Büyük ve büyük siyah şemsiyeler, burada ve sonra her gün değişebilecek sert hava koşullarından beklenmedik bir rahatlık elde etmemiz için bize uç noktalara hizmet ediyor. Siyah gölgeli şemsiye serileri, hem casual hem de resmi görünüm arayan çoğu erkek ve kadının favorisi. Her iki cinsiyet için de siyah şemsiyeler vardır ve çeşitli desen ve tasarımlarda mevcuttur..

Modada Erkekler ve Kadınlar İçin En İyi Siyah Şemsiye Tasarımları:

İşte Siyah Şemsiyelerin en iyi 9 modelinden bazıları,

1. Mini Kompakt Siyah Şemsiyeler:

Mini Kompakt Siyah Şemsiye

Bayanlar için güçlü ve kompakt bir süper mini şemsiyedir. Üzerinde monokrom desenli siyah beyaz çizgilerin bulunduğu küçük siyah şemsiyedir. Bu şemsiye tam olarak 18 cm ölçüsündedir ve herhangi bir bayan çantasına sığabilir..

2. Otomatik Açılan Siyah Şemsiyeler:

Otomatik Açılan Siyah Şemsiyeler

Siyah renkli şık ve zarif tasarımlı şemsiyeyi alın. Ayrıca benzersiz bir desende beyazın bazı tonlarına sahiptir. Bu şemsiyenin ek özelliği, ani sağanak durumunda çok yardımcı olacak otomatik açılma özelliğidir. Çok moda ve moda olduğu için çoğu bayan tarafından beğenilmektedir..

3. Puantiyeli Baskılı Siyah Şemsiye:

Puantiyeli Baskılı Siyah Şemsiye

Bu, gölgelik altında her yere basılmış puantiyeli uzun siyah bir şemsiye olan erkek platformundaki yepyeni moda. Bu nedenle, dış tarafta düz siyah gölgeli kanopiyi bulduğunuz çift kanopiye sahiptir. Gümüş çerçevelere ve siyah çarpık sapa sahiptir..

4. Büyük Veranda Bahçe Siyah Şemsiye:

Büyük Veranda Bahçe Siyah Şemsiye

Bu tür veranda siyah şemsiyeleri evimizin yüzme havuzu çevresinde tutulur. Veranda masa takımı ile yoğun bir antrenmandan sonra güneşin altında en iyi rahatlamayı sağlar. Bu şemsiye çizgili bir desende tasarlanmıştır ve geniş veranda boyutları özelliklerine sahiptir..

5. Manuel Çalıştırma Siyah Şemsiyeler:

Manuel Çalıştırma Siyah Şemsiyeler

Bu baskılı şemsiye kategorisinde harika ve göz alıcı bir koleksiyon. Kapatıldığında 63,5 inç ve yarım fit yüksekliğinde kapsama alanı sağlar. Bu serideki kadınlar için en iyi siyah şemsiye olabilir.

6. Rüzgara Dayanıklı Siyah Şemsiye:

Rüzgara Dayanıklı Siyah Şemsiye

Uzayda tıkanıklık stresi olmadan, sevdiklerinizle huzur içinde rahat bir yürüyüş yapmak için bu sünger malzemeden büyük siyah şemsiyeyi kullanın. Yaklaşık 57,5 ​​cm radyal kaplama sağlar ve uzun saplı paslanmaz çelik direklere sahiptir. Balık tutma ve Golf oynama gibi diğer açık hava etkinlikleri için de kullanılabilir..

7. Gümüş Kaplı İç Kanopi Siyah Şemsiye:

Gümüş Kaplı İç Kanopi Siyah Şemsiye

Bu düz siyah şemsiye, fırtınalı havalarda şiddetli sağanak yağışlar için idealdir. Rüzgar geçirmez ve su geçirmez özelliklerle tasarlandığından, bu tür koşulların ortaya çıkmasına neden olabilir. Sapının yüksek dereceli siyah reçine ile kaplanmış paslanmaz çelikten yapılmış olması daha dayanıklıdır..

8. İki Yönlü Çalışan Siyah Şemsiyeler:

İki Yönlü Çalışan Siyah Şemsiyeler

Siyah şemsiyelerde böyle bir koleksiyona sahip olmak gerçekten heyecan verici. Gömülü iki kanopiye sahip iki yönlü çalışan erkek siyah şemsiyesidir. Sizi şiddetli yağmur ve rüzgardan korumak için patentli ve tescilli tasarımlı yapıya sahiptir..

9. Bulut Astarı Siyah Şemsiyeler:

Bulut Astarlı Siyah Şemsiyeler

Bu, benzersiz desenli iç yan kanopiye sahip büyük siyah şemsiye serisindeki etnik koleksiyondur. Gökyüzü mavisi bir arka planda bulutlarla basılmıştır. Dış tente düz siyahtır ve %100 polyester malzemeden yapılmıştır. Kanopinin XXL boyutundaki çapı sayesinde size ekstra koruma sağlar..

Siyah şemsiyelerde çok çeşitli modeller gördünüz ve mutlaka bir tane almanın heyecanını yaşayacaksınız. Bunlarla değil, ancak bu koleksiyonlarda hala daha fazla çeşit ve model var ve size siyah şemsiyelerde en tatmin edici aralığı sunuyor. Büyük teraslar, küçük çaplı olanlar, %100 polyester olanlar, paslanmaz çelik çerçeveli ve kulplu olanlar ve ayrıca çeşitli kişilerin ihtiyaçlarına göre farklı boyutlarda olan teraslar alacaksınız..