Yağmurlu mevsime gelin ve bir şemsiyeye ihtiyacınız var. Bu sizi şiddetli sağanak yağıştan korur ve kuru tutar. Marketten alabileceğiniz şemsiyeler çeşit çeşit. Bazıları da güneş ışığı için kullanılır. Böyle bir şemsiye tarzı golf şemsiyesidir. Bu, golfçülerin sahada kaldıkları zaman kullanmaları için tasarlanmıştır. Büyük şemsiye, golfçünün arabasını da kaplayacak kadar geniştir. Bu onları hem güneşten hem de yağmurdan korur. Bu, oyunun devam etmesini sağladığı için golf oynamak için mükemmeldir..

Resimlerle Korunabilir ve Farklı Golf Şemsiyeleri:

En iyi 9 golf şemsiyesinin listesi var.

1. Windjammer Şemsiyesi:

Windjammer Şemsiye

Windjammer adından da anlaşılacağı gibi, golfçüyü oyunlarına konsantre olabilmeleri için rüzgar estirerek korumak için kullanılır. Ayrıca rüzgar sıkışması için satın alınabilecek en iyi golf şemsiyesi mi? Diğerlerine göre oldukça büyüktür. En iyi renk kırmızı renk şemsiye olabilir.

2. Siyah Beyaz Bacalı Şemsiye:

Siyah Beyaz Bacalı Şemsiye

Bu da jammer şemsiye tadında bir başka şemsiye seti. Siyah ve beyaz renk, yakınlarda ılımlı bir sıcaklığı korumak için güneşten gelen görünür ışınları hem emmek hem de serbest bırakmak için kullanılır. Bunlar büyük golf şemsiyesi daha fazla yer kaplayabilir.

3. Jumbo Kompakt Şemsiye:

Jumbo Kompakt Şemsiye

Jumbo şemsiye seti, diğerlerine göre daha kompakt olan erkek golf şemsiyesidir. Adından da anlaşılacağı gibi jumbo, golfçüyü büyük ölçüde kaplayan ve dolayısıyla daha fazla rahatlama sağlayan boyut olarak daha büyüktür. En iyi seçim beyaz golf şemsiyesi olabilir.

4. Şapka Şapkası Şemsiyesi:

Şapka Kap Şemsiye

Bu, birinin karşı koyabileceği benzersiz öğelerden biridir. Şemsiye kafanın üzerine monte edilmiştir ve nereye giderseniz gidin yanınızdadır. Bunlar, başkalarına bağımlı olmayı deneyebilecekleri için bayanlar golf şemsiyesi olarak kabul edilebilir. En iyi seçim siyah golf şemsiyesi olabilir.

5. Çift Katmanlı Şemsiye:

Çift Katlı Şemsiye

Çift katlı şemsiye güneş ışığı açısından oldukça koruyucudur. Çift katman, diğer şemsiyelere kıyasla çok daha fazla rahatlama sağlar. Bunlar ayrıca rüzgar geçirmez golf şemsiyesi olarak da adlandırılır. En iyi seçenek mavi renkli golf şemsiyesi olabilir..

6. Anti UV Şemsiyesi:

Anti UV Şemsiye

Bu, kişiyi zararlı UV ışınlarından da koruyabilen çok amaçlı şemsiyedir. Şemsiyenin üst tarafına monte edilmiş, zararlı ışınlarla ilgilenen ve dinlenme aynı kalan küçük bir şemsiye vardır. En iyi seçim gümüş renkli golf şemsiyesi olabilir..

7. Oto Fiber Şemsiye:

Oto Fiber Şemsiye

Oto fiber şemsiye yine golfçüler tarafından kullanılan en iyi şemsiyelerden biridir. Konsantrasyon sadece oyunda olmalıdır. Fiber şemsiye güneş ışığından gelen kızılötesi ışınları emer ve cildin zarar görmesini engeller. Aynı zamanda katlanır golf şemsiyesi.

8. Döken Yağmur Şemsiyesi:

Döken Yağmur Şemsiyesi

Döken yağmur şemsiyeleri, golfçüyü doğrudan yağmurdan korumakla ilgilenen en iyi golf şemsiyesi 2016 idi. Kulübe yağmur şemsiyesi, golfçüyü tek bir yağmur damlasından bile koruyan oldukça büyüktür. En iyi seçim siyah renkli golf şemsiyesi olabilir..

9. Markalı Golf Şemsiyesi:

Markalı Golf Şemsiyesi

Markalı söz konusu olduğunda, kalite ve özellikler açısından kimse onları geçemez. Her ne kadar oldukça pahalı olsalar da, kalitedeki artışları gerçekten her şeyi saptırıyor. Dikkat edilmesi gereken bu tür birçok özellik olabilir. En iyi seçim kırmızı renkli golf şemsiyesi olabilir.

Golf şemsiyesinin amacı, golfçüyü doğrudan güneş ışığından ve yağmurdan korumak ve oyuna konsantre olmalarını sağlamaktır. Şemsiyelere genellikle yazları ve yağışlı mevsimlerde ihtiyaç duyulur. En iyi seçim markalı golf şemsiyeleri olabilir, ancak oldukça ucuz olması için oto fiber, yağmur döken yağmur ve rüzgar kırıcılar sezonluk fiyatlarla satın alınabilir..