır. Hem güneşe hem de su geçirmezlik özelliğine sahip olduğu için dış mekanlar için idealdir..

4. Fiberglas Şaft Büyük Şemsiyeler:

Fiberglas Şaft Büyük Şemsiyeler

Bu, golf oyuncularını güneşten ve yağmurdan korumak için kelimenin tam anlamıyla tasarlanmış benzersiz büyük golf şemsiyesi kategorisidir. Çok hantal olmamaları için miller ve yayıcılar fiberglas malzemeden yapılmıştır. Bu golf şemsiyesinin sağlamlığı, esas olarak kuvvetli rüzgar durumunda ters çevrilmesini önlemek içindir..

5. Dört Kişilik Büyük Şemsiye:

Dört Kişilik Büyük Şemsiye

Şimdi tutku için tasarlanmış en iyi büyük şemsiyenin bu yepyeni tasarımını keşfedin. Veranda masası ile dört kişinin rahatça oturup sohbet edebileceği bir dış mekan yerleşimine sahiptir. Sert hava koşullarına dayanabilmesi için hem gölgelik hem de metal çerçevelerden yapılmıştır..

6. Şık Büyük Veranda dış mekan Büyük Şemsiyeleri:

Şık Geniş Veranda Açık Hava Şemsiyeleri

Burada büyük dış mekan şemsiyeleri için en iyi fikirlerden birine göz atabilirsiniz. Bu çok şık bir şekilde tasarlanmıştır ve ayrıca bir dış mekan şemsiyesi için tasarlanmış mükemmel niteliklere ve özelliklere sahiptir. Ahşap tik direk ve çerçeveler onu çok sağlam kılar ve kelimenin tam anlamıyla büyük bir verandaya sahiptir..

7. Küçük Verandalı Büyük Kırmızı Şemsiye:

Küçük Verandalı Büyük Kırmızı Şemsiye

En küçük alanınıza uyacak ekstra büyük bir şemsiyeye sahip küçük veranda masası arıyorsanız, işte burada. Set, masa ve sandalyelerden oluşan küçük katlanabilir mobilya seti ile güzel bir şekilde tasarlanmış kırmızı gölgeli büyük veranda şemsiyesine sahiptir. Şemsiye, parlak kırmızı gölgelikli çelikten yapılmış 8 çerçeveye sahiptir..

8. Otomatik Açık Büyük Yağmur Şemsiyeleri:

Otomatik Açık Büyük Yağmur Şemsiyeleri

Bu, büyük boy 62 inç otomatik açık büyük yağmur şemsiyesidir. Hem erkekler hem de kadınlar için uygun olacak şekilde tasarlanmıştır. Dayanıklı kanopiye, sağlam fiberglas kaburgalara ve kaymaz tasarımlı tutamağa sahip şaftlara sahiptir..

9. 3 Yönlü Eğimli Büyük Şemsiyeler:

3 Yönlü Eğimli Büyük Şemsiyeler

Bu büyük plaj şemsiyesi, 8 fit çapında 3 yönlü eğim mekanizması özelliğine sahiptir. Bu, fiberglastan yapılmış nervürlerle sabit desteği almak için 16 kaburgaya sahiptir. Bu nedenle, paslanmazdırlar ve ayrıca seyahat ederken ve saklarken tüm seti içine koymak için uygun bir taşıma çantası ile birlikte verilir..

Bu büyük boyutlu şemsiyelerin kanopileri, yağışa karşı maksimum koruma sağlayabilen yüksek yoğunluklu kumaşlardan yapılmıştır. Ayrıca, minimum özenle işlemek için bize güvenlik özellikleri de veriyorlar. Herhangi bir temaya veya dış mekan mobilyalarına uyabileceğimiz farklı modellerde ve farklı tonlarda gelirler..