Şemsiyeler gerçekten dünyanın her yerinde iz bırakıyor. Şemsiyeler, güneş ışınlarından ve yağışlardan korunmayı sağlayan ve bunların basılsa nasıl olacağını gösteren kullanışlı bir araçtır. Evet, baskılı şemsiyeler günümüzde mevcut olan harika çeşitlerden biridir. Basılı format, dışarı çıkarken gerçekten hayranlık uyandıran sevimli bir görünüm veriyor. Baskılı şemsiyelerin ayrıca rüzgar kırıcı, su geçirmez; çift ​​katmanlı, oto fiber vb. Esas olarak gündelik amaçlar için kullanılır..

Her Kullanıma Uygun Farklı Baskılı Şemsiye Çeşitleri:

İşte en iyi 9 baskılı şemsiye listesi.

1. Windjammer Şemsiyesi:

Windjammer Şemsiye

Windjammers, günümüzde mevcut olan bilinen şemsiye setlerinden biridir. Esas olarak rüzgarı engellemekle ilgilenir ve doğrudan koruma sağlar. Bunlar gündelik amaçlı kullanılan özel baskılı şemsiyeler olarak adlandırılabilir. En iyi seçenek mavi renkli şemsiye olabilir.

2. Golf Şemsiyesi:

Golf Şemsiyesi

Golf şemsiyesi, genellikle oyun oynarken ihtiyaç duyulan en çok ihtiyaç duyulan takımdır. Basılı format, gerçekten hayranlık uyandıracak sevimli bir görünüm sağlayacaktır. En iyi seçim mavi renkli baskılı golf şemsiyesi olabilir. Şimdi, gündelik amaç olarak adlandırılabilir.

3. Markalı Baskılı Şemsiye:

Markalı Baskılı Şemsiye

Üretkenliği ve boyutu yüksek kalitede basılmış şirket şemsiyeleridir. Ömrü, markalı veya şirket şemsiyelerinin diğerlerine göre daha iyidir. Gündelik amaç, bunun için en iyi seçenek olarak siyah şemsiye basılabilir..

4. Reklam Amaçlı Basılı Şemsiye:

Reklam Amaçlı Baskılı Şemsiye

Bunlar, mevcut en yaygın promosyon baskılı şemsiyelerdir. Her yeni şirket, ürünlerini basılı promosyon şemsiyeleriyle tanıtmak ister. Bu tür Reklamları insanları çekmek ve orada oturan müşteriyi güneş ışınlarından korumak için veriyorlar. En iyi seçim mavi renkli olabilir.

5. Karışım Baskılı Şemsiye:

Karışım Baskılı Şemsiye

Karışık şemsiyeler, partiler veya düğünler için kullanılabilecek karışık veya çok renkli şemsiyelerdir. En iyi seçim, kesinlikle bazı işlevlerde veya etkinliklerde hayranlık uyandıracak olağanüstü bir görünüm verecek olan kırmızı renkli karışım şemsiye olabilir. Bunlar basılı dış mekan şemsiyeleri olabilir.

6. Suya Dayanıklı Baskılı Şemsiye:

Su Geçirmez Baskılı Şemsiye

Su geçirmez şemsiyeler, kullanıcıları veya kullanan müşterileri korumak anlamında herhangi bir su sızıntısını kontrol etmek için en çok ihtiyaç duyulan şeydir. En iyi yerleşim, daha rahat bir görünüm ve aynı zamanda su geçirmez olarak çalışan özel golf baskılı şemsiyeler olarak golf olabilir. En iyi seçim sarı baskılı şemsiye olabilir.

7. Tasarımcı Baskılı Şemsiye:

Tasarımcı Baskılı Şemsiye

Tasarımcı şemsiyeler, genellikle gösteriş amaçlı olan modaya uygun olanlardır. En iyi kullanım, buna dahil olan müşteriler için düğünlerde veya işlevlerde olabilir. Tasarımcı şemsiye olarak en iyi seçim leopar baskılı şemsiye olabilir. Bu şemsiyeler için daha birçok tasarım olabilir..

8. Çift Katmanlı Şemsiye:

Çift Katlı Şemsiye

Çift katmanlı şemsiyeler günümüzde yaygın olarak kullanılan şemsiyelerdir. Çift kat olma özelliği yağmur ve güneş ışınlarına karşı koruma için en uygunudur. En iyi seçenek mavi renkli şemsiye olabilir. Ekran baskılı şemsiye olarak da kullanılabilir..

9. Günlük Baskılı Şemsiye:

Günlük Baskılı Şemsiye

Gündelik baskılı şemsiyeler, okula giden çocuklar veya harçlar için olabilir. Bunlar seyahat amaçları için onlar için en uygun şemsiyelerdir. Hayran olunacak sıradan bir görünüm verecektir. En iyi seçim kırmızı renkli baskılı şemsiye olabilir..

Baskılı şemsiyelerin bu tür birçok çeşidi var ama bunlar ilk 9’du. Çocuklar için en iyi baskılı şemsiyeler gündelik olanlardır. Çift katmanlı, su geçirmez, karışımlı, rüzgar kırıcı şemsiye türleri kalite ve verimlilik açısından en uygun olanlardır..