Rüzgar geçirmez şemsiyeler 25” ile 32” arasında değişen farklı boyutlarda mevcuttur. Kanopiler ayrıca tek veya çift katmanlıdır. Rüzgar geçirmez hale getirmek için çerçeveler ve nervürler dayanıklı alüminyum veya fiberglastan yapılmıştır. Şemsiyelerin fırtınalı rüzgarlarda bile mükemmel tutuş sağlaması için kulpları EVA, kauçuk kaplı, kauçuk, alüminyum ve ayrıca ahşap gibi malzemelerden yapılmıştır. Kanopiler, sizi kuru tutmak ve yağmur damlalarını silkelemeyi son derece kolay hale getirmek için birinci sınıf yüksek kaliteli kumaştan yapılmıştır..

En Yeni Rüzgar Geçirmez Şemsiyeler:

İşte kesinlikle tutkunuza uygun, resimli Rüzgar Geçirmez Şemsiyelerin En İyi 9 koleksiyonu.

1. Klasik Otomatik Açık Rüzgar Geçirmez Şemsiyeler:

Klasik Otomatik Açık Rüzgar Geçirmez Şemsiyeler

Otomatik açılan bu çift gölgelik tasarımlı rüzgara dayanıklı şemsiyeye bir göz atın. Kolay ve engelsiz kavramaya yardımcı olan doğal, klasik kavisli sert ağaç J-Tutamak’a sahiptir. Şemsiye, tutam daha az açma ve kapama sistemi kullanır. Güçlendirilmiş hafif fiberglastan yapılmış şaftlara sahiptir..

2. Ters Yakın Rüzgar Geçirmez Şemsiyeler:

Ters Kapanan Rüzgar Geçirmez Şemsiyeler

Standart şemsiyelerin kolayca çökebileceği güçlü rüzgara bile dayanmasını sağlar. Bu, yağmurlu mevsimde kullanımı gerçekten pratik ve kullanımı kolaydır. Küçük bir alanınız varsa, bu ters çevrilebilir şemsiye, kesinlikle açılmanıza izin verir. Örneğin, arabadaysanız ve ıslaklıktan korunmaya çalışıyorsanız, bu şemsiye her zaman tercihiniz olacaktır..

3. Künt Teknoloji Rüzgar Geçirmez Şemsiyeler:

Künt Teknoloji Rüzgar Geçirmez Şemsiyeler

Dışa doğru kuvveti kanopinin kenarı boyunca nervürlerden eşit olarak dağıtan kör teknolojiyi kullanarak rüzgara dayanıklı bu güçlü şemsiye ile seçiminizi yapın. Yüzer nervürler, gölgelik kenarına doğru uzanan teleskopiktir. Şiddetli rüzgarlarda şemsiyeleri kontrol etmenin en iyi ve kolay yolu.

4. Yüksek Dereceli Golf Rüzgar Geçirmez Şemsiyeler:

Yüksek Dereceli Golf Rüzgar Geçirmez Şemsiyeler

Bu tür rüzgar geçirmez golf şemsiyelerinin kanopilerinde bulunan değişken ebatlar, onu birçok amaç için faydalı kılar. Kanopi için kullanılan kumaş gümüş kaplı süngerdir. Çerçeveler demir kullanılarak yapılır ve kaburgalar fiberglastır. Kauçuk kaplı kulp ile manuel açma özelliğine sahiptir..

5. Ekstra Büyük Rüzgar Geçirmez Şemsiyeler:

Ekstra Büyük Rüzgar Geçirmez Şemsiyeler

Bu muson mevsimini, stressiz büyük rüzgar geçirmez şemsiyelerle en eğlenceli hale getirin. İkisi için yeterli olacak kadar büyükler ve ters çevrilme hasarıyla mücadele etmek için yüksek düzeyde tasarlanmışlardır. Ekstra güçlü mega kaburgalara sahip otomatik açma teknolojisine sahiptirler. Siyah büyük gölgelikli 16 kaburga var.

6. Bayan Çiçek Rüzgar Geçirmez Şemsiyeler:

Bayan Çiçek Rüzgar Geçirmez Şemsiyeler

Bu, hızlı açma ve kapama mekaniğinde en iyi seçenek olan bayanlar rüzgar geçirmez şemsiyesidir. Çiçek açmış pembe papatya ile baskılı, bu yağmurlu mevsimde sizi neşelendirmek için mükemmel bir moda aksesuarı. 94 cm çapında ve 29 cm uzunluğundadır. Kanopi için kullanılan kumaş üstün kaliteli 210T yüksek yoğunluklu su itici polyesterdir.

7. Su İtici Rüzgar Geçirmez Şemsiyeler:

Su İtici Rüzgar Geçirmez Şemsiyeler

Bunlar, siyah metal saplı rüzgar için olağanüstü kalitede en iyi şemsiye ve Velcro kapamalı kanopidir. Nervürler ve çerçeveler, ekstra güç vermek için son derece güçlüdür. 190T polyester kumaş, koruyucu bir su geçirmez tabaka ile birlikte gelir.

8. Üç Katlanır Rüzgar Geçirmez Şemsiye:

Üç Katlanır Rüzgar Geçirmez Şemsiye

Tam otomatik açma-kapama kontrolü ile üç katlanır güçlü rüzgar geçirmez şemsiyenin benzersiz modelidir. 8R kaburga ile 48-53 cm yarıçap ile ölçer. Bu rüzgar geçirmez şemsiyeler, direk malzemesinin alüminyum alaşımlı olması ile polyester kanopiye sahiptir..

9. Güçlü Gizli Rüzgar Geçirmez Şemsiyeler:

Güçlü Gizli Rüzgar Geçirmez Şemsiyeler

Kauçuk kaplamalı tutamak tipi ile iyi tutuş arıyorsanız, bu kesinlikle iyi bir seçim olacaktır. Daha fazla rüzgar hızı alanında da güvende olmaya yardımcı olur. Bu küçük rüzgar geçirmez şemsiye ve alüminyumdan yapılmış şaftın yanı sıra fiberglas çerçeveye sahip olacaksınız..

Tamamen fırtınaya dayanıklı veya rüzgar geçirmez şemsiyeler, güçlü, hafif alüminyum şaftlara sahiptir ve en güçlü rüzgarları almak için çoğunlukla düz kauçuk bir tutamağa sahiptir. Muson veya yağışlı mevsimlerde tam talep görüyorlar. Bu tür şemsiyelerin kanopileri, serigraf baskı veya dijital baskı ve hatta ek bir görünüm için ısı transfer baskı ile suya dayanıklı hale getirilmiştir..